כרגע יש לי רק אזרחות ישראלית, אבל הייתי רוצה גם אזרחויות אמריקאית ורוסית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני לא חושב שהאזרחות הרוסית תהיה בעיה יותר מידי גדולה. הרי המשפחה שלי באה משם. מה גם, שלפי החוק הרוסי, לנשיא רוסיה יש את הזכות הבלעדית להעניק אזרחות על סמך דעתו הבלעדית, אז כשאני אהיה עשיר ומפורסם, אני אוכל להשיג איתו פגישה ולארגן לעצמי אזרחות רוסית אפילו עוד יותר בקלות מהצפוי. זאת האזרחות האמריקאית שהיא כבר קצת יותר טריקית.

1712856061833.png
russia-flag-std_1.jpg
62133305891383640360no.jpg

DANIAVNI

Well-known member
אני לא חושב שהאזרחות הרוסית תהיה בעיה יותר מידי גדולה. הרי המשפחה שלי באה משם. מה גם, שלפי החוק הרוסי, לנשיא רוסיה יש את הזכות הבלעדית להעניק אזרחות על סמך דעתו הבלעדית, אז כשאני אהיה עשיר ומפורסם, אני אוכל להשיג איתו פגישה ולארגן לעצמי אזרחות רוסית אפילו עוד יותר בקלות מהצפוי. זאת האזרחות האמריקאית שהיא כבר קצת יותר טריקית.

צפה בקובץ המצורף 101683
צפה בקובץ המצורף 101685
צפה בקובץ המצורף 101686
נשמה, אם אתה יכול תבקש גם אחד בשבילי .

ai27

Well-known member
אזרחות רוסית תביא עליך סנקציות
אזרחות אמריקאית תביא לך חובת דיווח שנתי ומיסים גבוהים (שעוד יעלו כי ביידן מביא אותה לפשיטת רגל מואצת)

נראה ששכחת: בתקופת טראמפ זה צנח.

גם צבירת החובות וגם המלחמה עם רוסיה נכנסו להקפאה
החוב עלה,מה אתה מדבר?

הוא היה בין 2017 ל 2021

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אזרחות רוסית תביא עליך סנקציות
לא אכפת לי.
אזרחות אמריקאית תביא לך חובת דיווח שנתי ומיסים גבוהים (שעוד יעלו כי ביידן מביא אותה לפשיטת רגל מואצת)
כן, אני באמת זוכר את סופרמן אומר שארצות הברית ואריתריאה הן שתי המדינות היחידות בעולם שתשלום מיסים בהן מבוסס על אזרחות ולא תושבות.

מעניין שאחת המדינות הגרועות בעולם ואחת המדינות הטובות בעולם הן השתיים היחידות שהן כאלו, והפערים ביניהן כל-כך גדולים.

כנראה שאו שזה מתכון לאסון ורק במקרה ארצות הברית ככה וזה לא הורס אותה, או שזה מתכון להצלחה מסחררת, ורק במקרה אריתריאה ככה וזה לא מרומם אותה.

לדעתי זה מתכון להצלחה מסחררת 🤷‍♂️

מה דעתך?

בכל מקרה, בגלל שבתור אדם שירוויח סכומי עתק אני ממילא אשלם את המס המקסימאלי, ובגלל הסכמי מניעת כפל המס בין ישראל לארצות הברית, לא אצטרך לשלם מס נוסף לארצות הברית מעבר למס שאשלם בישראל, וככה זה דווקא מסתדר 😀

דווקא יותר מעניין אותי מה זה הסנקציות שאזרחות רוסית אמורה להביא עליי, אבל סתם מתוך סקרנות. זה לא באמת ישנה את דעתי.

images.jpg

בכל מקרה, בגלל שבתור אדם שירוויח סכומי עתק
חשבתי שכבר ירדת מהעץ של אתה הולך להיות עשיר מאוד.

אפילו החלום דיבר רק על 12.5 מיליון ש"ח.

זה לא עשיר מאוד בכלל.

לפי תשואה של 5 אחוז זה 52 אלף בחודש לפני מיסים

נניח שאתה מלך בהשקעות ומוציא 10 אחוז זה 104

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חשבתי שכבר ירדת מהעץ של אתה הולך להיות עשיר מאוד.
לא. אני הולך להיות עשיר מאוד.

הנה כמה כסף אני מצפה שיהיה לי אם דברים לא ילכו כמתוכנן, ואני אהיה פחות עשיר משאני מצפה.

13.jpg
אפילו החלום דיבר רק על 12.5 מיליון ש"ח.

זה לא עשיר מאוד בכלל.
כן, כי זאת רק ההתחלה.
לפי תשואה של 5 אחוז זה 52 אלף בחודש לפני מיסים

נניח שאתה מלך בהשקעות ומוציא 10 אחוז זה 104
יש אנשים שכבר ראו אותי עושה אלף אחוזים תיאורטיים בשנה. יש עוד אנשים שכבר ראו אותי עושה עשרת אלפים אחוזים תיאורטיים ביום. אל תדאג לי. איכשהו יש לי הרגשה ש"פאקינג מאור פאקיג חיים פאקינג פז", כפי מה שקוראים לי חלק מהמעריצים, יהיה בסדר :sneaky:

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בשביל להצליח כלכלית מאוד בלי לעבוד קשה צריך לעבוד קשה ברמאות.

ראה סיפור ביבי.

ראה סיפור האיש ששדד את מלזיה.

מי אמר שאני לא אעבוד קשה? בוודאי שאעבוד קשה. אני גם מצפה לירושה משמעותית בהמשך הדרך...

הדרך שלפניי אינה ברורה, אבל הסוף ידוע מראש.

והסוף הוא, שאני אהיה מאוד מאוד עשיר.

hO2tAmrlszepbJB3y20aPAfFz1s.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם תגיד להם שאתה האיש הכי חכם בעולם ותראה להם למה אתה הכי חכם, הם ישר יתנו לך אזרחות. :sneaky:
דווקא תוכנית לא רעה בכלל, כי כאילו, איזו מדינה לא תרצה שהאדם החכם בעולם יימנה על אנשיה?

אני מניח שאני יכול להסביר להם את שם המשתמש שלי לדוגמה. זה, ביחד עם תאריך פתיחת החשבון, כשלבדו וכשלעצמו יהיה הרבה יותר ממספיק בשביל להוכיח להם את מה שאתם כאן בתפוז ידעתם ויודעים לפני כולם. את מה שיום אחד כל שאר העולם ידע. את הבלתי ניתן להתחמק ממנו. את הדבר שאין מפניו מנוס. את האמת הבלתי נמנעת.

שמאור חיים פז הוא הבן-אדם הכי חכם עלי אדמות.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

__צילום מסך_10-4-2024_11132_www.tapuz.co.il.jpeg

__צילום מסך_27-4-2024_145011_www.tapuz.co.il.jpeg

__צילום מסך_17-4-2024_232432_www.tapuz.co.il.jpeg

למעלה