יש מצב שמישהו מארגן בשבילי

Snake Bandage

New member
אבל הוא מגניב!

נכון, הוא בן זונה מכוער (סלחו לי על השפה הגסה, פשוט אין דרך אחרת לתאר אותו), אבל דרך הלחימה שלו די מגניבה. והוא גם נראה מגניב. מכוער, כן, אבל הוא... כרישי כזה. לא יודעת, אני חושבת שמראה כרישי זה מגניב. ;><

Kawaii Me

New member
XD לא בגלל זה ../images/Emo29.gif

בגלל שהוא כזה שפוט של איטצ'י

Kawaii Me

New member
הוא שפוט שלו. ../images/Emo29.gif

אם תשים לב, כל מה שאיטצ'י מצווה- קיסמה עושה. בטח הוא הפסיד לו בהימורים ועכשיו הוא שפוט שלו לכל החיים:)

אהה..

איזה מין שותף הוא יהיה אם הוא יסרב לכל מה שאיטאצ'י אומר... ואני בטוח שאם לקיסמה היה איזה חלק פעיל בכל העסק והיה אשכרה מציע דרך פעולה, אני מניח שאיטאצ'י היה מקשיב או מסכים. שותפים.. אחרי הכל.

Kawaii Me

New member
אבל../images/Emo70.gif ../images/Emo29.gif

זה מעולם לא קרה, תמיד איטצ'י אמר לקיסמה מה לעשות ולא להפך. זה מראה על משהו(זה מראה על זה שקיסמה נותן לאיטצ'י לעשות את העבודה הקשה, והוא סתם משוויץ היות והוא חבר של אדם מגניב וחזק כלכךP:) *שפוט*

אני מבין למה את מתכוונת

אבל בואי נגיד את זה ככה נגיד אני ואת היינו רוצחים\שותפים נורא תותחים. (כן כן.) ונגיד שאת היית נותנת פקודות הגיוניות וחכמות, לא הייתה לי שום סיבה להגיד "למה שאני יעשה את זה, מה אני שפוט טחחחח" (נא לתאר את זה בתור "טחח" של פרחות). זה לא היה נראה הגיוני.. וזה היה מראה על צוות רע. וכמו תמיד, בכל צוות יש צד מוביל יותר אבל זה לא מראה שהצד השני שפוט ;).

Kawaii Me

New member
XD ../images/Emo29.gif

אבל אתה מסכים איתי שיש הבדל בין עבודת צוות לשפוט. כשאיטצ'י אמר לקיסמה לסגת, *לא זוכרת מתי~_~* הוא לא אמר "מה, אנחנו יכולים להביס אותם, רגע", הוא פשוט הלך כמו איזה תולעת.. וכן כן רק אני פושעת\רוצחת P: אפילו איך נראת סיגריה אני לא יודעתXP

juggernaut

New member
אולי גם הוא חשב שאין להם סיכוי?

כלומר, הם יכלו לזיין את כל הליף. אבל הם פשוט לא רצו מלחמה

Kawaii Me

New member
מכל הסיבות בעולם..../images/Emo29.gif

מצאת לך סיבה XD עכשיו אני נזכרת P: לא רק שהם פוחדים מג'יראיה, איטצ'י היה חלש אתה יודע, העין שלו.. זה היה זה בכלל?..-,-

לדעתי יש לו סגנון לחימה שולט

והוא נראה מגניב (במידה מסוימת אבל... הבלדליין שלו ממש לא שולט

Snake Bandage

New member
את רצינית?

בלאדליין שמאפשר לו להשתמש בעצמות שלו לקרוע לאנשים את הצורה? זה כל כך מגניב!! במיוחד במנגה, שם העצמות שלו מדממות כשהן יוצאות החוצה וממש רואים את הפצעים שהם משאירות נסגרים... *_*

למעלה