יש אפשרויות להתקדם? להרוויח יותר?

יובליק

New member
יש אפשרויות להתקדם? להרוויח יותר?

אני כבר 4 שנים נמצא באותה עבודה וללא אפשרויות קידום בעתיד הקרוב. אני אחד העובדים הכי מקצועים וכל הזמן אני מקבל תשבוחות על כך מהמנהלים שמעליי, הגעתי למצב שבו אני מדריך לא רק עובדים אחרים בעבודה אלא גם את המנהלים תוך כדי הצעות ייעול ושיפור שחלקן התקבלו ויושמו.. במשך הזמן שמתי לב שעובדים חדשים באו לכמה חודשים ופוטרו, חלק מהוותיקים גם פוטרו אני הצלחתי להחזיק 4 שנים בעבודה והאמת שעד עכשיו לא ראיתי עובד שמתקרב לרמה שלי בעבודה חוץ מהמנהלים
. אני ממש לא מרוצה מהמשכורת שלי, אני מרגיש שהיא לא משקפת את היכולת שלי בעבודה לעומת שאר העובדים. תיכננתי במשך זמן מה לבקש העלאה בסוף השנה (יש לציין גם שהתחלנו מאוד להתרומם מבחינה כלכלית ותעסוקתית) אך חשבתי שבעצם אני רוצה קביעות בעבודה ואני רוצה רק להתקדם ולא רק "לגמור את החודש" אז חשבתי שאולי כדאי לי לבקש חוזה. כלומר להביע רצון להמשיך לעבוד לטווח ארוך (נגיד עוד 10 שנים) ולקבל בתמורה קודם כל העלאה משמעותית בשכר שתלך ותגדל עם הזמן + הטבות שונות. מה דעתכם? איך מהלך כזה אם בכלל צריך להתבצע? מה יקרה אם אני אקבל תשובה שלילית?

eynat122

New member
אפשרות להתקדם יובליק

אין לך מה לפחד תבוא עם בטחון למנהל ותדבר איתו כמובן שאו שתקבע איתו פגישה או תבוא אליו כשהובמצב רוח טוב ותבקש העלאה ולפני כן תסביר לוכל מההשאתה עושה במקום עבודתך בהצלחה עינת

לצאת גדול

כדי להגיע לשיחת השכר אותה אתה מבקש נדרשת הכנה. ואני מתכוון להרבה עבודת הכנה. הביטחון שלך מצוי ביצירת אופציה, חלופה ממשית. קרי - הצעת עבודה אחרת. כדי להגיע למצב שבו יש לך חלופה ביד צריך הכנה, וההכנה הזאת היא ניסוח היתרונות שלך. זה לא מספיק לפרוט את הניסיון והידע שצברת, צריך להראות למעסיק פוטנציאלי את התועלות שתוכל לייצר, ולכן נדרש נתוח מדויק של התפקוד המקצועי והאישי שלך. כדי להסביר את התהליך על שלביו השונים אני מפנה אותך למאמר עדכון קורות חיים כתהליך אסטרטגי. אחרי שתבצע את השלב הזה ותתחיל לפעול למציאת תפקיד ומקום עבודה חדש, רק אז תוכל לבוא כמו גדול. זאת גם הזדמנות לחשוב על טווח ארוך, אבל זאת כבר שיחה אחרת שזה לא המקום והזמן כרגע עבורה. תתחיל בקריאת המאמר ונמשיך משם בהצלחה

יובליק

New member
אתה צודק 100 אחוז ...

לא סוגרים דלת לפי שפותחים דלת אחרת. אני אכן צריך לעשות עבודת הכנה ולחפש בעצם עבודה אחרת בזמן הפנוי וברגע שתיהיה לי אופציה למשהו אחר אז אוכל להמחיש יותר למעסיק את הפוטנציאל שבי. תודה רבה. אני אעדכן בהמשך .

funkusit

New member
תודיע להם שאתה עוזב אם לא מקבל מה שאתה רוצה

לא נראה לי שאתה באמת צריך הצעת עבודה ברקע, רק צריך להגיד שיש אחת.. קדימה קדימה, אל תבזבז זמן. די לניצול.

למעלה