ילדים רגישים מדי

ילדים רגישים מדי

רגיש מדי... מצרפת כתבה מעניינת

דיון מעניין בנושא...

• אוי, קראתיו yifatushtush ו 18:18 | 11/04 לא עלינו.... • קסמי, לפעמים יש לי הרגשה לגבי ילדים רגישיםו אני Tamara ו 01:07 | 13/04 מדי, שיש להם "מערכת אנרגטית" פתוחה.... זה ידוע שהצ'קרות של ילדים הן פתוחות יותר ויש להן צורה שונה מזה של מבוגר. הם קולטים הרבה יותר מידע מהסביבה ומתקשרים בדרך אחרת, בייחוד לפני שלומדים את השפה וגם בשנים הראשונות, אבל לדעתי יש ילדים שהמערכת שלהם כל כך פתוחה שהם לא מצליחים לווסת גירויים וזה מתבטא גם בתחושות פיזיות של אי נוחות. לכן יש הרבה תינוקות שקרניו סאקרל עוזר להם לוויסות ומשפר להם את המצב באופן קיצוני במקרים מסויימים. • טליה נהדר שאת מביאה אתו דגנית ו 01:26 | 13/04 הכתבות האלו, לעלות למודעות זה כל כך חשוב. ילדים עם ויסות חושי או תחושתי לקויי מאוד מאוד סובלים. ולא תמיד מבינים מה הקושי שלהם. בתור בוגרת עם רגישויות חושיות אני יכולה להגיד שזה קשה. למשל.. רגישות לריחות (בשמים מתוקים יכולים לנטרל אותי להמון זמן..) רעשים (תיקתוק של שעון יכול להטריף אותי) ועוד כל מיני כאלו מעצבנים.. ילד שהחושים שלא לא מאוזנים טוב, ולא מטופל כמו שצריך חווה את העולם בצורה קיצונית, וזה הרבה יותר קשה ואולי גם מבהיל מהמציאות ה'אמיתית'. נושא חשוב! • טליה.ו נעמי 10 ו 07:48 | 13/04 הועלתה מחשבה בלבי. בני אינו מסוגל להיכנס לחנויות בגדים. בטענה שאינו יכול לסבול את הריח..הגורם לו לכאבי ראש חזקים עכשיו אני מקשרת זאת למה שהעלתן כאן, מערכת אנרגטית פתוחה, כשאני נכנסת לחנויות עם ריחות מיוחדים..נרות ותכשירים לגוף הוא נשאר מחוץ לחנות ואף מתרחק ממנה. • זה מוכר לי...ו קסמי אהבה ו 09:07 | 13/04 לפעמים זה מגיע בצורה מאוד קיצונית וזה מתסכל את ההורים כי הם לא יודעים מהיכן זה מגיע ולוקחים את זה למקומות אחרים.... לגמרי... • קטורות, נירות, אפילו חנויות תבליניםו דגנית ו 11:05 | 13/04 או שוק.. מקומות עם ריחות חזקים, אפילו לא ריח חזק, ריחות מיוחדים כמו קטורות עושים לי מגרנות.. שחבל על הזמן. לפעמים מה שעובד לי.. זה לנסות לא לנשום את הריח. קשה להסביר.. אבל שחקי עם הילד משחק של.. אני נושם.. ומשאיר את הריח מחוץ לאף.. לפעמים לנשום מהפה עוזר.. לפעמים נשימות קצרות ומהירות לעומת נשימה עמוקה וארוכה, עוזרות.. כי כך נכנס פחות ריח פנימה.. כלומר פחות מולקולות מהחומר שעושה כאב ראש. לפעמים.. אבל שווה לנסות. אולי הוא יגיע לדרך משלו לנשום בלי לנשום את הריח

למעלה