כמה בנאלי... אבל שלום!!!

fatile

New member
כמה בנאלי... אבל שלום!!!

טוב אז אני חדשה בפורום, פעם ראשונה שלי פה ואני פה לא סתם, אני צריכה לרזות!!! אני לא יודעת אם אני רוצה (ברור שאני רוצה אבל אני מתכחשת לזה) הרופא פשוט הכריח אותי, חצוף!!! טוב אז אני מקווה שבאמת תהיו תומכים ותשמשו לי אוזן קשבת, כותל ועוד כל מיני דימויים מטאפורים שכאלו אבל העיקר שאני ארד!!! אז ככה, בתור התחלה כמה פרטים בסיסיים: אני בת 16.5 קטנה אבל גדולה, אני שוקלת אמ... 80 כן,כן, אין טעם להתכחש למציאות!!! אבל ירדתי 10 קילו בחודשים האחרונים (זאת אומרת ששקלתי פעם 90) וזהו עכשיו אני רק צריכה כתף ואוזן ותוך שנה אני אשקול 60. נשמע פשוט? ניראה לכם? טוב, אז סליחה על השפה הנוראית, על חוסר הסדר, חוסר הבהירות והכל וביי

טוניה

New member
כתף?! אוזן?!

חומד...כאן תקבלי כל מה שאת רוצה!!!!!!!!!! אוזן קשבת תמיד!!!!! ברוכה הבאה חומד! מאחלת לך המון המון הצלחה בהמשך הדרך!!
אוהבת ישר על ההתחלה!
כאן בשבילך תמיד!
קרינוש שמוכנה לעזרה!!

bana

New member
ברוכה הבאה!

שלום לך!! את תמצאי פה אוזן קשבת ככל שאת צריכה! אנחנו פה בשביל לעזור ולתמוך!! דבר ראשון כל הכבוד על ההחלטה להצטרף אלינו! החלטה מצויינת אם מותר לי להגיד! אני בטוחה שנוכל לעזור ולתמוך בך! דבר שני, אל תחשבי על דיאטה כאל משהו רע ושמישהו מכריח אותך! אם את מחליטה לעשות משהו זה רק בשביל עצמך! ירדת 10 קילו תוך כמה חודשים! כל הכבוד!! את רואה, את מסוגלת! את תצליחי להגיע למשקל שאת רוצה ושואפת אין נו טיים!! דבר שלישי, איזו דיאטה את עושה? כמה זמן את נותנת לעצמך בשביל להגיע למשקל 60? דבר רביעי, את באמת מוכנה להתחייב לדיאטה? אם כן דבר ראשון את חייבת להפסיק לקרוא לזה דיאטה! זה סגנון חיים חדש!!
אנחנו איתך!!
באנה

fatile

New member
דיאטה- סגנון חיים הכל אותו בולשיט!

תוך 4 חודשים ירדתי 10 קילו. אני יודעת שזה לא מהר אבל אומרים שמה שיורד מהר חוזר עוד יותר מהר וכפול אז החלטתי לעשות את זה לאט לאט, 2 קילו בחודש וזהו... בעיקרון אני לא הולכת על דיאטה מוגדרת, אני עושה לעצמי תפריט, ובינינו, אף אחד לא צריך ללכת לדיאטנית (למרות שגם אליה הלכתי) כדי לדעת מה לאכול ומה לא. אני מגיל אפס יודעת מה משמין ומה לא, מה מכיל ערך קלורי גבוה ומה נמוך ושספורט עוזר. אני לא אוכלת כמעט ממתקים (קשה קשה קשה ועוד פעם קשה!) אבל לאט לאט זה יורד... לאט ובזהירות :) אני לא מגבילה את עצמי בזמן, יש לי את כל הזמן שבעולם. אני מחוייבת לדיאטה הזאת כבר כמה חודשים ואני באמת מרגישה איך הקיבה שלי דורשת פחות.... אבל יש לי בעיה של בולמוסים בלתי נשלטים.... הם באים פעם בכמה זמן וכשהם באים.... חבל על הזמן... אני באמת מקווה לשמור על ה"סגנון" חיים החדש הזה ולהכניס לתפריט שלי ירקות ובכמויות והמון המון מים!!! בשלב מסויים אני מקווה גם להכניס פעילות גופנית אבל אני מכירה את עצמי טוב מידי ויודעת שזה רק בתאוריה :) ביי בנתיים ותודה על קבלת הפנים החמימה משהו...

shiraz2

New member
היי מתוקה, ברוכה הבאה!!

10 קילו תוך 4 חודשים זה המון!! איך הצלחת לרדת כל כך הרבה ב-4 חודשים?
האמת אני בדיוק כמוך- אני יודעת לבד מה משמין ומה לא, מה אני צריכה לאכול ומה אני אוכלת סתם אבל לצערי אני חייבת ללכת לתוזנאית בשביל שאני לא יעשה שטויות (
) ודברים שמזיקים לגוף. אני גאה בך (
) על ההחלטנ לרדת לאט- אני חושבת שלא תיהיה לך בעיה!!! בקשר לספורט- אין מה לעשות בשביל לרדת יותר מהר ולראות תוצאות יותר טובות- ממולץ לעשות ספורט!! את לא חייבת לעשות כל יום אבל לפחות 3 פעמים בשבוע- תלכי כמה קילומטרים הליכה מהירה, או שתקני קלטת אירובי, יש המון סוגי ספורט את רק צריכה לבחור את מה שמתאים לך!! טוב שאת אוכלת המון ירקות ומים, אבל תיזהרי שלא תיפגעי בגוף- תקפידי לאכול מכל אובות המזון!!!! אז שיהיה לך המון
, ברוכה הבאה, שירז

bana

New member
אולי זה בולשיט,

אבל להרבה אנשים מאוד חשוב להגדיר את הדרך שהם הולכים כאל סגנון חיים חדש! אני יודעת כשכל פעם שניסיתי לעשות דיאטה נשברתי אחרי זמן קצר! עכשיו אני כל הזמן אומרת לעצמי זאת לא דיאטה!! זה סגנון חיים חדש שמתחיל כאן ועכשיו ושימשך כל חיי! בנתיים זה מתקדם לאט אבל מתקדם (טפו טפו
) תקראי למה שאת עושה איך שאת רוצה!! כל עוד את מצליחה לרדת במשקל בצורה טובה ובריאה כל שם שתקראי לזה זה בסדר! בהצלחה באנה

למעלה