טוב תשמעו

עוד אחת

ואגב, שמים לב לכביסה שעל הספה בצד ימין?

טוב תשמעו

לקחתי את עניין הבלאגן ברצינות ואני עכשיו בשיא סידור המזנון (מתחילים ממשהו לא?) בכל מיקרה, פיניתי אותו כמעט לגמריי ושיניתי את סידור מכשיר הדיוידי שיהיה מעל לממיר של הכבלים (לא פרקטי במקום אחר כי אני לא רוצה לחורר אותו בגלל כבלים) הכללללללללל על השולחן בסלון ואין לי מושג מה לעשות עם הדברים, איפה לשים אותם (נועית, לך כבר מחכה קופסה שלמה עם חפצי נוי
) יאללה, תביאו לי מוטיבציה להמשיךךךךךךך

ונעבור לחלק האומנותי????

אז הנה פינת האוכל (שולחן העבודה שלי) נא לא להקיא ולא להזדעזע, מחר אתחיל לסדר אותו, מחר תתנו לי עוד קצת מוטיבציה כדי לסדר גם אותו. זהו, מצאתי את הפתרון, כל יום חלק אחד עם מוטיבציה מהפורום, בסוף הבית יהיה מסודר

azaria

New member
כל הכבוד!! ורק הצעת שיפור אחת קטנה

תחליפי בין הממיר לDVD. זה נראה פחות טוב כשהרחב עומד מעל הצר. זה נראה לא יציב. זה מקרין ההפך משלווה. זה צורם בעין. וגברת פאנג-שואי בטח תגיד משהו על אנרגיות שליליות (לא מזלזל. פשוט לא מבין בזה)

azaria

New member
אה, ועוד דבר קטן טן

למרכז את הטלויזיה ביחס לשידה. במיוחד ביחס לחלק הפתוח. כמובן, רק אם זה מסתדר מבחינת זוויות צפיה וכו. אסטטיקה זה חשוב, אבל לא על חשבון פונקציונאליות.

לדעתי זה לא רעיון טוב

מכיון שדוידי עשוי להנזק, הוא דק מאוד ועלול להתעקם כשיש עליו כובד נוסף. אני חושבת שבתא מתחת לטלויזיה ניתן לקדוח חור קטן ולהכניס את כל הכבודה לשם.

azaria

New member
מכשירים כאלה בנויים להיערם

הDVD יעמוד יפה מאוד במשקל הקל של הממיר. ובכלל, רוה בממירים החלק העליון עשוי רשת כדי שהבפנוכו יתאוורר. אז גם זו סיבה להחליף את הסדר. הDVD חונק את הממיר ומקצר את חייו.

אממאא

New member
זה לא רק שייך ל"צורם בעין"

לרוב הממירים יש פתחי אוורור בחלק העליון שלהם, והם מתחממים באם מניחים עליהם משהו - אצלנו השבוע הטכנאי של הכבלים עבר בבית ומיקם את כל הממירים מעל ה-DVD או הוידאו.....

טליW

New member
קודם כל - כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

שימי על המזנון אך ורק מה שאת רוצה שיהיה על המזנון. דרך אגב, רציתי לשאול אותך - יש מצב למדפים בסלון? זה אידיאלי להציג את העבודות שלך על מדפים.

../images/Emo202.gifוזה אחרי....

בהמלצת עזריה סובבתי את "הקרניים" של המכשיר כושר הצידה ואת הקרטון המונח על הכסא של התרומות ימסר בחנוכה וסוף סוף סדר כאן:) ועדיין מחכות לי שלוש מגירות בסלון לחשבונות שעדיף שלא תראי,חחחחחחח ואל תשכחי להביא לנו תמונה של המזנון שלך אחרי הסידור:)

אגב

גם את החשבוניות סידרתי ואין בלאגן במגירות.. איזה כייףףףףףףףףףףףףףף וההרגשה פשוט נפלאה כשמשהו שישב כמו עצם בגרון קיבל צורה..... איך באתם לי בזמן עם הפורום הזה, תודה

עדי 5

New member
כל הכבוד על הסדר

סוף סוף רואים חדר. נראה לי שזה מדבק, אני גם התחלתי לסדר פינות מבולגנות בבית

שוקולתה

New member
כל הכבוד לך טלי ונועית

שיהיה לכם בהצלחה רעיון 100 מצויין . כיף כיף לקרוא וליראות שאני לא לבד.

למעלה