טיניטוס בעקבות רעשים בעבודה

zivziv53

New member

בעלי סובל מטיניטוס למעלה משנה כתוצאה מרעשים במקום עבודתו .עבר בדיקות שמיעה והן תקינות . ביקורת אצל רופא א.א. ג. הסתבר לו שאין הרבה מה לעשות .היתכן ???? הטיניטוס מתגבר אצלו בעיקר בשעות הערב והלילה ,הוא משדר חוסר שקט ועצבנות. שאלתי היא , מה ניתן לעשות ולמי לפנות ? אודה לך אם תפני אותנו לרופאים המתמחים בתחום .בברכה [email protected]

zs1957

New member

שלום רב zivziv53 חשיפה לרעש גורמת לטינטון ולירידה בשמיעה. במקרה של בעלך מומלץ לשים אטמי אזניים כדי להקטין את הנזק . הטינטון מתגבר בעיקר בלילה בשעות השקטות.בדיקות השמיעה תקינות וזה טוב. מומלץ לישון עם רדיו שימסך את הטינטון.במקביל יש לגשת לטיפול רפואי לרופא א.א.ג. המומחה לטינטון. לגבי טיפול רפואי כתבי לי מהיכן אתם בארץ? היחידה לטינטון נמצאת במרפאת א.א.ג. בבית החולים ניתן להגיע עם טופס 17 במידה והקופה מסרבת לתת ניתן לשלם 170 ש"ח לביקור ולהגיע למרפאה. בטינטון קשה שיטת הטיפול הנפוצה היא TRT , מכשיר מחולל רעש , מכשיר שמיעה , תרופות וטיפול מטאבולי. רפואה שלמה, זהבה שחם

zivziv53

New member

תודה עבור תשובתך המהירה . אנחנו גרים בבאר שבע .אשמח לקבל ממך את שם הרופא המטפל באזור מגורינו . בברכה ziv

zs1957

New member

שלום רב ziv אני לא מכירה רופאים מבאר -שבע. מציעה לך לבדוק בסורוקה במרפאת א.א.ג. אם יש יחידה לטיפול בטיניטוס. הרופאים שאני מכירה הם ממרכז הארץ. כל טוב, זהבה שחם

למעלה