יצאתי לסופ"ש!!! - והוא לא....

smady by

New member
יצאתי לסופ"ש!!! - והוא לא....

הוא סוגר שבועיים.. זה נראה לי הפרק זמן הכי גדול שלא ראיתי אותו (אני יודעת שאני נשמעת סכיינית יחסית לבנות שלא ראו את חבר שלהם חודש חודשיים - אבל מה לעשות, הכאב אותו הדבר....) למישהי יש עצות למה לעשות עם המוח שלי שעובד יותר מידי בחשיבה עליו??

misseverything

New member
אממ..

קודם כל אם אני לא טועה יש לך כל מיני דברים בטאגליינס... ולדעתי, אם יש לך לימודים - תלמדי. קשה אבל מסיח את הדעת קצת.. מוזיקה, ספרים, תחביבים.... דברים שאת אוהבת לעשות. תשקיעי זמן בחיים החברתיים שלך - זמן איכות עם חבר\ה טובה, וכולי. שופינג אולי. בית קפה עם אמא\אבא - תמיד טוב שיחה איכותית עם הבן אדם הכי חשוב בחיים שלך. אינטרנט - חפשי מידע על דברים שמעניינים אותך. אם את בקטע היצירתי - תכיני לו משהו. ציור, ברכה, מכתבים וכדומה. בהצלחה ;)

McBlack

New member
סמדי!../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif תבואי למפגש בחמישי?

מסכימה עם הקודמת (חדשה, שאגב, לא ציינה את שמה
) - תעסיקי את עצמך בדברים. תעשי ניקיון פסח. תסדרי את הבגדים בארון, תבלגני אותם ותסדרי מחדש. תזרקי מלא דברים שאת לא צריכה יותר. זה מעביר זמן מצויין. או שתשחקי שולה המוקשים

smady by

New member
היי!!

אמממ אני בצבא לצערי חחח\ וד"א- הניקיון ממש עזר! החדר שלי נראה מעולה ולא ישבתי כל הסופ"ש ובכיתי וביזבזתי זמן!! תודה!

McBlack

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo45.gif הכי טוב לסדר

אוי, חבל X: אתריע לך בפעם הבאה שיהיה מפגש בכל מקרה, אולי המפקד יאשר לך [= אם לא - תבכי!!!

למעלה