חדשה פה:)

hodi8

New member
חדשה פה:)

שלום לכולם.
אני חדשה כאן ולא כל כך מכירה...
אני בת 29. בילדותי נפגעתי ע'י אבי ומאז עברו שנים רבות אך הפגיעה השפיעה על היבטים רבים בחיי.
כיום אני בטיפול כבר 3 שנים. בדרך להתחזקות ולהחלמה..
אני מחפשת אנשים שבאותו מצב כמוני כדי להיות אחד בשביל השני/שניה
לחזק ולתמוך..לתהות יחד וסתם להרגיש שאנחנו לא לבד.
גברים ונשים כאחד:)

ברוכה הבאה

אני גם נפגעתי בילדות גם במשפחה לא על ידי אבי אני מקווה שהטיפול עוזר לך לא קל בכלל להיות נפגעת על ידי האב זה הכי קשה שיש על פי נסיוני היו לי חברות נפגעות גלוי עריות אב בת אז אני יודע כמה זה מורכב מקווה שכיום את חשה טוב יותר .

שהיה המון בהצלחה רק אציין שהפורום כאן לא פעיל כבר ואף אחד לא מגיב אם את רוצה תמיכה יותר תחפשי בפייסבוק קבוצות גם בשם אנונונמי אם את לא רוצה להחשף שם יש יותר יחס אני אישית לא מכיר אבל בטוח יש .

זהו שהיה רק טוב .

hodi8

New member
תודה��

כן זה בהחלט לא פשוט. אבל אין ברירה חייבים להתמודד ולא לתת לזה לשבור אותנו. אני עושה ואעשה כל מה שאפשר בשביל זה.
לצערי הרב חיפשתי קבוצות של אנשים כמונו בכל מיני פורומים,אתרים וגם פייסבוק ועצוב לראות שאנשים לא מדברים וכמעט שום קבוצה לא באמת פעילה.
אני חושבת שזה חשוב לראות עוד אנשים שחוו וחווים רגשות דומים. זה הרבה יותר קל כאשר יודעים שיש עוד אנשים ואפשר לחלוק ולתמוך.
אני מקווה שיום יבוא ואנשים ירימו ראש וידברו ולא בצורה אנונומית אלא בגלוי וללא בושה!

אמן

חשוב מאוד לדבר ולהוציא אנחנו לא צרכים להתבייש אין בנו אשמה הפוגעיח צרכים להתבייש לא אנחנו בעיני החברה אוטמת את אוזניה כי זה טאבו בטח בגלוי עריות , לכן צריך לאט לאט לעלות מודעות בנתיים את יכולה לכתוב כאן וחשתף אני מבקר כאן ויכול להגיב ומצערשדאין קובצות חפשתי היום וחא מצאת מצער מאוד
&nbsp
כי זה נושא הכי חשוב ואני מאוד שמח שאת לא מוותרת ונכנעת זה חשוב מאוד מאחל לך המון חיזוקים ומאחל שיעזור לך הטיפול .

noya54

New member
ברוכה הבאה

&nbsp
היי יקרה,
את צודקת, גם אחרי שהפגיעה המינית נפסקת הפגיעה הנפשית לא נפסקת עד שלא מתחילים 'לפתוח את הפצע ולחטא אותו'.
אז.. קודם כל אני שמחה שאת מתמידה בטיפול - זה הכי חשוב.
האנשים פה (ובכלל) לאו דווקא יהיו במצב שלך, אבל כולנו מבינים את התחושות וזה יכול לסייע להתייעץ או אפילו סתם לפרוק ולשתף במקום בו לא יישפטו אותך אלא יבינו ויאמינו.
את לא לבד! שולחת לך חיבוק

&nbsp
מצטערת על הדיליי (תקופה לא פשוטה) אבל איך אומרים? עדיף מאוחר מאשר אף פעם

למעלה