טיול ג'יפים לרמת הגולן

lorentz

New member
טיול ג'יפים לרמת הגולן

שלום לכולם בשבוע הבא אנחנו שוכרים ג'יפים ורוצים לעלות לרמת הגולן, מאחר וזה הולך להיות ג'פי של חברת השכרה אני לא מצפה למשהו מדהים, בכל זאת אנחנו מחפשים מסלול טיול לא מאתגר במיוחד לרמת הגולן ואזור הצפון האם למישהו יש רעיון למסלול או שהוא יכול להפנות אותי לספר מפות שאפשר לרכוש תודה גח שמח

exclosive

New member
מסלול נחמד שעשינו לפני שנתיים

בני יהודה הישנה עולים מכביש 92 לכיוון עתיקות בני יהודה הישנה תצפית על כל הכנרת נסיעה לאורך מסלול מרהיב כעת גם ירוק החג הזה גם אסע לרמת הגולן הפעם עם הרכב הפרטי ולא עם הג'יפ

טיול ברמת הגולן

מאחר ואתם שוכרים ג'יפ , אני מניח שאין לכם הרבה נסיון בנהיגת שטח וניווט או שאני טועה (דרך אגב אפשר לקבל פרטים על חברת ההשכרה- הרבה פעמים שואלים גולשים על נושא השכרה). אז לא כדאי שתנסו מסלול אקסטרים. עוד עצה - לא כדאי לצאת לבד לשטח ! מסלול שאני יכול להציע ללא בעיות ניווט מיוחדות הוא להעלות מהאון (אנדרטת הטייסים הטורקיים) להר נמרון (אתר גלשני רוח.) כשבדרך אפשר לעצור בעין שוירח לטבילה מרעננת ולשתות קפה בחורשת עין עקוב. משם לצאת בקיבוץ "מבוא חמה", להמשיך למצפה לשלום והלאה לפי העדפותיכם. לא לרדת משבילים מחשש למיקוש. לעין שוירח הולכים ברגל כ 15 דקות לכל צד שימרו בבקשה על הניקיון וקחו האשפה אתכם- אף אחד לא יאסוף אותה ! אם תרצו - דווחו על הטיול בפורום חג שמח וסעו בזהירות

עוד שאלה ששכחתי לשאול וכמה תוספות

איזה רכב אתם שוכרים ? האם יש לו הילוך כוח ? האם ממוגן בתחתית ? בדקו היטב את הגלגל הרזרבי וציוד להחלפת גלגלים. לא לשכוח לקחת מים (הרבה). טלפונים ניידים "מלאים".

lorentz

New member
תודה

על התשובה, אנחנו שוכרים ג'יפ מחברת הרץ, האם תוכל להמלית לי איפה ניתן לרכוש מפה כפי שצירפת, תודה

המפה נקראת "מפת טיולים וסימון שבילים"

בק"מ 1 :50000 ,נקראת בקיצור מפת סמ"ש (סימון שבלים) # 1 (גולן וחרמון). אפשר להשיגה* בחניות הספרים (סטמצקי/ צומת ספרים) בחנויות נוחות בתחנות דלק ,במרכזים של החברה להגנת הטבע ועוד... זו מפה ראשונה מתוך סט מלא של 20 מפות המכסות את כל הארץ. יש שני סוגים הראשון מנויילנת (מומלץ) והסוג השני -נייר רגיל. עלות כל מפה חדשה מנוילנת כ 100 שקלים (תלוי היכן קונים),אם מחליפים** מפה ישנה בחדשה .העלות היא כחצי. חבל שלא רשמת איזה סוג/יצרן של הג'יפ אתם שוכרים. בכל אופן המסלול שהצעתי,*** מתאים גם לגיפונים ללא הילוך כוח. (סעו בזהירות וחג שמח) * בדוק את המהדורה -אחרונה מ 2008 עד כמה שאני יודע ** במרכזי החברה להגנת הטבע או ב "מרכז מיפוי ישראל (מפ"י) רחוב לינקולן 1 (ת"א) כנסו לאתרים תקבלו אינפורמציה נוספת. *** עוד טיפ, אם הרכב לא ממוגן בתחתית-אל תסעו מהר בשבילים כי אבן שתעוף יכולה לגרום נזק בתחתית הרכב.

למעלה