לא מוצא חן בעיני

MegA~MooN

New member
לא מוצא חן בעיני

כל החיים שלי! הכל איחסה אחד גדול!!! שנה מגעילה שלא נגמרת, הורים מנג`סים בי``ס מעיק, אנשים סנובים, ערסים-פרחות-פריקים-רוקים-חנונים, כלבה שצריך לטייל איתה, אחות שכ``כ כיף להרביץ לה, בעיות בריאות, קיץ מגעיל, קורס מדצ``ים, משפחה מתקרצצת, אח בצבא, עיר-חור, לקום בבוקר, חופש קצר מדי, עוד 3 שנים ללמוד, ארץ ישראל, איחור של האוטובוס לבי``X! שיט!!

ביילי_007

New member
רוצה פתרון!!! ה ו ד ו

מגה מון, הפתרון הכי מגניב הוא ה ו ד ו - בהודו - החיים הם חסרי משמעות, הזמן תקוע, ההורים נמצאים מאות קילומטרים בישראל. בקיצור מקום בשבילך...אחי תבלה קצת....

MegA~MooN

New member
אה, כן, פרט שולי נוסף...

לא מוצא חן בעיני ש-כ-ל גבר/זכר/בעל הורמונים משתוללים בעוםל הזה נדלק על החברה הדוגמנית שלי! אה, והיא גם בלונדינית, אם זה מה שמעניין כל-כך! ומילאכ-ל גבר, את זה אני כבר יכולה איכשהוא לסבול, אבל ד-ו-ו-ק-א הבנאדם היחיד שחשבתי שאולי מסתכל או חושב משהו, אתם יודעים... אבל- א-ש-ל-י-ו-ת........................... זה מה שקורה כשיש לך חברה בלונדינית! ררררררררררררררר

MegA~MooN

New member
אני הייתי קוראת לזה תסכול..

תראה שזה נהפך להיות כ-----ל אחד...זה מתחיל לתסכל, לעצבן להעיק... אני מתוסכלת עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית עצבנית מרירה עצבנית מרירה צינית עצבנית תודה נהנתי... ועוד משהו. כל הגברים הם כלבים שאוהבים בלונדיניות. שטחיים!! שתירקבו :cool: ההה איזה שחרור

MegA~MooN

New member
אני לא ארד לכזו רמה של רדידות...

א. כן מתחילים איתי- זה לא העניין. ב. העניין הוא שמביא לי את הסעיף שהזכרים השטחיים של עולמינו מסתכלים על צבע השיער ובכלל מראה חיצוני לפני הכל. ודווקא בן-אדם אחד שחשבתי שאולי שם משהו- דווקא הוא- נהפך לעוד נתון בסטטיסטיקה. ושוב- שיירקבו כל הזכרים האנושיים. לא, אתם לא גברים. אתם זכרים.

את רוצה לצאת בהצהרה כאן ועכשיו?

שכאשר את רואה גבר, ונדלקת עליו, את לא נדלקת עליו קודם כל בגלל מראה חיצוני. זה לא שלב שאת צריכה לחצות אותו, שתוכלי להכיר את אותו הגבר מבפנים?

חיפושיט

New member
מה לעשות?.. בנים זה קקה

אז היא בלונדה והיא מקבלת יותר יחס SO? זה לא אומר שלא יהייה לך שום יחס אם הבחורצ`יק שלך לא שם עלייך אז שימי אותו מאחורייך ותמצאי לך מישו אחר. חוצמיזה, גם את שופטת קודם כל לפי מראה חיצוני ככה שאת צריכה להבין אות הסטופדים המכונים בנים קצת.. חיפושיט <מרגישה גאוות ברונטיות>

MegA~MooN

New member
מתי לעזאזל אמרתי שאני שופטת

קודם לפי מראה חיצוני?!!?!?!?!?!?! אאאאאאהההההההההההההאאאאאאאאאהההההההההההההההההההה ררררררררררררררר ה-ב-נ-ת ה-נ-ק-ר-א קצת אנשים!

חיפושיט

New member
בטח שאת כן

אולי את לא רוצה להודות בזה אבל השיפוט הראשון שלך מתבסס על מראה חיצוני כמובן שאחר כך את טורחת לברר מי ומה זה הבן אדם הזה אבל השיפוט הראשוני הזה הוא מנגנון אינסטנקטיבי של כל בן אדם, מצטערת אבל ככה זה

מימי

New member
תחשבי על זה

את באמת רוצה איזשהו קשר עם אנשים שמסתכלים רק על מראה חיצוני? חוץ מזה, שבנים זה לא הכל, ושטויות-מה את צריכה אותם שיתחילו איתך?

למעלה