חוזרים לשגרה

EYהודית

New member
חוזרים לשגרה

הייתי בהרצאה מטעם העבודה, ביקשו יפה, אז באתי. דווקא התאים היום... אתיקה בעבודה סוציאלית, היה הנושא. ואני חשבתי כל ההרצאה, האם העובדת הסוציאלית של אבי (זו שטיפלה ענייני הרנטה שלו) תסכים לגלות לי עכשו מה עבר עליו בעת המלחמה. השתיקה הגדולה, האם יש סיכוי לפצח אותה עכשו, לאחר מותו?

שושה 100

New member
יהודית יקרה ../images/Emo24.gif

מקווה שתשכנעי אותה לספר לך כי היא כבר לא מחוייבת לסודיות,המטופל שלה נח כעת עם המלאכים ועם אמך ואם היא קצת אנושית ואני גם בטוחה שתצליחי לשכנע אותה בחשביקות הדברים, אני הייתי מספרת במיוחד עקב הרגישות של הנושא. בהצלחה וספרי שושי

גילי 10

New member
יהודית ,

את חושבת שהיא יודעת ? אולי פרטים בירוקרטיים, מקומות תאריכים, אבל מה באמת עבר עליו.. את מאמינה שהיא הצליחה לשבור את השתיקה ? צר לי יהודית , קשה לי להאמין, מצד שני, כל שביב של מידע ודאי יהיה יקר ללבך מפז אני כואבת אתך את השתיקה שלא הופרה עד הקץ, הרי גם אני מגדלת אבא שכזה.. בינתיים אני מתנחמת בתקווה שאולי פעם עוד אצליח ... תילי

אני מניחה כי זכותך,

כיורשת שלו, לקבל את מסמכיו. אך כתילי אני סבורה, כי מעט מאד יהייה כתוב שם. כי זה יעלה שאלות יותר מאשר ייתן תשובות. ומצד שני - אני, במקומך, לא הייתי דוחה... :) בהצלחה! מיכל.

EYהודית

New member
אני מניחה שאעשה את זה,

גם אם לא אמצא דבר חדש, ויתכן שבאמת לא סיפר גם שם דבר... אבל אם כך, למה לאחר השיחות איתה החלו אצלו הסיוטים בלילה, הצעקות? אולי היא רק עוררה זכרונות שהיו קבורים עמוק עמוק.

למעלה