טוב אז אני בעיר...

טוב אז אני בעיר...../images/Emo91.gif

יצאתי לבלות עם כמה חברות לפאב קטן ליד הבית. ושם הוא היה, חמוד כזה צעיר. עשיתי לו עיניים והוא איך לא קלט. הוא בא לכיווני, שלום אני אופיר. ואת? (ממש משפט מפגר...) אמרתי לו את שמי והוא שאל אם הוא יכול להצטרף אלינו. הבנות, חברות שלי, זונות אחת אחת, אמרו לו כן בטח למה לא. אני לא ממש רציתי, אולי הוא היה ממש חמוד, שיער חום קוצים, עיניים ירוקות חטוב ביותר, אבל ידעתי שאין לי סבלנות לשטויות האלה. טוב הוא התיישב וישר ניסה לנתק אותנו מהבנות. הן שמן לב ועזבו אותנו לנפשינו. הוא סיפר לי מה הוא עושה, שנה ראשונה משפטים בנתניה, כסף לא חסר שם ההורים שלו מממנים את כל מה שהוא רוצה המפונק. בקיצור הוא הזמין לנו בירה נוספת, ואני שלא כל כך רגילה לשתות כבר התחלתי "לתפוס ראש"... הוא ראה את זה כמובן, הממזר. אחר כך החלתנו ללכת, ואני אמרתי באו נצא. הבנות אמרו שהן עייפות והן הולכות הביתה לישון אבל אופיר שאל אותי אם אני רוצה ללכת עליו ושהוא גר קרוב. בכל אופן כבר הייתי חמה כי כבר כמה זמן לא הייתי עם גבר, אז מה אכפת לי? עלינו לבית שלו. יש לו דירה נחמדה אבל לא שיותר מדי ראיתי אותה... נכנסנו לחדר השינה, יש לו מיטה ענקית ומערכת. שמתי דיסק חמוד של סטינג והתחלנו להתמזמז. מסתבר שהבחור מנשק בכלל לא רע. הוא שאל אם יש לי בעיה לרדת לו ואמרתי שלא אכפת לי למרות שאני לא מתה על זה. ירדתי לא והוא כמובן היה מרוצה מאוד. יש לו זין די גדול, והיה לי ממש קשה. אח"כ הוא רצה לרדת לי. כמובן שנהנתי מאוד אבל כבר חשבתי מה יהיה כשהדבר הגדול שלו יהיה בתוכי לא יכולתי לחכות. זה הגיע, הדבר הענק הזה נכנס אלי ואני נהנתי ממש, הוא היה מצויין וראו שהוא יודע את העבודה... גמרנו אחרי זמן רב, ואני מאמינה שכל השכונה שמעה את הצעקות. אחרי כמה שאות, אחרי החלפת טלפונים הגעתי הביתה עם חיוך מרוח על הפנים. חברה שלי שאלה אותי עם הוא מומלץ ואמרתי לה שבחום ושאני ינסה לסדר לה משהו. זה מה שקורה לילדות טובות בעיר הגדולה. שלכם היפה מהכפר :)

titlover

New member
לפני שאת יורדת תלמדי לכתוב .

נערה יש לך המון טעויות כתיב.בבקשה תשפרי את הטעויות שלך. בבקשה לא לקחת את זה במישור האישי.

לא לקחתי את זה

אישית, למרות ש: א. אני לא מצאתי טעויות, למרות שיכול להיות ב. אין קשר בין לרדת לבין הידע בכתב, ואני אשמח אם תרצה ללמד אותי... ג. אני לא לוקחת אף אחד באופן אישי מקווה שאתה מרוצה, אני אשמח לתשובה הכפרית

22 סמ

New member
טיטלבר באמת מה הצביעות

תכף תגיד לי שלא תתן לה לרדת לך אם היא כותבת לרדת=לרדט נו באמת תן לה לפנטז ותהנה אם כולנו

למעלה