כאבים בכבפות הידיים

כאבים בכבפות הידיים

שלום רב, זה כשנה וחצי אני סובלת מכאבים בכפות ידיים הן נרדמות לי במיוחד היד ה ימנית אני מרגישה כאילו לוחץ לי גומי חזק בשורש כף היד וזה לוחץ כואב מאוד היד כואבת ונרדמת ושורפת מאוד. ביקרתי אצל רופא והוא הציע לי לשים את הידיים בקערה עם מים חמים ומלח, לא עזר. חזרתי אליו ועכשיו הציע שאקנה צג כזה כמו גבש על היד, גם זה לא עזר... אולי מישהו חווה כאבים כאלו ויש איזו שהיא הצעה.

כאבים בכפות הידיים.

מתאורך, אפשר שקיימת בעיה נויירולוגית. תיתכן גם בעיה בזרימת הדם. טיפול ברפואה סינית יכול לסייע לך מאוד, לא רק בהקלה, אלא גם בפתרון הבעיה. מנסיוני, לפעמים אף לא נדרשת סדרת טיפולים ארוכה במקרים כאלה עד שמושג שיפור.מים חמים ומלח לא יפתרו את הבעיה. גשי בהקדם לטיפול- זאת המלצתי. כל טוב. שירי.

שלום לך גן פרחים

שאלה לי אלייך ברשותך, אך לפני כן אני אומר כי אינני ממליץ לקבל עצה כך מרחוק היות וכל נושא הוא לגופו. בעייתך יכולה לנבוע מהרבה גורמים הקשורים לסגנון חייך, ויש לבחון אותם היטב על מנת לטפל מהשורש. למשל, אם את עובדת הרבה על מחשב עם עכבר יתכן ותיווצר בעיה כמו שתארת. פיתרון מקומי ורגעי איננו מומלץ היות והבעיה תחזור. ולשאלתי : האם בחייך יש דגש על הצד האינטואיטיבי וחוסר תשומת לב לצד הפרקטי? במידה וכן אולי אוכל לתת לך עצה קטנה. צחי שוחט מטפל בצ'י קונג רפואי

יאנו1

New member
אני אשמח להסבר לגבי השאלה שלך

איך קשור דגש על הצד האינטואיטיבי וחוסר תשומת לב לצד הפרקטי לכאבים בכפות הידיים?

שלום יאנו1. הרי הסבר...

במידה והכאב\הבעיה מופיעים בצד מסויים בגוף (ימין, כפי שבמקרה של גן פרחים) יכול להיות קשר. צד ימין הוא הצד הפרקטי\מעשי בחיים (יאנג). צד שמאל הוא הצד האינטואיטיבי\תחושתי בחיים (יין). אם אנו מדברים על רפואה הוליסטית הרי שאנו רואים את כל מכלולי החיים כמשפעים זה על זה בהתאמה. כשסגנון חיים מכתיב התייחסות מנטאלית לצד אחד תוך הזנחת הצד השני, הגוף יגיב בהתאמה- .במידה והצד הפרקטי (ימין) מוזנח על חשבון הצד האינטואיטיבי (שמאל) אכן יכול להיווצר מצב בעייתי מבחינה גופנית בצד ימין של הגוף, לאו דווקא בידיים. רק לשם ההבהרה: אני יודע שיתכנו גורמים רבים אחרים, אך אני דברתי על גורם ספציפי אחד, ממקור מסויים אחד. מקווה שעניתי צחי שוחט

כאבים בכפות הידיים

שלום גן פרחים לכאבים ממושכים בכפות הידיים יכולים להיות מספר סיבות . לא ניתן לתת איבחון ע"פ הרשום לעי"ל. לפי דעתי אפשר לקשר את הכאבים לבעיות אורטופדיות . ברפואה הסינית יש טיפול שנקרא טוויניא (פיזיוטרפיה סינית) טיפול שמטפל בעיקר בבעיות אורטופדיות עם דגש על האיבחון הסיני. ממליץ לך ללכת לקבל טיפולי טווינא (ניתן גם דרך קופות החולים) . אשמח לענות לך לשאלות נוספות בטלפון 0523286268 שמוליק המשך יום נפלא

למעלה