לא מאמין שאוטוטו נגמר!

Jasper Jasper

New member
לא מאמין שאוטוטו נגמר!

אז נכון שהעונה האחרונה הייתה ממש לא משהו, וזה בלשון המעטה, אבל עדיין עצוב קצת!

מזל שיש שידורים חוזרים, שרק מזכירים לי כמה סוזן מעצבנת.

Shiri from the block

Active member
מסכימה עד המשפט האחרון
עם כל החסרונות של סוזן היא אף פעם לא עיצבנה אותי כמו שהיא עיצבנה את רובכם פה

אני תמיד שומרת חסד נעורים למי שגדלתי איתו, וטרי האטצ'ר בהחלט הייתה חלק גדול בילדות שלי

Jasper Jasper

New member
ברור שלויס וקלארק זו תוכנית אדירה

אבל עדיין, אם אני מחפש הודעות שלי פה כבר מהעונה הראשונה החטטנות שלה והנטייה שלה להידחף לכל מקום שלא קשור אליה עצבנה אותי. יש גבול לחסד הנעורים שהיא מקבלת :p

Shiri from the block

Active member
האמת שאני ממש לא זוכרת את הפרקים הראשונים.
אבל אני זוכרת שכן קראתי בפורום וראיתי שחלק פה כבר מתלוננים עליה, ואני זוכרת שעד לפחות עונה 5-6 היא מעולם לא הפריעה לי. לא במשחק ולא הדמות..
אולי אם עכשיו אני אצפה בזה שוב אני אחשוב אחרת.. בכל זאת ראיתי את הסדרה רק פעם אחת חוץ מכמה פרקים שראיתי פעמיים-שלוש..

כך או כך הדמות שעיצבנה אותי כמעט מההתחלה ועד הסוף זאת לינט..

adii1201

New member
היא עיצבנה קאסט שלם

עד כדי כך שהבנות האחרות קנו מתנה לכל הקאסט ולא צירפו את טרי

Shiri from the block

Active member
סורי אם זה נראה שאני לא סומכת עליך אבל...
השנאה שלך לסוזן מסוגלת גם לעוור אנשים...

Shiri from the block

Active member
אפשר בהרחבה לדעת למה הן שונאות אותה? ותנסי להיות הכי אובייקטית שאפשר בבקשה

X יו יו S

New member
אני לא חושבת שהיא יודעת

אני גם ראיתי בחדשות הבידור את הקטע שעדי דיברה עליו

adii1201

New member
לא אני לא יודעת

שירן הן לא אומרות כלום. אני לא יודעת אם הן שונאות אותה. הבנתי שמארק צ'רי אמר במשפט של ניקולט שניקולט אמרה לו פעם ש-Teri is the meanest person in the world או משהו בסגנון ולדעתי מאז הסיפור של וואניטי פייר הן לא מסתדרות והן ממש הסתירו את זה עכשיו אבל באמת שאני לא יודעת. ניסו להוציא מהן מידע אבל כלום. היא לא הגיעה למלא אירועים וצילומים וכתבות שלהן ביחד, ואם תראי את השער של TVGUIDE את תראי שמרשה, פליסיטי ואווה מחזיקות ידיים ומחובקות וטרי עומדת בצד כזה, זה נורא בולט. אני לא יודעת למה זה יוצא עכשיו, אבל זה יוצא. ואין לי מושג מה קרה שם.

james p

New member
גם אני

אמאלה מחר הפינאלה אני מתעלף!!!
איך זה נגמר???????????????
איך????

james p

New member
"עב"ן": עוד סדרה אמריקאית שהיתה צריכה להיגמר

http://e.walla.co.il/?w=/271/2531982

כתבה בוואלה על הסיום.
עדי שימי לב בהנאה לירידה שלהם על טרי הצ'ר.

האמת שכן אני חייב לומר שהם באמת ירדו ברמה והיא בהחלט קפצה מעל הכריש ונאכלה על ידו לחתיכות מדממות.
היו המון רגעים יפים וסצינות נהדרות בהמשך אבל כעיקרון זה הדרדר בצורה משמעותית.

זה לא זה!

זה עצוב לי ברמות שאתם לא מתארים.
הסדרה שהכניסה אותי ולימדה אותי לאהוב טלוויזיה.

adii1201

New member
וואי איזה ירידות

חוץ מהירידה על טרי אני חייבת להגיד שאני לא מסכימה עם כלום. זה פשוט השמצה לשמה. אני כן חושבת שהסדרה הדרדרה והיו צריכים לסיים אותה כבר קודם ולא בעונה 8, אבל הכותבת של הכתבה הלכה כמה צעדים רחוק מדי. אפרופו הקפיצה של הכריש, זה מה שהיא עשתה. היא מדברת שם גם על עוד סדרות, אני לא מסכימה בכלל עם מה שהיא אמרה. והיא יכולה להמשיך להגיד אבל עובדה היא שעדיין יש לסדרות האלה מילוני צופים, אז מי שזו לא תהיה שכתבה את הכתבה יכולה ללכת ולבכות לכרית שלה בלילה על כל הכסף שהשחקנים האלה עושים והיא לא
זו כתבה מאוד קנטרנית לדעתי.

james p

New member
כן היה שם באמת יותר מדי

אם כי אני חייב לומר שדווקא ממך שמענו לאורך השנים המון תלונות על הסדרה וכבר בעונה 6 על זה שזה צריך להסתיים.

אני חושב שהרעיון אבל נכון פחות או יותר. עונה ראשונה הייתה מופת טלוויזיוני. השאר היה מלא ברגעים נהדרים, מי יותר ומי פחות והיו מופתים כמו באנג וטורנדו המפורסמים ועוד כמה סצנות פחות מפורסמות.
אבל הסדרה כן הפכה להיות טלנובלית ורדודה.
מאוד קשה לי לקבל ולהכיל את זה כי הסדרה הזאת הייתה הראשונה שמיכרה אותי לטלוויזיה הראשונה שראיתי בה עונה שלימה ללא תרגום, עד כדי כך אהבתי אותה...
אבל היום כשאני כבר ראיתי סדרות שמתוקתקות עם התסריט שלהן עד הפרט הקטן ביותר, כן זה גורם לעקרות להיראות מסחטת רייטינג שנשארה סתם על המסך.
מי האמין שככה אני אדבר. אני אומר את זה בלב שותת דם תאמינו לי!

james p

New member

בעונה 6 כבר הגענו באמת לסוג של הכלה ורוויה בנוגע לטלנובליות....

למעלה