חמוסים וחברים

שירלי317

New member
חמוסים וחברים

חמוסים וחתולים, כמה זה זורם בתכלס?
כאילו, סטואי פוגש הרבה את שתי החתולות שלי שנמצאות אצל אמא שלי (אני גרה ביחידת דיור אצלה בחצר, אז כשהוא יוצא לטיול עם רצועה..), כשהחתולה החוצפנית יותר
מאוד אוהבת לגנוב לו אוכל כשיש לה גישה והזדמנות

והוא והכלבה שלי מסתדרים ממש טוב, היא כל כך עדינה והוא פשוט מטפס עליה ומתכרבל בתוך הפרווה העבה שלה, כזה חמודון

ועכשיו אני מאוד רוצה להביא לו חבר/ה משלו, קבוע איתנו בדירה.. ככל הנראה חתול/ה.. אבל גם עוד חמוס/ה זורם, העניין העיקרי הוא, שאני מתכוונת כמובן לאמץ, ובשום פנים ואופן לא לקנות, ולא בגלל הכסף..
אז ראשית כל, אשמח לשמוע את החוויות שלכם מגידול חמוסים עם חיות אחרות, חברים טובים או פחות (זה נראה לי גם שונה כשהם 24/7 ביחד מאשר כשזה מפגש מבוקר מפעם לפעם..)
אפשר ממש להפוך את זה לשרשור חוויות של חמוסים וחבריהם, אל תהססו לצרף תמונות מצחיקות

ומעבר לזה, אשמח לדעתך, עצתכם
ואם שמעתם על חמוס שצריך בית, אז גם זה יועיל..

ובקיצור, אם הכלב הוא חברו הטוב של האדם
מי הוא חברו הטוב של החמוס? (חוץ מהזרת התמימה בכף הרגל שתמיד נראית מאוד טעימה
)

אגב, חייבת לחלוק, שמסיבה לא ברור, לסטואי יש נטייה לאמץ חשופיות שפורצות לי הביתה בדרכים בלתי ידועות. הוא יעקוב אחריהן, הוא ייתן להן להתנחל לו באוכל, הם יארבו לי יחד ליד הדלת של השירותים. ובקיצור, ממש צמד חמד. אז אולי הוא רוצה איזה שבלול גדול כחיית מחמד משלו בעצם

WTR

New member
בדרך כלל הם לומדים להסתדר

לא תמיד חברים שישנים יחד או משחקים יחד, אבל לומדים לפחות לכבד את המרחב אחד של השני.
מתוך 8 חתולים שיש לי רק אחד מהם באמת ניסה לתקוף חמוסים (בגלל טראומה שיש לו)
כל השאר מסתדרים נהדר, חלק משחקים וחלק פשוט שומרים מרחק מכובד בלי להתגרות אחד בשני

כתבתי על זה מנסיוני מאמר..
http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx?forumid=1381&aId=90220

בתמונה צ'ארלי כשהיה קטן וג'יידי

למעלה