יום הולדת לדבר הכי קסום שנמצא כאן

amitshilo

New member
יום הולדת לדבר הכי קסום שנמצא כאן../images/Emo23.gif../images/Emo189.gif

אני חושבת שמגיע לה שרשור מכובד אז.. תתחילו להפציץ, טוב?
אני אכתוב את שלי כשאחזור מביה"ס. ובנתיים אני שולחת אין סוף אהבה. יאללה ברכו אותה!

O f r i s h

New member
אהובה שלי!../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

נראה לי שכבר הבנת כמה אני אוהבת אותך! וכמה אני מאחלת לך כ"כ הרבה מזל טוב! ואושר! והצלחה ובריאות! את מדהימה, ואני מאושרת שזכיתי להכיר אותך! תהני בכל דבר שתעשי! תקחי כל דבר על הצד הטוב ביותר! תשמחי, תהיי מאושרת, תחיכי! תנצלי את הרגע, תחיי אותו כמו שהוא, זה הכי חשוב. תזכרי שאני תמידתמיד פה, לכל דבר שתרצי או תצטרכי
אני אוהבת אותך, מפה עד סוף העולם!!!

חכמיוש

New member
אפרוח קטן!! ../images/Emo140.gif

כמה תשנאי אותי אם אכתוב את השיר של עדן??
Happy Birthday to You חלומות יתגשמו אם נחגוג ונרקוד עד הבוקר - רוק"צ כאילוווו
Happy Birthday to You שהשנים יעברו בכיף בשמחה ובאושר אפרוח קטן
אני מאחלת לך המון המון מזל טוב... מלא אושר ובריאות וכייף והנאה ואהבה.. אני מאחלת לך את כל מה שאת מאחלת לעצמך (ואל תהיי לי צנועה פתאום
) וקצת יותר (למקרה שתהיי
) שתהיי כל הזמן מוקפת באור ובשמחה... שהחיוך ההורס שלך לא ירד לך מהפנים... הבנת???? אוהבת אותך מלא!!!!!!!!

amitshilo

New member
מישהו לרוץ איתו.

"עכשיו תורי, עכשיו תורי לאהוב" לפני שנה וחצי בערך, הכרתי בחורה. היה לה כינוי קצת מוזר (ענבר מישראל?!
) ולא ממש התעמקתי בה. בינואר 2008, פתאום היו לה פנים. פתאום נחשפה לעיני מישהי מדהימה ומרגשת. אבל לא באמת ידעתי, לא באמת ידעתי מה היא תהיה בעוד חודשים ספורים. "עכשיו תורי, גם לי מגיע" עבר חודש ועוד חודש והגענו למאי, "עבודה עברית", ופתאום אני מכירה אותה קצת יותר.. ראיתי אותה, חיבקתי אותה, עשיתי לה מסז'
הצטלמנו.. התאהבתי והתאהבתי יותר ויותר. ואז הגיע יולי, ופתאום אני נוסעת להופעת מחול של מישהי שעד לפני חודשים ממש ספורים הייתה די זרה לי. אני רואה את הבית המדהים שלה, עם המשפחה המדהימה שלה... אני מגלה חברת אמת. "שיהיה מישהו כאן קרוב, הוא יחבק, וירגיע" ומכאן, מכאן הכל הסטוריה. ההבנה שלנו שיש לנו אחת את השניה באמת, רגעי האושר שחלקנו, הבקרים שהתעוררנו אחת ליד השניה מעוכות מעייפות אחרי לילה של הופעה מדהימה, ארוחות פסטה מהממות
שיחות ארוכות שלא נגמרות, רגעי בכי וכאב שנראו אין סופיים. כל דבר שהופך שני אנשים אקראיים לקרובים באמת. עם כל ה"שונות" - הרקעים השונים מהם באנו, פתאום מצאנו שפה משותפת כזו, מצאנו אחת את השניה - שיודעות להבין ולהרגיש גם בלי מילים. בשתיקות הכי ארוכות. "מישהו להיות איתו ללכת לאיבוד" ענברי, אני לא באמת יודעת איך להתחיל להגיד את כל מה שיש לי אלייך... הרי את מעבר לחברה, מעבר לאדם שאני מעריכה, מעבר לאדם שאני נהנית לדבר איתו. את באמת אהבה שלי, אהבת אמת. את מרגשת אותי בכל מילה שאת אומרת, עוברת בי צמרמורת בכל משפט שאת שרה, כל חיוך שלך עושה אותי מאושרת, כל "משפט ענברי אופייני" שכזה נותן לי תחושה של בית... ענברי, תודה לך שאת בית שלי. תודה לך שאת עושה את העולם הזה מקום שאני יכולה להרגיש בו טוב, להרגיש נערכת, להרגיש נאהבת. תודה שאת תמיד כאן, לא משנה מה.. לא משנה איזו תקופה עמוסה או קשה עוברת עלינו... תודה שאת יודעת להקשיב לי, שאת יודעת לומר את המילים הנכונות, בזמן הנכון, בצורה הנכונה... תודה שאת באמת נותנת לי להרגיש יפה, עם כמה שזה לא פשוט במקרה שלי. תודה שאת פשוט את, ענברי, הפיה המדהימה והטהורה הזו שממלאה את כולנו באור ואהבה. ובתקופות הקשות, ברגעים הכי חסרי אונים, אז מתברר לי באופן עוד יותר משמעותי כמה אני אוהבת אותך, כמה את יקרה לי וכמה אני רק רוצה שתהיי מאושרת... "מישהו לרוץ איתו בגשם החזק שבתוכי, תמיד יורד ולא נגמר..." אחד הדברים הכי מדהימים שאלוהים יכול לשלוח לך זה מישהו לרוץ איתו. מישהו שילווה אותך ויהיה איתך בכל רגע, סתמי ומשמעותי. ואני קיבלתי אחת כזאת. מתנה שכזו. וזו את. אז... תודה. אוהבת, ואת יודעת כמה. אני.

shahar1989

New member
../images/Emo23.gif

"איפה את?" "בבית.." "ראית את הירח?" "לא.." "תסתכלי עליו, אני מקדישה לך אותו.." ישבתי על הדשא, הכנתי עם חניכים כתובות אש, השמש כבר שקעה ופנס קטן דלק ברחוב, התרגלתי כבר לחושך, הרמתי לרגע את העיינים ומעליי עמד לו הירח, פס דק דק, ממש התחתית של הירח, פס דקיק לבן מחייך אליי מהשמיים, חיוך קטן, מלאכי כזה שהאיר לי את הלילה. חיוך יפה כזה שהזכיר לי אותך. אושר קטן שמלווה אותי לכל מקום, ירח שזורח מעליי תמיד. ענברי, אני רוצה לאחל לך הכל, באמת שהכל, מגיע לך הכל, שיהיה לך רק אור בפנים ורק חייוכים שימלאו את כולך תמיד. שתהיי מוצפת בהמון המון חום, אהבה חמימה כזאת שעוברת בין כל האיברים בגוף ומחממים אותם. אני מאחלת לך את כל היופי שאפשר לבקש, את כל הטוהר שאפשר לגעת בו, ואת כל האושר שמקיף ומחזק. שתזכי לראות ולדעת כמה בנאדם חזק ואדיר את, כמה מדהימה ומרגשת. שתזכי לספוג חזרה את כמויות האור והשמחה שאת שופכת ומפזרת בכל מקום שאת נמצאת בו. ענברי, מקווה שהייתה לך את היומולדת הכי הכי הכי שיכולת לבקש, ובעצם, גם אם לא, תזכרי תמיד שיומולדת זה בכלל לא רק יום אחד, זה בעצם שבוע! עבדו על כולנו. אז תהני, תחגגי, תלבי, תשמחי, תצחקי ואל תשכחי לחייך כל הזמן!!! אוהבת אותך הכי שאפשר שחר.

../images/Emo126.gifאוהבת אותך כלכך.

כבר כתבתי בכפיר, ואני יודעת שבאופן די מתומצת. אני מרגישה שאם אני אאריך יותר מדי במילים אני אאבד את הפואנטה. הפואנטה היא שאני אוהבת אותך, ושאני רוצה שיהיה לך רק טוב. ושתחייכי, ותאהבי, ותצחקי, ותלמדי, ותהיי. מתה עלייך, ובאמת שמחה שיש לי אותך בחיים. נטע.

אין דברים כמוך.../images/Emo23.gif

מזל טוב אהובה שלי. את כל ההשתפכויות את תקבלי בנפרד.. מקווה שנהנית ביום שכולו אך ורק שלך! אוהבת אותך הכי.

inbarIL

New member
אין דברים *כמוכן*../images/Emo23.gif

יואו..אני עוד שניה בוכה מזה.. באמת שכ"כ נגעתן לי..כ"כ ריגשתן אותי.. כל תגובה ותגובה פה הזיזה לי את הלב מהמקום. לא ממש הייתי מודעת לכמות ההשפעה שלי..ומסתבר לי שזה הרבה יותר ממה שחשבתי.. וזה פשוט מרגש אותי נורא. זכיתי לאהוב אתכן. זכיתי להכיר אתכן. זכיתי לרגעים מדהימים ומרגשים ומצחיקים וכואבים ויפים ומבגרים איתכן. תודה על זה שאתן אתן. על זה שאתן איתי, ולא תעזבו..כמו שאני לא אעזוב אף פעם. אני אוהבת אתכן בטירוף!

למעלה