יום נוראי של געגועים אליו

המשך....

מסוג הימים.... שטריגר קטן מציף ומעלה הכל.... זיכרונות רגשות... ולפעמים אין לנו לאן לברוח מעצמנו...

nerissa

New member
אל תברחי

זה מותר. מלנכוליה מותרת מידי פעם. רק הקציבי לה זמן. לא לשקוע בה ולא להתמכר לה. מותר לזכור, מותר להתגעגע, מותר אפילו לבכות. ולהמשיך הלאה.. זה אפשרי. נשבעת לך.

להתראות מתוק

להתראות מתוק שמור על עצמך תן לשמים לחבק אותך פעם ברוח פעם בחום אולי פעם תזכור איך אהבנו היום להתראות מתוק שמור על עצמך תן לשמים לכסות אותך פעם בגשם פעם בטל אולי פעם תחשוב אם אהבנו בכלל מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגללך.... להתראות מתוק שמור על עצמך איפה שתהיה יהיו שמיים בשבילך פעם בחושך פעם באור אולי פעם תשכח אולי תמיד תזכור מתוק שלי לא אשכח אותך הלב שלי פעם שכח פעימה בגללך.... אני יודעת שלא היה כמו שחשבנו ולא פעם אני נזכרת איך פעם אהבנו להתראות מתוק ועל חייך שמור אולי פעם תשכח אולי פעם תחזור.... נורית גלרון

nerissa

New member
אל תשכח

זכור אותי כשאלך ניחוחי ספוג בירכיך זכור אותי בלהטי בשעות הגנובות של חייך זכור איך היינו רק אנו אל קמט בזמן נחבאים והייתי ועודני. ועכשיו זורמת אל ימים אחרים וריח קלוש של ביחד נישא אל אוויר פסגות אליהן אשא מבטי חולמת תקוות חדשות נריסה

אסתי69

New member
נו יש שם איזו רשומה

של את צריכה קצת.... שתדלג עדיפויי
(אחחחחח איך את שוכחת כשאת עושה פרפרים בנשמה את)

דווקא כשאומרים לי לא אני רוצה כן:)

מורדת דווקא את הרשומה הזו רוצה לקרוא תני לינק:)

בדמעות

בדמעות טבלתי נוצה בדמעות לכתוב לך ללמד אומנות הנסתר עמידות וכח סגסוגת חומרים קשיחים. טבלתי נוצה,כי חלפתי על פני פינה שלא הספקתי לעגל ובחוסר זהירותי התפרקתי לעיניך כחלקיקי פסיפס בשלל צבעים. צבעי החלקיקים בשלל גווניהם זהרו בחושך כלהקת גחליליות, שהדליקה אורות במעבדת הצילום של רזי הכמוסים. ומטר גישמי עצבת פרץ סכר אצור בקריסת חומות מהדהדת ושפך של גישמי דמע על מלאכת מחשבת מוזאיקה עדינה שלא צלחה, שיברי סודות. נאורה לחיים

nerissa

New member
יפה לךךךךךךךךךךך

"ובחוסר זהירותי התפרקתי לעיניך כחלקיקי פסיפס בשלל צבעים" אני אהבתי את זה..

למעלה