כתבה על מיי :רז שכניק| חתום וג'קו מוזכר כמובן

שונית 7

New member
כתבה על מיי :רז שכניק| חתום וג'קו מוזכר כמובן

הכתבהעל מיי פינגולד היא במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות אבל מצרפת מYNET קישור לפרומו של הכתבה שהוא מעין מהדוררה מוקטנת של הכתבה בעיתון., באופן כללי אפשר להגיד שהיא עוסקת בהופעה המינית שלה על הבמה,על השחרור מצה"ל ועל הדימוי הפרוע..בקיצור מוצגות עובדות די בוטות עליה ,אבל המסר בניגוד לכתבה לפני 3 שנים לא בא להזיק לה ולהופכה לאויב הציבור מס"1 אלא ההיפך ..מה שאומר שתתלוי צאוד איך מציגים את הדברים , ההפניה והכותרת....בצורה מחציאה יותר או פחות... יש לי עוד הרבה מה להגיד בקשר להשטטאה בין 2 הכתבות ..אין לי כל כך זמן להתפלסף על זה אוךלי ארחיב אטח"כ אם יהיה לי זמן .. בקשר לג'קו ..הוא מטזגר בשני קטעים בכתבה ץץמעתיקה לכם: נכון רוני דלומי זכתה בכוכב נולד האחרון,והקהל בדרך כלל מתאהב בסינדרלות,אבל העונה הזו הייתה לפני הכל של מיי פיינגולד-הזמרת הכ פרועה שנמצאה בתכנית מאז ג'קו אייזנברג. שניהם מוכשרים מאודוהגיעו לכוכב מסיבה דומה: כדי לקבל לגיטימציה למוזיקה שהם עושים. אם ג'קו שר על " מדינה מוצצת " , פיינגולד תשיר על מריחואנה ותבקששיתנו לה בראש בדיוק במובן שעובר לכם עכיו בראש. ג'קו לא שירת בצה"ל אחרי שהתיתן מאביו, וגם לא הסתיר את דיעותיו על לובשי המדים (ד"א זה לא נכון !!!! הכתבה ההיא עדיין אצלי) פיינגולד לא לא לבשה מדים כי הצבא וגם היא, החליטושלא תשתלב במערכת הצהלית. צה"ל קרא לי לקב"ן , מודדת פיינגולד מילים, ו"יחד החלטנושאני לא יכולה לעשות צבא. הסיפור הזה נשאר בתיקים האישייםוקשור לדבר סופר אישי שקרה בחיים שליואני לא יכולה לדבר עליו. איש לא יודע ממנו. זה סיפור מספיק קשה ואני מבקשת שנשאיר את זה ככה.יש לי מחשבות על התנדבות לצבא. גם בעבר התעסקתי בהרבה גופים התנדבותייםואני בעד לתרום לקהילהץ הקטע השני שג'קו מוזכר: לא מעט אנשים נעלמו לגמרי אחרי התכנית. אפילו ג'קו שאת אוהבת "אני דווקא רואה קריירות טובות. לכולם יש אלבומים, כולם מופיעים,לא נראה לי שמישהו מהם נעלם לגמרי. התכנית פותחת לך דלתות, השאלה אם אתה עובר באותן דלתות." והערה שלי מעניין שמכל נברת כוכב 7 רק ההשניים שטוענים לרוק, דנינו ופיינגולד ציינו שהם אוהבים ,מעריכים את ג'קו .. אולי ארחיב בהמשך ביינתים שבת שלום וחג שמח לכולם

שונית, תודה,

אין לך מושג כמה זה מרתיח אותי המשפט הזה: "וגם לא הסתיר את דיעותיו על לובשי המדים", זו פשוט השמצה גסה ושקרית לחלוטין! אני הייתי מגישה תביעה. זה כאילו שמנסים להוציא את מיי פיינגולד טוב, על גבו של ג'קו, כביכול שיש את אלו שהשתחררו וזה בסדר, ולצידם את אלו שהשתחררו + לכלכו וזה לא בסדר. אני ממש כועסת על הכתב הזה ועל העיתון הזה. אני מתכוונת לכתוב לכתב. לא שזה יעזור למשהו. חג שמח לכולם.

למעלה