טינטון קל

טינטון קל

לפני כשנתיים התחלתי לסבול מטינטון בבדיקת שמיעה הבתרר שיש ירידת שמיעה בשתי האוזניים. המליצו לי על מכשיר שמיעה אבל לא קניתי כי אני שומעת עדיין יחסית טוב. בדיקת ברה הייתקינה. ברקע קשרית בבלוטת התריס. וכן יש לי מיידי פעם כאבי ראש שעוברים עם כדור פעם בשבועיים שלוש,זה יכול להמשך יומיים לפעמים ,לא חזק אבל טורדני. האם יש מקום לבירורים נוספים,אני לא המשכתי שום בירור וקיבלתי את המצב כך. הטינטון ברמה קלה ולא מטריד בדרך כלל,האם יש סיבה לחשש איזה שהו בעניין. תודה.

zs1957

New member
טינטון קל תשובה לילדותותי

טינטון קל וירידת שמיעה בשתי האזניים עלול להחמיר לכן חשוב להיות במעקב אצל רופא א.א.ג. מומחה לטינטון. פני לרופא נוסף לקבל חוותדעת נוספת.כאשר יש ירידה חזקה בשמיעה הרופאים ממליצים על מכשירי שמיעה. בקשי מהרופא לעשות את כל הבדיקות הדרושות: בדיקות דם , ברה , בדיקות שמיעה. יש לבדוק מה מקור כאב הראש. תרגישי טוב זהבה שחם

מכשיר שמיעה

עשיתי בירורים די מקיפים שכללו בדיקת ברה ודם. אומנם יש ירידה קלה בשמיעה בשתי האוזניים אבל לא היה כל ממצא מחשיד ב"ה. כאמור המליצו לי לשים מכשיר בשתי האוזניים האם שימוש במכשיר שמיעה עוצר את ההתדרדרות בשמיעה. אני לא חווה שינוי דרסטי,בדרך כלל אני שומעת טוב ולא חשה ירידה באיכות השמיעה,ורק לעיתים רחוקות כשיש איזה רעש רקע קצת יותר קשה לי להבין את שנאמר ואני מבקשת שיגבירו את הקול. ולגבי חוות דעת נוספת ,מה אני אמורה לבדוק בעצם,למה יש צורך בחוות דעת נוספת אם בדקו אותי וראו שיש ירידת בשמיעה,אבל הברה יצאה תקינה. תודה רבה לך על התשובות והעזרה. בברכה.

למעלה