כמה הרהורים הזויים :

einat162

New member
כמה הרהורים הזויים :

* כביסה - שנת לימודים שלמה- ועם כל המרחב שיש לג'יי קיי לכתוב עליו ( והיא כותבת על הרבה דברים אחרים יום יומיים) היא לא הזכירה פעם אחת איך התלמידים מכבסים מידי פעם את הבגדים. גם כל העניין של גמדי הבית / טירה בהוגוורטס מוזכרים רק בגביע האש- ובהקשר של המטבח ( ואולי קצת ניקיון לפני האורחים ). * מקלחת - אנחנו יודעים שיש שירותים ואמבטיות בטירה ( שוב גביע האש ), אבל יש משהו שמפריע לי: מכיוון שיש לי את הגרסאות של הספרים באנגלית מעניין אותי מה בחרו לתרגום המדיוק של wash up . כי באנגלית זה יכול להיות גם במשמעות של "התרעננות" ( במיוחד אחרי שיעור עם פרופ' ספראוט - התרעננות ולא מקלחת ). ואולי זה נשמע נשי מידי , אבל במיוחד מבחינת אנגלית בריטית זה הגיוני. בהקשר הזה- בספר השביעי, הארי והרמיוני "גרים" באוהל שבועות על גבי שבועות. אני מניחה שבאופן קסום יש שם גם מקלחת באבזור , אבל אני לא כל כך זוכרת שמציינים את זה.

Mocha17

New member
../images/Emo221.gifזה מסוג הדברים

שרק אחרים שזה עולה לראש קשה לעזוב את זה.... וכל שניה חושבים על כמה שזה לא הגיוני =\

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifגם אני חשבתי על הדברים האלה

ויש משהו בדברייך... היה יכול להיות נחמד לקרוא קצת יותר על החיים היומיומיים של הדמויות
אבל אני מניחה שזה פשוט פרטים שוליים כ"כ, שאין טעם/מקום להכניס אותם לספר... באוהל אם אני לא טועה, יש מקלחת ושירותים..זה אותו אחד מגביע האש לא? אבל יש לג'קר דברים יותר חשובים להתמקד עליהם בספרים

nhpiano

New member
../images/Emo45.gif

פעם קיוויתי שאיזושהי שנה תהיה פשוט שנה רגילה, שנוכל ללמוד על העולם של הארי

למעלה