יש לי כמה בעיות..

Sham 69

New member
יש לי כמה בעיות..

חברה שלי הייתה בעבר עם 2 שאני ממש לא סובל.. ועצם העובדה שהם נישקו אותה וליקקו אותה.. ושהיא הרגישה כלפיהם משהו.. מעלה לי את העצבים.. וכל פעם אני רב איתה מחדש .. מה אני יכול לעשות בקשר לזה.. זה כל כך.. הורס לנו.. ו.. גם כל פעם שהיא מדברת עם מישהו.. במיוחד בזמן שהיא מדברת איתי..זה דיי משגע אותי.. טוב.. לא משנה.. בבקשה.. תנסו לעזור או משהו..

Nikiii

New member
במילים אחרות

אני מקנא ורכושני חומד היא לא הבעיה ואם תמשיך כך סביר להניח שהיא תעזוב אותך עד כמה אפשר לסבול!? תעבוד על עצמך.. זה הפיתרון הטוב ביותר תבין שהבעיה היא רק אצלך ואת העבר אי אפשר לשנות אז רד מזה ניקי

קראתי את התגובה של ניקי.והיא צודקת

לדעתי.גם אני הייתי בקשר עם אדם קנאי ורכושני.זה הפריע לי מאד!!

ליאן.

New member
יש לך שתי ברירות..

איתה או בלעדייה.

golem

New member
יש גבול לכל תעלול....

אתה מכיר את האימרה הזאת????? כי אם לא אז תדע שיש גבול לכל דבר וגם לקנאה חייב להיות גבול. קנאה היא דבר שיכולה לעבוד טוב אצל חלק מבני הזוג - אבל כשזה הופך למשהו כמעט חולני כמו שזה נשמע לי אצלך (מה איכפת לך עם מי היא התנשקה?!?!?) זה רק יכול ליצור דברים רעים.

voguemaster

New member
אני רוצה להוסיף

נאמרו פה דברים נכונים, אבל יש לי הסתייגות. ברור לחלוטין שמה שהיא עשתה בעבר לא צריך או לא אמור להפריע לך, ובעיקרון אתה גם לא אמור לקנא אם היא מדברת עם מישהו אחר. אבל, ותמיד יש אבל: אני רק מקווה שהיא לא "עוזרת" לך קצת לקנא... זה ממש חכם מצד אנשים להגיד שהבעיה רק אצלך, ויכול להיות שזה כך, ואז זה לא טוב (אני גם שונא קנאה ורכושנות כמו כולנו..), אבל אנחנו לא יודעים אם היא שומרת על הגבולות שלה כי לא פירטת. בסה"כ, יש דברים שאני חושב שמותר לה לעשות ויש דברים שלא, ואני בטוח שלהרבה אנשים יפריע אם בן הזוג שלהם יפלרטט לו בהנאה מרובה עם מישהו או מישהי אחרת (במיוחד אם הם נראים מושכים ונחמדים מאוד). כלומר, אני רק רוצה להיות בטוח שהיא לא נותנת לך סיבה מיוחדת לקנא. סתם לדבר עם אנשים, לא אמור להפריע לך לדעתי. אבל יש דברים, כן, יש דברים שכן יפריעו לך. מה שמוזר לי (ומפליל אותך) זאת העובדה שמפריע לך מה שהיא עשתה בעבר (ודרך אגב, זה בסדר שזה מפריע לך *קצת* אם אלו אנשים שאתה מכיר לדוגמא, כי אז זה משנה את העניין). אלי

gerry

New member
חבוב, תתעלה על עצמך.

מה קורה לך אחי ? אתה במאה ה21 !!! מה אתה רוצה אותן בתולות כמו פעם ?? תתעשת ותבין דבר אחד חשוב שיעלה לך קצת את האגו (בריא) היא היתה עם זה ושכבה עם ההוא ויצאה עם עשרה גברים והכל היה עד שהיא פגשה אותך וכאן היא נעצרה. אתה קולט!!! ככה זה עובד !!! לכל אחד יש את האחת שלו ולא תמיד היא מגיעה מייד כשאתה נולד. עוד נקודה חשובה : תצא עם מישהי שאין לה שום נסיון חיים והתנסויות עם גברים אחרים, בשלב מסויים יסקרן אותה איך זה להיות עם מישהו אחר ואז אתה תרגיש "חרה" ותצטער על זה שהיא לא חוותה את הדברים לפני שפגשה אותך. תרגיש טוב ותתעשת ידידי, הקש האחרון הוא שתחשוב אם המצב היה הפוך לגבי מישהי ששבכת איתה....

למעלה