חדשה כאן

sharing666

New member
לילה טוב לכולם,
מקווה לשאוב מכם אנרגיות ורעיונות חדשים לחיים מסעירים יותר.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לילה טוב לכולם,
בוקר טוב |4U| ברוכה הבאה וכמו כל חדש דנדש עלייך לכתוב קצת על עצמך על מנת שהחבר'ה יוכלו לתת לך רעיונות חדשים.;-)
אני למשל רווקה+2 בוגרים ונפלאים ובתחום החינוך ושמחה שהצטרפת.

sharing666

New member
בוקר טוב |4U| ברוכה הבאה וכמו כל חדש דנדש עלייך לכתוב קצת על עצמך על מנת שהחבר'ה יוכלו לתת לך רעיונות חדשים.;-)
אני למשל רווקה+2 בוגרים ונפלאים
אני למשל רווקה+2 בוגרים ונפלאים ובתחום החינוך ושמחה שהצטרפת.
בוקר טוב ונעים מאוד ☺️
אני נשואה +2 בת 37 אוהבת להנות מהחיים

Safariguy

Member
לילה טוב לכולם,
ברוכה הבאה!!
גם די דנדש כאן (כמעט שבוע שלם).

לגבי טיפים ורעיונות לחיים מסעירים יש לי המון... אשמח לשתף אם בא לך.

אישון34

Well-known member
לילה טוב לכולם,
צר לי שהייתי מעט עסוק ולא שלכתי מספיק הודעות באישי וכול זה.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אבל שאלה מוזרה.

את הגעת למקום שעצם ההגעה אליו, לפי הכותבים, הוא רעיון לחיים "מסעירים" יותר - ואת מחפשת רעיונות?

זה לא שבאים למקומות מסוימים - הרעיון של מה יוביל את החיים לסערה כבר קיים?
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אז בכול אופן - אשמח לסייע.

הרעיון כאן מאחורי הרצון האנושי לשדרוג החיים הוא פשוט - אם הבנתי נכון, להיפגש לסקס סוער.

אולי אפילו בשילוב מערכת הרגש - למרות שיש לי התחושה שהיא מוערכת על ידי מעבר למה שמקובל כאן.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

דרך אגב באם אני לא מבין נכון, והרעיון של "חיים מסעירים יותר" הוא לא מין או קשר. אלא פשוט סערה - חייב לציין שהיום שבאתי למשרד הרוח כמעט והעיפה אותי.

היינו יש פה מצב של חיים מסעירים לחלוטין.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

בכלל אני חובב סערות ידוע, ובשנה שעברה ביום בו הייתה הסערה הגדולה מכול לקחתי את ביתי הקטנה (אז 7) לים בסערה לחפש דברים שניפלטו. עשינו את זה אפילו כמה פעמים - היה ממש כיף.

השנה בסערות הלכנו ליער.

האם אלו חיים מסעירים מספיק?

באם זאת הכוונה - את מוזמנת לנסוע לחוף הים בעת סערה, או ליער הקרוב למקום מגוריך - החיים ממש סוערים שם.

אישוניאיש.
ואפילו מצאנו צב ים שניפלט לו.

Ellis Murphy

Well-known member
מאיזה אזור את? מה הכתובת המדוייקת?
יודעת.... סגר וכאלה... מגבלת 1000 מטרים מהבית...

Ellis Murphy

Well-known member
אפילו אזור את לא רוצה לציין?
צפונית? דרומית? תלאביבית? חולניקית?

למעלה