טוב, תאחלו לי בהצלחה

תודה, מלאכית

אז היום לא בקריז?

רגע, אתה היית אתמול, או

שאני כבר לא זוכרת? LOL ותודה... באמת חבל שזה לא וידאו. בעצם לא, הם היו רואים כמה אני מזיעה.

®Hada

New member
../images/Emo50.gif

הרושם הכי חזק בשיחת טלפון הוא טון הדיבור... לפני השיחה - שתי גוגלמוגל, תשירי קצת אופרה ותעשי תרגילי נשימה
בהצלחה

תודה על הטיפ

וזה נכון. אני חייבת להישמע החלטית, ובעיקר - ערה. נראה לי שכוס קפה או שתיים יעשו את העבודה...

אסתי69

New member
סוויטי

קטדם כל תודה
ודבר שני אם נריסה (זו פה למטה) אמרה מה שאמרה זה שלך
הסברים בצאט היום

nerissa

New member
בהצלחה פיתוי מתוק שכמותך ../images/Emo13.gif ../images/Emo57.gif

דודה נריסה אומרת שיהיה בסדר

../images/Emo88.gif עכשיו תקשיבי לקונדיטור

אנשים מסתכלים עליך בדיוק כפי שאת מסתכלת על עצמך, אין לך מושג איך תת המודע שלנו מקרין החוצה, לסביבה, אן לך מושג איך תת המודע משפיע על ההתנהגות שלנו. תהיי בטוחה בעצמך, תגיעי מעמדה של שווה בין שווים, לא מעמדה נחותה וגם לא עמדה שחצנית, אל תתני להם להביך אותך ואל תביכי אותם. שנני לעצמך "אני טובה ואני אקח את התפקיד" והאמיני לי סוויטי - את תצליחי בראיון.

מכיוון שאני תמיד מאמינה לקונדיטורים

איך לא - הם עושים כאלה עוגות ט-ע-י-מ-ו-ת, אני יושבת כאן ומשננת לי "אני טובה ואקח את התפקיד". עוד שעה. אני יורדת לעשן לי איזו סיגריה או שתיים. מרלבורו לייט. בשביל המזל.

טוב, היה הריאיון

הם שאלו שאלות, אני שאלתי מיליונתלפים שאלות, בעיקר על אופי התפקיד ומה הם מצפים ממני ועל המבנה הארגוני של החברה. כששאלו אותי למה אני רוצה לעבוד את העבודה הנוכחית שלי אמרתי שאין לי מספיק אתגרים ואפשרויות "לגדול", למרות שהCO WORKERS שלי נהדרים וטוב לי לעבוד איתם. לדעתי נשמעתי מתלהבת, אבל לא יותר מדי. ציינתי עד כמה התפקיד מעניין אותי וכל הג'אז הזה. עכשיו רק צריך להחזיק אצבעות שהם יקראו לי למשרדי החברה...

סוויטי שיהיה בהצלחה ../images/Emo140.gif

ואם הצלחת להרשים אותם כמו שהצלחת להרשים אותנו.... העבודה שלך

למעלה