יש לי המון אי שקט

• פותח הנושא polop
  • פורסם בתאריך

polop

New member
יש לי המון אי שקט

אוקיי, זה קצת מוזר ומיסטי , אבל התחלתי לכתוב פה הודעה על האי שקט שלי , ולא מצאתי מילים להתבטא. השארתי את ההודעה פתוחה קפצתי לפורומים אחרים בין בין קפצתי לפורום גרפלוגיה . ניתחו שם כתב יד של בחור. והניתוח פשוט מתאים להרגשה האישית שלי. אני מעתיק חלק מההודעה - שלא אני כתבתי... חסר שקט פנימי,חסר כיוון מוגדר,נושא התדמית חשוב בעיניך מה יגידו מה יחשבו? דבר שביומיום יוצר מגבלות לביטוי יכולותיך מהפנים לחוץ. תה מתנהל כמו בשירו של פוליקר"גם אני רוצה" הכל מענין ומסקרן אותך,אתה אוהב לגעת ולטעום מהכל,הסובבים אותך מוצאים אותך בתור טיפוס מענין ומסקרן שידעותיו רחבות,אתה גם איש שיחה מרתק,המתנסח בבהירות ובעל שפה עשירה וקולחת,אבללללללל וכאן עקב האכילס שלך עקב ריבוי התחומים המעסיקים אותך נוצר חוסר כיוון,בילבול,ואף תחושה של שיטחיות אתה נוגע בהרבה תחומים אבל לא לעומק,כלומר מתלהב מנושא מסוים,נוגע בו,ואז פורש כי אותו נושא כבר לא מענין יותר או לחילופין נמצא נושא חדש. אתה נמצא בתסיסה פנימית מתמדת בין גירויי היתר אלהם אתה נחשף,לבין המעצורים,דבר שבפועל גורם לך להתנהגות של "גז,ברקס,גז,ברקס"אתה מפחד ללכת עד הסוף ונבלם,עקב חשש איך תגיב הסביבה. אתה נע ממצבי הסתגרות למצבי פתיחות,כנ"ל גם במצבי הרוח המשתנים בצורה קיצונית. ניכר שהתנהלותך גורמת לך להוצאת אנרגיות רבות ומיותרות מה שמותיר אותך לבסוף מרוקן ומבולבל. אתה מנסה לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה,אבל בדרך שוכח את טעמה,אתה מנסה לאחוז את השור בשני קרניו,ואז מגלה שלא בשור אתה אוחז,מרוב הרצון להשיג הכל אתה שוכח להנות מהדרך וחבל,שיים לב שאתה הולך על הכמות ומפספס את האיכות. עליך ללמוד גם להשלים עם דברים שאתה עושה לחיוב ולשלילה,כלומר בחרת במשהו ,לך עם החלטתך עד הסוף ,למה הספקות? אשמח לדעת מה עושים כשיש אופי שכזה ...

או

שמנסים לקבל את ההמלצה ובאמת לא מתפזרים. או שאומרים שטויות... זה דווקא טוב שיש המון תחומי עניין (בתנאי שהם באמת מעניינים) ולומדים להנות מהם.

וואווו.........!!!

ראשית, ברוך בואך בצל קורתנו
ולעניין עצמו- הבאת בפנינו תוכנה של הודעה המתארת, לטענתך, מאפייני אישיות שאתה מוצא גם בך. אני יכולה לומר לך לא מעט על התיאור (יש בו מאפיינים של הפרעות שונות), אך יש לי הרגשה שניתוח אישיות הזה קיצוני ודרמטי מדי. על כל-פנים, אם אתה נתקל בקשיים תפקודיים ביום-יום בעקבות דפוסי ההתנהלות שלך, אני ממליצה לך בחום לפנות לעזרה מקצועית, שתסייע לך לעשות סדר בבלגן ולסגל לעצמך דפוסי ניהול עצמי אפקטיביים ומועילים. כל-טוב ובהצלחה, גילת

למעלה