חוזרים הביתה

Yakir4179

Well-known member
חוזרים לשגרה והביתה , הכרנו זוג מדהים שחודשים וחצי פינקו אותי עם קומה שלמה וארוחות מתוך אהבת אדם , לא הסכימו שאשתתף בהוצאות כלל , היא בת 58 והוא 72 ילד אחד נשוי בתל אביב,שומר על קשר איתם ואני באזור פעם בשבוע אז אני אקפוץ גם לישון ולנוח !
בעקרון לא שווה כלכלית להתפנות בגלל שאין ממד ומרחב מוגן, המדינה מתישה כל הך בשביל המענק לאחיי אין ממד , רק לאחותי, בזכות מלחמה התגלו אנשים וחיבורים שלא היו קורים אנשים טובים !
נתפלל שהטעוניות שהממסד עזה עם עזה לא יחזור שוב

Yakir4179

Well-known member
הכרנו או הכרת?
נפל עלי זוג שאחיי וכו חששו שיכניסו אותי לירושה שלהם חחחח

אתמול היה לי נעים שם באתי בגלל הבומים מהעזה, והזוג שמשכיר יחידת דיור החליט להזדיין בשמעונה בערב במקום ב12 בלילה , כל כך נהיינתי במיטה החמימה שם חח​

יעיש התימני

Active member
נפל עלי זוג שאחיי וכו חששו שיכניסו אותי לירושה שלהם חחחח

אתמול היה לי נעים שם באתי בגלל הבומים מהעזה, והזוג שמשכיר יחידת דיור החליט להזדיין בשמעונה בערב במקום ב12 בלילה , כל כך נהיינתי במיטה החמימה שם חח
הוא בן 72 והיא בת 58, והם יודעים שאתה מקשיב ועושה ביד תוך כדי?
וייי, יקיר, אני ממליץ לך להתחיל לפרסם סיפורי זימה, למה לא?!

Yakir4179

Well-known member
מעולם זוג לא נפל עליי
לא מאחל לך להיות מפונה בזמן המלחמה רק תבזבז יותר לא שווה,הכירו לי את הגברת בקבוצה של העיר שלה בפייסבוק , ואז היא הכירה לי נשואות דתיות שהכינו לי אוכל כשר וגם למפונים , היא נדלקה עלי אם היא הייתה צעירה יותר ופנויה היו ניצוצות בחדר, יכולתי לקבל ממנה אוראלי בכיף , בעלה הוא העקר בית איש טוב אז רק פינטזתי בסוף

עכשיו אני העקר בית בבית שלי עם אימי חחח
הוא בן 72 והיא בת 58, והם יודעים שאתה מקשיב ועושה ביד תוך כדי?
וייי, יקיר, אני ממליץ לך להתחיל לפרסם סיפורי זימה, למה לא?!
בחדר שלי אצלם בקומה אני נזרק למיטה אחרי השיחות איתם בסלון ומפנטז, מזל שנסעתי לעבודה אחרת הייתי הנהג התורן לשינוע מוצרים.. חחח

Yakir4179

Well-known member
מעולם זוג לא נפל עליי
לא מאחל לך להיות מפונה בזמן המלחמה רק תבזבז יותר לא שווה,הכירו לי את הגברת בקבוצה של העיר שלה בפייסבוק , ואז היא הכירה לי נשואות דתיות שהכינו לי אוכל כשר וגם למפונים , היא נדלקה עלי אם היא הייתה צעירה יותר ופנויה היו ניצוצות בחדר, יכולתי לקבל ממנה אוראלי בכיף , בעלה הוא העקר בית איש טוב אז רק פינטזתי בסוף

עכשיו אני העקר בית בבית שלי עם אימי חחח

Yakir4179

Well-known member
אך אןמרים זה מזל, כי הייתיבעוד אירוחים במהלך חודשיים וחמי יום פה יום שם וראיתי את החשש מגבר פנוי נאה , למרות שאני לא מתעסק

למעלה