לא יודעת איך לצאת מזה

star2o

New member
קודם כל כל הכבוד לך!

אל תהיי פריירית של אף גבר, כולם רק רוצים לזיין וכמה שיותר, אבל הבחורות די פיקחיות ולא נותנות...מין סתם כך..בקלות כזו..למה מה קרה???? שילכו לזונות..וישלמו ביוקר....חחהההה

star2o

New member
איזה תשובה את נותנת לה....

אולי את בחור ולא בחורה...חחהה אף בחורה לא תכתוב כמו שאת.... וחוץ מזה זיונים אפשר למצוא בכל עץ רענן....הגברים רק רוצים לזיין לא צריך בכלל להתאמץ בשבילם....יא מסריחים לכו לבובות פלסטיק....

אורמור

New member
המודעות היא כבר חצי דרך בכיוון הנכון

טלטלי את עצמך (כמו בשב"כ) קראי עצמך לסדר והתחילי לפעול תוך כדי חשיבה חיובית במקום ממקום של פחד ואימפולסים אולי יצליח לך ויתחילו לך ימים כתומים.

xorgad

New member
את עוסקת באוננות אינטלקטואלית....

"מגיע לי הטוב ביותר"... נשמע מצויין, אבל לטנגו צריך שניים... מצד שני אם את חושבת שגברים רוצים רק לזיין אותך - כדאי שתחליפי דיסקט. היום נשים מעוניינות גם בזיון נטו ולכן אינן מרגישות "מנוצלות" - וזאת בניגוד לדרך החשיבה שלך. לפעמים, מקבלים בחיים מה שרוצים... לפעמים!! ברוב המקרים אנשים עושים פשרות ואני חותם שגם את תעשי כך.

kinley

New member
יש כלל ברזל שמנחה אותי

בחיים בחיים לא להעסיק איש מקצוע שבמשא ומתן הבאת אותו לנקודה שהוא התפשר בה: אם הצעת לו סכום מסויים והוא מבקש יותר מראש תפרוש מהעיסקה כל ניסיון שלך למקח ודברים יוביל לזה שתקבל עובד מתוסכל ועבודה חרא. נו ... אז כדי שיושבי הפורום לא יתחילו להתבכיין שלא מבינים את קינלי..... בקיצור.... אני מציעה לך לא לחתום מהר מידי במיוחד כשאתה לא מכיר את הנפשות הפועלות (ובמקרה הספציפי את קינלי) ובמקרה הנ"ל : אני לא חושבת שגברים רוצים רק לזיין אותי ! אני בטוחה בזה! ואני מסכימה איתך לחלוטין שיש נשים שמעונינות בזיון נטו אבל אני לא נמנית איתם ומעבר לזה נכון להיום יש לי הרבה סבלנות וזמן ואין שום סיבה להתפשר.

star2o

New member
תפסיק לזיין את השכל...

נשים היום ממש לא מעונינות בזיון יש וויברטור מי צריך אותכם יא מגעילים.... לכוכ תאוננו בתת..זה מה שאתם יודעים לעשות! ואף אחד לא יעשה פשרות בנוגע ליחסי מין... אתה יכול להמשיך ולחלום שמישהי סתם "תתן לך..." מין...וכל הנשים והבחורות לא מתמסרות כל כך בקלות....אז לך לזונה ותשלם הרבה כסף אם יש לך יצר חייתי יצר רע....ועד אומרים שאישה היא אם היצר הרע! אתם החיות ואתם הרעים ואתם האונסים.... כל הרוע בא מהגברים ולא מהנשים.....

למעלה