חלמתם פעם חלום על אלוהים ?

natiad

New member
חלמתם פעם חלום על אלוהים ?

או אולי על דמויות תנכיות ? אם כן - אולי תשתפו אותנו כאן בפורום ?

satrzero

New member
חלום

כשהייתי ממש ממש קטן (אולי בן 5 או 6) חלמתי חלום שעד היום 25 שנה אחרי זה החלום היחידי שאני זוכר במלואו. חלמתי שאני מת. לא היו כאבים או דרמות. רק מוות שקט, נקי. הלכתי במערה שקירותיה עשוים עשן שחור מסתלסל ובקצה של המנהרה הבהיק אור. כשיצאתי לאור ישב על כסא מלכות אדם זקן לבוש בלבן. היה לו זקן ארוך ושיער ארוך. ההרגשה שקיבלתי הייתה של שלווה עילאית. ואז הוא אמר לי שעדין לא הגיע זמני והתעוררתי. אני זוכר את תחושת השלווה שאפפה אותי כשקמתי ואת הרצון להרדם ולחזור לחלום את אותו חלום.

טוב, אחלה ../images/Emo13.gif הנה החלק שאני זוכר מהחלום

מלפני כמה שנים היתה דמות שנראתה כמו שילוב של צ'ובאקה, המפלצת השעירה מMONSTERS INC וגורילה או קינג קונג. הדמות הזאת בחלום היתה בתפקיד האל, ואנשים בחלוקים לבנים כפתו אותה/ו כנגד רצונה. המדענים רצו להכניס אותו למתחם מסוים, כמו מעבדה אף שנזכרת לי יותר כמערה מבחינה ויזואלית, ולנתח ולעשות בו ניסויים. אני הייתי שם, כצופה תמים מהצד והוא זעק - לא יודע אם אליי, אך אני שמעתי. הרגשתי רע עם מה שעושים לו, שזו טעות. זמן רב אחרי החלום נתקלתי במשפט יפה שניסח היטב עבורי את הסמליות שבחלום ואיך הרגשתי בו: "היצור לא יודע דבר על האלוהות. הדרכים של האינטלקט הרגיל אינן הדרך של המדע האלוהי". - אידריס שאה

natiad

New member
שני חלומות נפלאים

מי עוד מוכן לשתף בחלום על אלוהים ?

agag801

New member
חלום שחלמתי

חלמתי חלום לפני חמש שנים בערך שאני נוסע בכביש צר שמצידיו רק אדמה ואופק נראה כאילו קרוב[ אני הייתי נורא מוטרד בתקופה ההיא מסיבות משפחתיות ונורא דאגתי למשפחה בגלל כמה משברים שהתרחשו] ובחלום הרגשתי שאני נורא עצוב והייתי בדיכאון ונורא רציתי למצוא דרך לצאת מהשממה אז בתוכי התפללתי שיופיע מלאך או אלוהים ויעזור ולא ידעתי איזה עזרה לבקש האים לצאת מהשממה ולחזור לחיים מדכאים או לבקש משהו אחר אז ביקשתי אלוהים שלך לי מלאך לדבר איתו פתאום הרכב שבק חיים באמצע השום מקום הזה וזה היה בשעת ערב לקראת הלילה ומיד אחר כך ראיתי עצם גדולה שכמעט נוחתת על הרכב יצאתי מהרכב ווהיסתכלתי לעבר העצם לפתע היא נעצרה בגובה 10מטר בערך ואני ראיתי דמות של רובוט ענקית רעדתי מפחד והתחלתי לבכות אלוהים רחם עלי אמרתי אני מפחד ואז הדמות החלה לדבר וקולו היה רך ונעים והוא אל תפחד אני מלאך באתי משמיים דבר איתי ואז אמרתי לו שאני דואג לעתיד של אחים שלי ואז כועס והתעצבן ואמר בשביל אתה קורא לאלוהים אה הם בסדר אתה יודע את זה ואז פתאום שני האחים שלי הופיעו לידו והוא פנה אלי ואמר אני הרים אותך שתהיה לידנו קצת בידיים שלי ואתה צריך להחליט במה לברך אותכם הוא הרים אותי ואני הבטתי בעיניו והשפלתי מבט ואמרתי קטן אני בכדי לדעת במה לברך אותנו לכן אבקש שתברך אותנו במה שאנחנו צריכים ואלוהים יודע מה אנחנו צריכים והוא ידאג לנו אז המלאך פנה אליי אליהם הניח יד על ראשם אני מברך אותכם שיהי לכם את מה שאתם צריכים כדי להתמודד עים החיים והם נעלמו והוא פנה אליי ואמר לי הבקשה שלך הייתה מהיפות והכנות ששמעתי ולכן אברכך שבכל מקרה יהיה לך את מה שאתה זקוק לו והוא חייך ונעלם ואני נשארתי שם המום ומאושר

LoveBeing

New member
מעניין מאוד! נשמע כמו חווית כמעט מוות! ../images/Emo9.gif

בדיוק כתבתי על זה בפורום לפני שבוע בערך... אולי היתה לך איזו בעייה בריאותית בשינה, ובאמת יצאת מהגוף שלך וכמעט מתת.. יש הרבה סיפורים בנושא הזה. אני בדיוק קורא ספר על ילדים שהיתה להם חווית כמעט מוות, והרבה מהם סיפור סיפור דומה לשלך... מנהרה אפילה שבקצה שלה היה אור.. ואיזו דמות או מלאך שאמר להם שעוד לא הגיע זמנם. יש לך מזל גדול לחוות כזאת חוויה! ותראה כמה שנים היא איתך ולא שכחת! זה עוד סימן שזאת חווית כמעט מוות.. תודה שחלקת איתנו!
למעלה