לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני מצטער, אבל עם יד על הלב, אתה טיפש מידי בשביל השיחה הזאת. סיימנו פה |פנים|
בגלל זה, ב-3 שרשורים שונים, התחננת לדעתי, כדלקמן: :)
בפורום הליכוד בתגובה #4 שלך: "אשמח לעזרתך דיברגנט"
בפורום אקטואליה בתגובה #4 שלך: "אשמח לעזרתך דיברגנט"
בפורום חורזים בתגובה #3 שלך: "אשמח לעזרתך דיברגנט"

בגלל זה, ב-3 שרשורים שונים, התחננת לדעתי, כדלקמן: :)
בפורום הליכוד בתגובה #4 שלך: "אשמח לעזרתך דיברגנט"
בפורום אקטואליה בתגובה #4 שלך: "אשמח לעזרתך דיברגנט"
בפורום חורזים בתגובה #3 שלך: "אשמח לעזרתך דיברגנט"
אין לזה קשר לעניין. אתה טיפש גמור. הוכחת זאת מעל ומעבר לכל ספק סביר פעמים מרובות. לצפות מאדם להבין בתחום התמחותו האקדמית זה המינימום של המינימום. ניסיונך דרך אגב להכשיל אותי בעבודתי כשל. העבודה חזרה וקיבלתי 93 :cool:

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg

דיברגנט חדש

Well-known member
אין לזה קשר לעניין. אתה טיפש גמור. הוכחת זאת מעל ומעבר לכל ספק סביר פעמים מרובות. לצפות מאדם להבין בתחום התמחותו האקדמית זה המינימום של המינימום. ניסיונך דרך אגב להכשיל אותי בעבודתי כשל. העבודה חזרה וקיבלתי 93 :cool:

צפה בקובץ המצורף 97095
איך בדיוק ניסיתי להכשיל אותך בעבודתך? הרי לא נתתי לך שום משוב על עבודתך, לא?
חוץ מזה, אין לך מה להתגאות בציון 93 באוניברסיטה הפתוחה שמחלקת ציונים ולכן בכדי להתקבל מהפתוחה לאוניברסיטה מבקשים ממך ממוצע בשמיים, כי יודעים את זה כך שהסיכוי שלך להתקבל לתואר שני שואף לאפס, אם בכלל ילד מפונק כמוך יצליח לסיים את התואר |נחמה|

איך בדיוק ניסיתי להכשיל אותך בעבודתך? הרי לא נתתי לך שום משוב על עבודתך, לא?
ובדיוק כך ניסית להכשיל אותי. על-ידי כך שמנעת ממני עזרה שהייתי זקוק לה. נכשלת. הצלחתי. קיבלתי 93. אני מלך. תשתחווה, איכר.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
חוץ מזה, אין לך מה להתגאות בציון 93 באוניברסיטה הפתוחה שמחלקת ציונים ולכן בכדי להתקבל מהפתוחה לאוניברסיטה מבקשים ממך ממוצע בשמיים, כי יודעים את זה כך שהסיכוי שלך להתקבל לתואר שני שואף לאפס
אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, האלוהים של הפסיכולוגיה החדשה, אז מן הסתם הסיכוי שלי להתקבל לתואר שני הוא מצוין 😂
אם בכלל ילד מפונק כמוך
ילד מפונק? כלומר עם חיים טובים מספיק בשביל שאהפוך למפונק? אז אתה מודה שחיי מדהימים, בניגוד לאיך שטענת שחיי עלובים בשרשור אחר :)

1705030835020.png
יצליח לסיים את התואר |נחמה|
מן הסתם מי שכתב את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה כשהוא היה בן 16 יצליח לסיים בהצלחה את התואר הראשון שלו בפסיכולוגיה 😂

דיברגנט חדש

Well-known member
ובדיוק כך ניסית להכשיל אותי. על-ידי כך שמנעת ממני עזרה שהייתי זקוק לה. נכשלת. הצלחתי. קיבלתי 93. אני מלך. תשתחווה, איכר.

צפה בקובץ המצורף 97134
גם את ההגדרה של למנוע, אתה לא יודע?
לא מנעתי מאף אחד לעזור לך, פשוט אני לא טרחתי לעזור לך, לא אוהב לעבוד לריק, גם ככה מפונק כמוך לא יכול לסיים תואר.
אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, האלוהים של הפסיכולוגיה החדשה, אז מן הסתם הסיכוי שלי להתקבל לתואר שני הוא מצוין 😂
קודם תסיים, אח"כ נדבר ...
רמז: זה לא יקרה |נחמה|
ילד מפונק? כלומר עם חיים טובים מספיק בשביל שאהפוך למפונק? אז אתה מודה שחיי מדהימים, בניגוד לאיך שטענת שחיי עלובים בשרשור אחר :)

צפה בקובץ המצורף 97135
לא, חייך לא מדהימים כי אתה נטול כל כישורים להסתדר בעצמך, מאוד תלותי בהוריך וקבור בחדר.
מן הסתם מי שכתב את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה כשהוא היה בן 16 יצליח לסיים בהצלחה את התואר הראשון שלו בפסיכולוגיה 😂
רק שיש בעיה, עבודתך מעולם לא פורסמה בשום ירחון, גם לא בשבועון של ירוחם.

גם את ההגדרה של למנוע, אתה לא יודע?
לא מנעתי מאף אחד לעזור לך, פשוט אני לא טרחתי לעזור לך
ניסית למנוע ממני עזרה שיכולת לתת במטרה שאכשל. אז כן. היה פה ניסיון מניעה. כאמור, נכשלת. קיבלתי 93 👑
לא אוהב לעבוד לריק, גם ככה מפונק כמוך לא יכול לסיים תואר.
בינתיים התואר מתקדם יפה מאוד :)
מצחיק שאדם ראשון במשפחתו עם תואר, שגם לתואר הזה הוא לא כשיר אלא התקבל ללימודים רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, אומר לדור חמישי באקדמיה (כלומר אדם כשיר בצורה אותנטית ואמיתית, ושעל כן ידוע לנו שהיה מתקבל ללימודים גבוהים ללא זילות ההשכלה הגבוהה וכמו הדורות אחורה במשפחתו) "אתה לא תסיים את התואר" 😂
לא, חייך לא מדהימים כי אתה נטול כל כישורים להסתדר בעצמך, מאוד תלותי בהוריך וקבור בחדר.
לא חסר כישורים להסתדר בעצמי, לא מאוד תלותי בהוריי ולא קבור בחדר. חוץ מזה הכול נכון 😂

לפחות המומחה ממציא לאנשים את דעותיהם הפוליטיות ועוצר בזה. אתה ממציא לאנשים גם את דעותיהם הפוליטיות וגם את סיפורי חייהם. אתה המומחה על סטרואידים 😂

תפנים, זה שכואב לך ואתה מקנא, זה לא אומר שאנשים אחרים הם לא באמת כאלו מדהימים, אלא הם עלובים כמוך, כדי שאתה תרגיש יותר טוב עם עצמך 🤷‍♂️

ולזה שכואב לך אין שום השפעה על המציאות ועל החיים, בדיוק כפי מה שלכאב של סופרמן לא באמת יש השפעה על סיפורי ההיסטוריה ועל העולם 🤷‍♂️

חיי לא מדהימים? הנה חיי (אלו האמיתיים בניגוד לדברים שהמצאת מתוך קנאה וכאב. הנה, בוא תראה כמה שחיי לא מדהימים 😂):
1709167339395.png
רק שיש בעיה, עבודתך מעולם לא פורסמה
נו? ו...? אל תגיד לי שגם אתה וכמו המפגר הראשי של כל האתר חושב שאם עבודה מסוימת לא פורסמה אז היא לא שווה כלום 😂

האם אני צריך לספר לך ולמפגר הראשי של כל האתר על אדם מסוים שיכול להיות ששמעתם עליו ושמו קרל פרידריך גאוס? 😂
בשום ירחון, גם לא בשבועון של ירוחם.
עבודתי גם לעולם לא תפורסם בשום ירחון, שבועון או כתב עת אחר. לעבודות באורך של אלף וחמש מאות עמודים וחצי מיליון מילים יש נטייה שלא להתפרסם בכתבי עת אלא להתפרסם בתור ספרים. תפנים-אני לא מפגר כמוך וכמו שאר רוב אנשי המדע, שעיקר עבודותיהם וכתביהם הם מאמרים שבהם הם היו צריכים לשבור את הראש עד שהם הצליחו לגרד במאמץ רב את האלף וחמש מאות מילים המינימאליים הדרושים. שלא כמוכם, אני אדם חכם באמת, שבאמת יש לו מה להגיד ומה לתרום, ולכן המילים נשפכות ממני בקצף שצף בלתי פוסק, עיקר עבודותיי הן ספרים, והגותי עולה על עשרה מיליון מילים, שלא כמו אנשים כמוך ומסוגך, אנשי המדע הממוצעים שהם לא באמת כאלו חכמים, כל הגותם היא איזה עשרים או שלושים מאמרים לאורך כל הקריירה שלהם ושגם אם נחבר את כולם ביחד בקושי נצליח להגיע למספיק מלל ומספיק דברים להגיד ומספיק חוכמה בשביל להצדיק בקושי ספר אחד.

הסברתי בפירוש שעבודתי היא החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה. באמת ציפית למאמר של אלף/אלפיים/שלושת אלפים מילה שניתן לפרסמו בכתב עת? אידיוט שכמותך 😂

אבל מצד שני, למה ציפיתי? מנין לך לדעת כיצד נראית חוכמה אמיתית? מעולם לא נתקלת בכזאת עד שנתקלת בי.

ועכשיו תשתחווה, איכר. תשתחווה בפני המלך שלך.

1709168725772.png

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ניסית למנוע ממני עזרה שיכולת לתת במטרה שאכשל. אז כן. היה פה ניסיון מניעה. כאמור, נכשלת. קיבלתי 93 👑

בינתיים התואר מתקדם יפה מאוד :)

מצחיק שאדם ראשון במשפחתו עם תואר, שגם לתואר הזה הוא לא כשיר אלא התקבל ללימודים רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, אומר לדור חמישי באקדמיה (כלומר אדם כשיר בצורה אותנטית ואמיתית, ושעל כן ידוע לנו שהיה מתקבל ללימודים גבוהים ללא זילות ההשכלה הגבוהה וכמו הדורות אחורה במשפחתו) "אתה לא תסיים את התואר" 😂

לא חסר כישורים להסתדר בעצמי, לא מאוד תלותי בהוריי ולא קבור בחדר. חוץ מזה הכול נכון 😂

לפחות המומחה ממציא לאנשים את דעותיהם הפוליטיות ועוצר בזה. אתה ממציא לאנשים גם את דעותיהם הפוליטיות וגם את סיפורי חייהם. אתה המומחה על סטרואידים 😂

תפנים, זה שכואב לך ואתה מקנא, זה לא אומר שאנשים אחרים הם לא באמת כאלו מדהימים, אלא הם עלובים כמוך, כדי שאתה תרגיש יותר טוב עם עצמך 🤷‍♂️

ולזה שכואב לך אין שום השפעה על המציאות ועל החיים, בדיוק כפי מה שלכאב של סופרמן לא באמת יש השפעה על סיפורי ההיסטוריה ועל העולם 🤷‍♂️

חיי לא מדהימים? הנה חיי (אלו האמיתיים בניגוד לדברים שהמצאת מתוך קנאה וכאב. הנה, בוא תראה כמה שחיי לא מדהימים 😂):
צפה בקובץ המצורף 99468

נו? ו...? אל תגיד לי שגם אתה וכמו המפגר הראשי של כל האתר חושב שאם עבודה מסוימת לא פורסמה אז היא לא שווה כלום 😂

האם אני צריך לספר לך ולמפגר הראשי של כל האתר על אדם מסוים שיכול להיות ששמעתם עליו ושמו קרל פרידריך גאוס? 😂

עבודתי גם לעולם לא תפורסם בשום ירחון, שבועון או כתב עת אחר. לעבודות באורך של אלף וחמש מאות עמודים וחצי מיליון מילים יש נטייה שלא להתפרסם בכתבי עת אלא להתפרסם בתור ספרים. תפנים-אני לא מפגר כמוך וכמו שאר רוב אנשי המדע, שעיקר עבודותיהם וכתביהם הם מאמרים שבהם הם היו צריכים לשבור את הראש עד שהם הצליחו לגרד במאמץ רב את האלף וחמש מאות מילים המינימאליים הדרושים. שלא כמוכם, אני אדם חכם באמת, שבאמת יש לו מה להגיד ומה לתרום, ולכן המילים נשפכות ממני בקצף שצף בלתי פוסק, עיקר עבודותיי הן ספרים, והגותי עולה על עשרה מיליון מילים, שלא כמו אנשים כמוך ומסוגך, אנשי המדע הממוצעים שהם לא באמת כאלו חכמים, כל הגותם היא איזה עשרים או שלושים מאמרים לאורך כל הקריירה שלהם ושגם אם נחבר את כולם ביחד בקושי נצליח להגיע למספיק מלל ומספיק דברים להגיד ומספיק חוכמה בשביל להצדיק בקושי ספר אחד.

הסברתי בפירוש שעבודתי היא החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה. באמת ציפית למאמר של אלף/אלפיים/שלושת אלפים מילה שניתן לפרסמו בכתב עת? אידיוט שכמותך 😂

אבל מצד שני, למה ציפיתי? מנין לך לדעת כיצד נראית חוכמה אמיתית? מעולם לא נתקלת בכזאת עד שנתקלת בי.

ועכשיו תשתחווה, איכר. תשתחווה בפני המלך שלך.

צפה בקובץ המצורף 99469
אני לא מבין מה הטעם להעלות פוסטים ישנים וכבדים
מאשר לפתוח פוסט חדש צעיר בריא ורענן?
לוקח לי שעות לנבור בתוך הפוסט הזקן הזה.

תפתח שרשור חדש ותאמין לי שתוך זמן קצר הוא יצמח ויפרח.|חיוךרחב|
אני באמת צריך לעשות את זה בכל מקרה. תגובות הקנאה של דיברגנט הרסו שרשור שהיה אמור בסה"כ להיות פנייה קצרה אל האיש שכותב עליי דוקטורט על-מנת להציע לו את עזרתי עם עבודת הדוקטורט שהוא כותב עליי. כעת עליי לפנות אליו פעם נוספת בשרשור חדש. אבל קודם אמצה את השיחה פה עם דיברגנט. אל חשש. זה לא יימשך עוד הרבה זמן.

מה כ"כ קשה לגמור תואר בפסיכולוגיה באונ' הפתוחה?

זה לא מתמטיקה שאם אתה לא מבין אתה חייב עזרה.

הוא כותב כ"כ הרבה שהמנחה פשוט נותן לו ציון גבוה שיעזוב אותו בשקט,

והוא לא יצטרך לקרוא את הקישקושים שלו.

אם יתן לו ציון נמוך הוא יישב לו על הראש כמו עלוקה אז לא שווה לו הכאב ראש.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה כ"כ קשה לגמור תואר בפסיכולוגיה באונ' הפתוחה?

זה לא מתמטיקה שאם אתה לא מבין אתה חייב עזרה.

הוא כותב כ"כ הרבה שהמנחה פשוט נותן לו ציון גבוה שיעזוב אותו בשקט,

והוא לא יצטרך לקרוא את הקישקושים שלו.

אם יתן לו ציון נמוך הוא יישב לו על הראש כמו עלוקה אז לא שווה לו הכאב ראש.
6 ממ"נים בסמסטר וכן אתה צודק, צריך רק לשפוך.
אגב, זה גם נכון, היום סטודנטים תובעים על כל שטות, מה שפעם לא העזו בכלל לחשוב על זה.

לא כתבתי דבר כזה ואני גם לא מאמין בזה. כשאתה מלך, אין שום סיבה שלא לתת את השם האמיתי.
איזה שקרן אתה,ביקשת ממני למחוק את הפוסט שכתבתי שנקב בשם המלא שלך

ואפילו לא דיברתי איתי הרבה זמן אחרי שסירבתי.

רק אחרי כמה חודשים "פתאום" שינית דעתך מסיבות שאני כבר לא זוכר לזה שעכשיו אתה מתגאה בשם ולא מסתיר אותו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני בספק שוורן באפט אמר דבר כזה 🧐
אז אולי לא באפט.
אולי הווארד יוז..
מה זה משנה? |חיוךרחב|
תפסת אותי 🤷‍♂️

התכוונתי לתקן אותו בעצמי באשר לכוונותיך אבל הקדמת אותי 🙂
אתה רואה?<
זאת תכונה נעלה שיש לאדם .
כנות.
כנות שבאה רק כשהאדם הוא בעל יושרה והגינות
הגינות להודות בטעות.
לא כמו הנכלולים האלה שמתפתלים ומסובבים את הכל לטובתם, הם לעולם לא מוכנים להודות בקלקלתם.

שאפו לך. |4U|

ההימור שלי שהוא עשה שינוי מין ולכן שוחרר מהצבא, לכן גם ההתבטאויות שלו שהוא גאון, מלך ועוד ...
יותר פשוט מזה,כמו שעבד על הצבא,

"חזר על השקר המון פעמים עד שהאמינו",

הוא חוזר שוב ושוב על זה שהוא גאון עד שנשתכנע.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
איזה שקרן אתה
OIP (9).jpg

מה אמרתי עכשיו לדיברגנט? מה אני אמרתי ליטרלי עכשיו לדיברגנט?

לכידת אינטרנט_4-12-2023_7432_www.tapuz.co.il.jpeg

אז תודה מומחה על הוכחת הנקודה שלי. וכעת ניגש להסבר שלא תבין/לא תסכים איתו.
ביקשת ממני למחוק את הפוסט שכתבתי שנקב בשם המלא שלך
כן, כי רציתי אז להיות מזוהה בתור "מ. ח. פ.". לא קשור ללהסתיר/לא להסתיר/להתבייש/לא להתבייש.

מה גם, שכבר היה לי חשבון עוד מלפני "מ. ח. פ." שנושא את שמי, אז אליי אתה בכלל לא יכול לבוא בתלונות.

מה גם, ש"מ. ח. פ." זה ראשי התיבות של השם, זה באמת כזה הסתרה?

מה גם, שלפעמים יש לי חשבונות "לפי נושא" אז גם זה קשור לעיניין.

מה גם, שממילא כתבת את השם שלי לא נכון אז ממילא הייתי צריך להגיד לך למחוק.
יותר פשוט מזה,כמו שעבד על הצבא,

"חזר על השקר המון פעמים עד שהאמינו",

הוא חוזר שוב ושוב על זה שהוא גאון עד שנשתכנע.
flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u7.jpg

אם לא הייתי גאון אלא זה היה שקר שאני ממציא לא היו מיליונת'לפים הוכחות.

כמו לדוגמה העדות ממקור ראשון של עשרים איש שהכירו אותי שנים בחיים האמיתיים. מספיק טוב בשבילך מוטרפאקר?

‏‏20170919_021449 - עותק.jpg

כמו לדוגמה העדות ממקור ראשון של עשרים איש שהכירו אותי שנים בחיים האמיתיים. מספיק טוב בשבילך מוטרפאקר?
חכם זה לא גאון עם כל הכבוד.

רואים גם שהמצב שלך הדרדר,אמרו שאתה צנוע ועכשיו אתה בעצמך מודה שאתה לא כזה.

זה גם "חכם בבית ספר" - זה מוגבל להבנת בית ספר בצורה עמוקה,

אבל החיים הם לא בית ספר.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חכם זה לא גאון עם כל הכבוד.
כהרגלך, אתה לא מבין.

אני לא באמת "חכם, מוכשר, יפה תואר וצנוע".

מדובר בשימוש בלשון המעטה, כי אם היו משתמשים במילים קיצוניות מידי ברמת ה"איך שזה נשמע באוזן", גם אם הדברים נכונים, זה לא היה נשמע טוב, וחלק אחר של המילים, פשוט לא היה עובר את הצנזורה של המורים ושל הבית-ספר ואז הדברים לא היו נכתבים בכלל בשום נוסח כלשהו, אז העדיפו להיזהר בבחירת המילים מאשר שהדברים פשוט לא ייכתבו.

"גאון" נשמע כמו חנופה או הגזמה (למרות שזה לא, אבל זה נשמע ככה וזאת הבעיה) ולכן נכתב "חכם".

"מוכשר" גם כן נשמע טוב יותר ברמה הסמנטית מאשר אם היו כותבים לדוגמה "הוא מוכשר יותר מלאונרדו דה וינצ'י", למרות שברור לחלוטין איזו מבין שתי האפשרויות היא יותר מדויקת.

"סקסי בטירוף" פשוט לא היה עובר את הצנזורה אז פשוט כתבו "יפה תואר", ו"צנוע"...צנוע זה דווקא די מדויק.
רואים גם שהמצב שלך הדרדר,אמרו שאתה צנוע ועכשיו אתה בעצמך מודה שאתה לא כזה.
אני דווקא כן צנוע. איפה ומתי אמרתי אחרת? כנראה עוד אחד מהדמיונות שלך 🧐

הכול בסדר. גם דיברגנט וסופרמן מדמיינים דברים.
זה גם "חכם בבית ספר" - זה מוגבל להבנת בית ספר בצורה עמוקה,

אבל החיים הם לא בית ספר.
לא. הכוונה הייתה ברמה הכללית. לא בבית-ספר.

למעלה