כנס הצליאק!

כנס הצליאק!

חזרתי עכשיו מהכנס שהיה היום בתל אביב. מי עוד היה שם? אשתדל להעלות בקרוב את עיקרי הדברים של הרופאים שנכחו שם - ברגע שאצליח לפענח את הכתב שלי
(לא קל להעתיק ולשקלט ולהספיק לכתוב הכול, אז רב הכתיבה שלי די מחורבשת בגלל המהירות).

אני הייתי

החלק היחיד שהיה בו טוב זה האפשרות לקנות את האוכל ההרצאות לא חדשו לי הרבה (די כולם חזרו אחד על השני ואפילו למספר רופאים שם היו אותן שקופיות)...אני חושבת שאפילו מבחינת מלל לא היה כל כך שונה מזה של שנה שעברה גם הקונדטורית החמודה שהיתה- פשוט ה קריאה מהמלל אבל יחד עם זאת כל הכבוד שהגיעה מאילת השאלות גם לא חדשו לי הרבה למרות הגישה השלילית שאולי מתבטאת אני חייבת לציין שאני כן מעריכה את ההשקעה של המארגנים וכל הכבוד אבל עדיין אולי זו אני והציפיות שלי לדברים שאינם... חבל אלפקה למה לכתוב?למה לשכתב? בשביל מה?את תעשי עם זה משהו?נראה לי מיותר

בעיקר את המונחים המדעיים למיניהם

עזבי, זו הסטיה שלי, ביחד עם קריאת מחקרים... תצרפי את זה לעובדה שבכנס של שנה שעברה לא הייתי, כך שהיו כמה דברים שמבחינתי היו חידוש. אני בעיקר העמסתי על עצמי הרים של קורנפלקסים ודחפתי פיצות ללוע.

אני קניתי

עוגיות שוקולד צי'פס, קמח, פיתות וביגלה, וופל בטעם לימון, לחמניות עגולות ועוד...בקיצור היה שפע אני גם קוראת מחקרים (עכשיו פחות כי אני עמוסה עם לימודים) אבל בתכ'לס לא הרגשתי שהם חידשו לי, אם מבחינת דיאטה, אם מבחינת הרצון לדיאטה לאורך כל החיים והצורך במעקב וכו'...

אני. אמא לצליאקיסט בן 11 . מאוד

נהנתי. קצת חידש, קצת לא. וברכות על פתיחת הפורום.

Inara

New member
כנס צליאק

גם אנחנו היינו והיה מענין. אשמח לעזור לך לשחזר מה אמרו רושט

למעלה