יש לי שאלה!

Leren17

New member
יש לי שאלה!

אני חדש בפורום הזה והתחלתי ללמוד הונגרית מאז שחזרתי מהונגריה בקיץ האחרון יש פה מישהו שיודע טוב שיכול ללמד אותי מאיזור חיפה????

ללמוד הונגרית אתה רוצה???

בשביל מה אתה עובר לגור שם?? וברוך הבא לפורום

K TI

New member
לא קשה ללמוד הונגרית

שלום בעלי תימני והצליח ללמוד הונגרית, מסתבר שזה לא כל כך קשה. הכנתי לו קלטות וכך הוא למד תוך די האזנה להם.

K TI

New member
לא כל כך קשה ללמוד הונגרית

היי בעלי תימני והוא למד הונגרית, מסתבר שזה לא כל כך קשה. הכנתי לו קלטות והוא למד תוך כדי האזנה להם.

seafox

New member
אחי הגדול עובד במקום שמעסיקים

שם הונגרים והם מלמדים אותו. אז ככה שאין בעיה. אגב אנחנו גם תימנים (עדנים)... :)

B T1

New member
הי KTI---עולם קטן. ישראל עוד יותר.

אם אינני טועה פגשתי אותך ואת בעליך התימני בשנה שעברה בחתונה בארץ. האם לבעליך היה שותף הולנדי בעבר? ואת מנהלת את העסק שלכם בהונגריה.

תשמע לי יש בעל הונגרי...

ועדין לא יודעת את השפה במלואה... הילדה הקטנה שלי דוברת הונגרית יפה בדרך כלל ילדים קטנים לומדים מהר את השפה.. אבל עדין לא הבנתי מה הלחץ ללמוד כל כך את השפה הלא אנחנו בארץ ופה מדברים עברית. אתם יודעים מה אדבר עם אחותי ואולי נתחיל ללמוד פה הונגרית כולנו יחד מה דעתכם??? נחשוב על רעיון אם תהיה הענות גדולה של אנשים ללמוד את השפה נתחיל לאט לאט ללמוד פה כולנו, קודם אדבר עם אחותי.. שבת שלום אנשים

seafox

New member
אבל ללמוד שפה זה לא רק מילים

זה גם לבטות את המילים נכון..זאת הבאסה.

Lampio

New member
אווו...

התפלחתי לכאן מפורום תרבות צרפת כי אני כבר הרבה זמן מנסה לשכנע את סבתי הסלובקית אך דוברת הונגרית ללמד אותי הונגרית אבל היא לא מוכנה בתוענות שווא שאין לי מה לעשות עם השפה... לא משנה שזה באמת נכון, אני עדיין רוצה ללמוד את השפה.

J udy 10

New member
עולם קטן

הייB T1 זו אני KTI כל פעם משנים לי את שם המשתמש (ולא מגלים לי את הסיסמה) לבעלי לא היה שותף הולנדי ואין לנו עסקים בהונגריה. אני נוסעת להנאתי לעיתים די קרובות, יש לי שם גם חברות ואני מתארחת אצלהין.

עולם קטן

הייB T1 זו אני KTI כל פעם משנים לי את שם המשתמש (ולא מגלים לי את הסיסמה) לבעלי לא היה שותף הולנדי ואין לנו עסקים בהונגריה. אני נוסעת להנאתי לעיתים די קרובות, יש לי שם גם חברות ואני מתארחת אצלהין.

B T1

New member
אף אחת מן השלוש. כנראה שיש עוד..

תימנים הנשואים עם הונגריות.

למעלה