לא התקלקלתי!!!

ketty

New member
לא התקלקלתי!!!

לא התקלקלתי... רק השתפרתי... לא צריכה לזייף לא צריכה לשקר. כן לאהבה איתך כן לאהבה איתו. לא התקלקלתי... לא בורחת יותר בלילה מהמיטה לא מסתובבת לילות ללא שינה לא נרדמת יותר במסך הקטן... מגיעה עליך רתובה וחושקת... לא שואל אותי מה כל החשק?? על כל בגידה אני אותך מפצה... לא צועקת... לא מתרגשת מחשבון שעוד לא שולם... לא מהארון שהדלת התפרקה... לא מהשעה המאוחרת שאתה חוזר... לא מהתריסים שהבטחת לפני שנתיים לנגב... לא התקלקלתי... רק השתפרתי... אפילו סקס כבר לא מסרבת... אני באמת מרגישה שאני עוד יכולה להשתפר...

נגעת בצידוק מס.1 של ה`בוגדים/ות` !

גם אני סבור כמוך שברגע שיש לך מאהבת מהצד אתה פשוט מתחיל להתייחס לכל צרותיך מבית ביתר סלחנות ופתאם אתה הופך להיות `לארג` עם הצד השני. אינני יודע אם הסלחנות נובעת מרוחב ליבנו או שמא הכעס רק החליף מקומו לאדישות אך אין ספק שהמתח היומיומי פוחת, וזה כבר משהו....

ketty

New member
תודה...

אני כל כך שמחה שיש עוד שחושבים כמוני שבגידות לא תמיד הורסות משפחות.. אפילו לפעמים משפרות את הסקס בבית. מנסיון אישי אני יכולה לספר שהיה לי סקס גרוע מאוד עם בן זוגי קרוב ל7 שנים. אחרי תקופת דיכאון מצאתי באינטרנט את הטיפול הראשוני וחזרתי להלחם על חיי.הכרתי אנשים נפלאים שעזרו לי אפילו לא במודע.רק מילה טובה פה ושם.ללא התחייבות וללא סיפורים. המירוץ אחרי הסקס קצת קשה להסביר,מין מוטיבציה כזו להתחיל כל הזמן מההתחלה...אולי הפחד של הסוף אינני יודעת,אבל זה טוב.......וזה לא פוגע באף אחד כי רק ביננו זה ישאר. לילה טוב ketty .

כשהעין לא רואה -הלב לא דואב.....

הדיסקרטיות, ובעיקר אי ידיעת בן הזוג , הם החיוניים להשגת היתרונות שבגיוון חיי הנישואים בלי לפגוע נפשית בצד `הנבגד`. החוכמה לא להתגרות בבן הזוג אלא דווקא `לפצותו` בשל היותנו מאושרים בתוך עצמנו ואפילו שלא הוא הגורם לאושרנו. קטי, עליי לציין שאת ממש מתחברת לרו החדר ולדיעותי,תודה !

חגית**

New member
המתכון לשימור הנישואים

אכן קטי יקרה.....לדעתי זו גם דרך לשימור הנישואים והצלתם......למרות שלא רבים יעיזו להסכים עמנו או להודות בזה אפילו בפני עצמם. ולעצם העניין.............סוף סוף מצאתי פורום המדבר ממש אלי ועלי...... כל הכבוד.

פורום מדבר? :cool:

אני הוא הדברן הראשי כאן וגם המאזין לכולכן.... מקווה שבעתיד נתחכך ממש אחד בשני ונוכל ליצור לנו הווי והכרויות שאכן יצדיקו את השעות שאנו מבלים על יד הגולם הזה.בוא ניראה ב`גולם` מכשיר, אמצעי ולא מטרה.!!! מטרתנו המוצהרת לגוון את חיינו באופן המוחשי וכל אחד כאן הוא פוטנציאל לשני ולפחות אחד יחכים את השני או יחזק את בטחונו של השני בצדקת דרכנו האסורה ע``י צרי מוח מימי הביניים אשר גזרו עלינו עול הנישואים הקרתני. וואאאאאוו,נהייתי ממש מטיף... :cool:

ketty

New member
חגית..אחותי

מאמצת אני אותך...נעים מאוד יקירתי

ואני מוסיף חמשיר לסיטואלציה....

סיפור על בוגד חרדי שייצרו הוא ממש רציני לא מצליח לשלוט בזקפה קשיחה שכזאת אז מוצא לו פורקן בפאות

למעלה