"לא עושה סטוצים"..

לי לא אפשרי.

לכן לא נפגשת דרך אינטרנט. אני לא עושה סטוצים ומשמעות הדבר שסקס עם אדם זר לי אינו קיים אצלי. אני חייבת להכיר, על אמת. לחבב, להרגיש רגש נעים לאותו אדם. בשביל לחבב מישהו צריך זמן והיכרות, בשביל להימשך אליו מינית אני צריכה לחבב אותו.. אני צריכה שזה יקרה ספונטנית, לא דרך חיפושים עלומים בצ'אטים. אבל כל אחת והצרכים שלה. אני גם כותבת בפורום דיאטות לפעמים, אבל זה לא אומר שאני בדיאטה.

רוני קל

New member
ואני כותב בפורום בעלי חיים ,אז

מה אני .............. לא ספונטני רגיש ואוהב ים , פועמת קרה לי פעם בפורום הזה שיצאה לי פגישה בלי הרבה קשקושים , מסר שניים ,ובלי תמונה ככה נקי פגישה ,נדלקנו, ולמיטה חד וחלק והיה מתוק מדבש! ולא רואה אותה בינינו יותר אלא לעיתים נדירות ואולי היא עושה את זה שוב ושוב עם אחרים ? לא נדע לעולם !

RONEN631

New member
אכן אני תמיד משאיר את האופציה...

להיפגש שוב. המפגש "זר ולא זר",מפני שיש מין הכרות קודמת דרך ההתכתבות והחלפת התמונות. אני רואה את זה "מפגש מאתגר ,מסקרן". כדאי להיות אופטימיים.

זה הכל עניין שלא אופי ../images/Emo66.gif

אחת תעשה את הסטוץ שלה עם הבל בוי של המלון, ואחרת עם אחד שהכירה בנט שבועות, אבל לא תראה אותו יום אחרי זה, כל אחד עם הגישה שלו ומה שזה עושה לו, אין חוקים וטוב שכך

פועמת

New member
נו......

זה מנחם מהמכולת השכונתית..
ברצינות- הוא כנראה התכוון לזיון כשאנחנו במצב רוח לא כל כך טוב... בוקר טוב קריר רגע לפני הלבן לבן הזה

פאריי

New member
וזה דרך אגב הולך טוב עם סטוץ עם זיו

זיון לא כל כך... בוקר טוב לכם יקירי.

למעלה