כאב עצבי לאחר ניתוח עמש צווארי

oliran1

New member
כאב עצבי לאחר ניתוח עמש צווארי

לאחר ניתוח קיבוע חוליות בצוואר , עברו 8 חודשים ונותרו כאבי עצבים ונימול בידיים. לקחתי ליריקה - לא עזר סימבלטה - עזר בהתחלה ו עכשיו כואב שוב. מה ההמלצות איזה כדור/טיפול הכי יעיל ופחות מזיק..מה לנסות??

מציעה טיפולים מאד, אבל מאד עדינים

שיתמקדו באזור.

אני יודעת שכאבים אחרי ניתוח כזה יכולים להיות ממושכים. לא יודעת אם אחרי שמונה חודשים להיות בלי כאבים בכלל זה רגיל.
ובטח תלוי בעוד המון פרמטרים.

אני יכולה לספר לך שכששיניתי כרית זה עשה לי שינוי עצום במחלה שלי, ש"יושבת" בבסיס חוט השדרה.
לפני כן לא הייתי חושבת על לקנות כרית בשלוש מאות שקל, ויש גם בשש מאות.
אבל אחרי לילה אחד שישנתי אצל חברה וקמתי בנאדם אחר הבנתי שזה פחות מביקור אחד אצל רופא ושווה כל גרוש.

יש כל מיני טיפולים, וחשוב שיהיה מטפל מאד מאד רגיש וזהיר.
הכי אובוייס זה להמליץ על שיטת אלכסנדר. - כל התורה שלו יושבת על זה שהצוואר הוא החלק שמקשר בין הראש שהוא מאד כבד לבין שאר הגוף, ולכן נקודת תורפה, או "צוואר בקבוק".

שוב, חשוב למצוא את המטפל המתאים.
זה מסובסד בקופו"ח במסגרת רפואה משלימה.

עוד שינויים שאת יכולה לעשות ביומיום יכולים לעזור לכאב של הנימול מאז הניתוח להתרפא יותר מהר.

למשל חשוב מאד שהצג של המחשב שלך יהיה בדיוק בגובה העיניים וכל הסיפור הזה ארגונומי, גם הכסא הגובה של המקלדת וכו, או כל פעולה אחרת שאת עושה באופן קבוע.

אנשים שיושבים נגיד עם מחשב שהוא קצת בזווית, כי ככה בנוי שולחן העבודה שלהם עלולים להגיע לנזקים קשים לעמ"ש צווארי - זה רק דוגמא אחת לאיך דברים קטנים ולכאורה טריוויאליים יכולים להשפיע עמוקות.

--
גם טיפול במים אולי יוכל לעזור. יש באמת המון טיפולים. צריך ללכת על מה שנגיש לנו ונוכל להתמיד וגם לעמוד בזה כספית.

היי

היי,
אם הכדורים לא עוזרים לך, כדאי לפנות למרפאת כאב.
הם מסוגלים לאתר במדויק את מקור הכאבים, לאבחן אותו ולטפל בהם בצורה מקצועית. אם אתה לא מכיר מרפאה כזו, אני ממליץ בחום על מזור מרפאת כאב ממש בדחוף.
שיהיה בהצלחה!

למעלה