חדשה

• פותח הנושא chyio
  • פורסם בתאריך

chyio

New member
חדשה ../images/Emo34.gif

שמתי לב שלחברים שלי נמאס מהאובססיה שלי אז החלטתי להצטרף למקום שהכי יבינו אותי (אני מקווה)
אני לא נוטה להעריץ "סלבס", אני יותר טיפוס שמעריץ אנשים מהחיים, את הסיפורים הכי פשוטים... אבל גאגא? הו גאגא... היא אחת מאיתנו, ואפשר להרגיש את זה כלכך חזק. היא לא עוד ידוענית סנובית ששמה זין על האנשים שהפכו אותה למה שהיא, היא לא שוכחת מאיפה היא הגיעה. כל ראיון איתה שאני קוראת פשוט מרגש אותי ואפילו יורדות לי דמעות
היא מדהימה מדהימה מדהימה, אי אפשר לתאר איפה היא מתחילה ואיפה היא נגמרת. חוץ מזה שהיא גרמה לי לגלות את הצד הנשי שלי (כן, אני בת, אבל אפעם לא ממש ראיתי את עצמי ככה). זהו, סיימתי לחפור

LordGaga

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

ברוכה הבאה אל פורומינו הצנוע.
אבי, 17, ת"א *מושיט את היד ללחיצה*

chyio

New member
היי אבי ../images/Emo24.gif

ליהי, 19, הרצליה (ולא פיתוח!!!!!!!)

chyio

New member
אומגד שירן XD

זה כבר הפורום השלישי שלנו יחד!

Shiri from the block

Active member
חחח חוצפנית! זה אמור להיות ההיפך! בנתיים אני זאת שהייתי בכל הפורומים האלה ראשונה ואת זאת שנגררת...../images/Emo98.gif

spiceupmylife1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

מסכימה עם כל מה שרשמת לגבי גאגא
היא באמת בחורה מדהימה מוכשרת ומיוחדת ....
התשלבות מהנה

LilyKat

New member
מסכימה עם כל מילה!

הדרך שבה גאגא מתייחסת למעריצים שלה פשוט...
היא מדהימה כ"כ, רואים שאכפת לה. ברוכה הבאה

limors2

Active member
ברוכה הבאה!../images/Emo65.gif

אני מסכימה עם אלה שכבר הסכימו איתך, מדהים כמה גאגא היא ממש לא דיווה, לא שוכחת בכלל מאיפה היא באה ולא מתייחסת בכלל אל המעריצים כדבר מובן מאליו.

lady galgal

New member
חח

כע גמאני ככה..... אני מוצאת את עצמי אומרת כזה.... "אני לא חושבת שאני -מעריצה- אותה.... נראה לי שאני די עברתי את הגיל של -הערצה- בגיל 15..... אבל.. אבל..... עכשיו כזה.... חזרתי אליו כנראה... ^^" אני לא איזה פנאטית.... אני פשוט חושבת שהיא גאון...... וכן יש לי איזה חיבור איתה... אפילו בלי לפגוש אותה פנים אל פנים פעם אחת... לא יודעת להסביר את זה אבל יש לי חיבור אליה.... אחרי הקליפ של אלחנדרו למשל, שאגב אני מאוד אהבתי את הקליפ.... אבל אני די כעסתי עליה... כי היא הגזימה..... הקליפ מדהים!!... באמת!!... יצירת מופת!!... אבל היא מכרה את הגוף והנפש שלה לאומנות.... וזה פוגע בה... וזה היה לי עצוב לראות..... ודווקא בגלל החיבור הזה שיש לי איתה אני יכולה להרגיש ככה.... כאילו שהיא איזה חברה שלי שבא לי להושיב אותה כזה ולהסביר לה שהיא עושה טעות......... אבל סתם נו זה לא העניין... =] מצאתי את עצמי שוב חופרת עליה בלי קשר לשום דבר... ^^

chyio

New member
לגמרי חיבור לא מוסבר../images/Emo45.gif

זה בסדר, גם אני חופרת עליה המון בלי סיבה

למעלה