לגבי המשתתפים בפורום

Light18m

New member
אני מתאר לעצמי שמספר הצפיות הגבוה

הוא תוצאה של הפרסום שהיה לפורום.

עם הזמן אני מקווה שישאר גרעין מצומצם של חברים.

ברור

אני מחכה לזה בקוצר רוח

Don Nirtin

New member
זה פורום ציבורי

אי לכך ובהתאם לכך אתה לא יכול למנוע מאנשים כאלה ואחרים לכתוב. זכותם המלאה לכתוב בפורום הזה אם בא להם להזדהות, לעזור, לזרוק מילה עידוד וכ'ו.

אין לך זכות לקבוע מה צריך ומה לא. הפורום הזה נפתח רק לפני כמה ימים והוא יהיה מצליח מאוד בפוטנציאל בעתיד.
ולכן- ההודעה הזו לא במקום מבחינתי.

אמממ....

די התלבטתי אם להגיב מסיבה אחת...
הסיבה היא שהדבר האחרון שאני ארצה שיקרה פה,בפורום,זה מצב של תסיסה..

אני לא מסכימה עם דברייך.
אני כן חושבת שאנשים בעלי ניסיון מיני ואנשים עם ניסיון זוגי יכולים לתרום לפורום היקר הזה.
המטרה היא לא לגרום לאחרים,לאלה שהם חסרי ניסיון כזה או אחר,תחושות ו/או הרגשות לא טובות ונעימות לגבי מצבם האישי.
ייתכן ואלה שנמצאים באותה הסיטואציה יכולים בקלות יתר להזדהות עם החברים שנמצאים פה אבל אני בטוחה שכל אלה בעלי הניסיון המיני ו/או זוגי שלהם לא רכשו את הניסיון הזה בגיל מוקדם.
כולנו היינו בסיטואציה של חוסר ניסיון וחלקינו הספיק לרכוש את הניסיון וחלקינו עדיין לא.

יוצא לי לעיתים לבקר פה בפורום ולא ראיתי שום תגובת אנטי או שום תגובה רעה שנכתבה על ידי בעלי הניסיון..
ואיני מסכימה עם הדברים שכתבת לגבי איבוד ייחוד הפורום..

ותתפלא...
יש כאלה שבאמת ובתמים רוצים לעזור...

Reyn

New member
אני ממש לא חושב שהחשש הוא מפגיעה בחסרי נסיון

אנחנו לא עד כדי כך רגישים, זה בסדר.
פשוט, אנשים שאינם חלק מהתופעה הזו ולא היו שם מעולם, כנראה לא מבינים את המצב של חברי הפורום. הם יכולים לייעץ עד מחר "תנסה להתחיל עם בנות ותראה שלא קורה שום דבר רע", ושאר העצות המקובלות, אבל כולנו שמענו את העצות הללו כבר מאות פעמים, ועדיין אנחנו כאן.
באופן כללי הפורום הזה לא נועד לספק תמיכה מגורמים חיצוניים, כמו פסיכולוגים ויועצים - לשם כך יש באינטרנט אינספור פורומים מוקדים של תמיכה נפשית וייעוץ. הפורום הזה נועד לאחד אנשים שחולקים את המכנה המשותף הזה של חוזר נסיון, ואולי גם את הסיבות לחוסר הנסיון הזה.

בואי נניח את הקלפים על השולחן ונדבר בכנות: אני רואה בפורום הזה כלי למצוא מישהי שדומה לי, למטרת זוגיות. היא יכולה להיות דומה לי בסטטוס של חוסר נסיון, או שהיא יכולה להיות דומה לי באופי שתורם לסטטוס הזה. כך או כך, היא צריכה להיות קשורה לנשוא הפורום. אנשים שאין להם שום חיבור אישי לנושא, שרק רוצים לייעץ מהצד - אני אישית לא רואה תועלת בנוכחותם בפורום.
זו התחושה האישית שלי.

טום גיא

New member

ולחשוב שנרשמתי כי כתבת לי "נראה שאתה אדם מעניין שיכול לתרום לרמת הדיונים באתר".

Reyn

New member
קישטה! אתה מגורש, מגורש, מגורש!

לצערי דיונים מעניינים לא בהכרח תורמים משהו כלשהו לי או לעולם.
בכל אופן, אדגיש שדיברתי על רמת הדיונים הכללית באתר תפוז (שכולל כמה מאות פורומים וכמה אלפי בלוגים), ולא בהכרח על הפורום הזה.

טום גיא

New member
באמת?

דיונים מעניינים לא תורמים משהו כלשהו לעולם?
אולי באמת הגיע הזמן להחליף מקצוע ולהיות חוטב עצים.

אני נכנסתי לכאן כדי לתת עצה שלדעתי היתה מועילה, ולפי ההודעות בשרשור אחר נראה שהיא אכן היתה כזו. ואם כך, אז אולי אפילו תרמתי למישהו ואני שמח על כך.
הכל ממניעים טהורים, ומתוך הבנה שרצון טוב יתקבל בברכה. לא כתבתי שום דבר שעלול באיזהשהו מובן להתפרש כהצקה או כחוסר כבוד, ובין היתר זה נובע מכך שיש לי כבוד רב לכולם כאן.
אם המטרה המקורית היתה פורום היכרויות לבתולים או מקום לפריקת תסכול בלבד אז כנראה שזה באמת לא מקומי ואני מתנצל אם הטרדתי את מי שזה חורה לו.

Light18m

New member
לדעתי הוא התלוצץ בקשר לגירוש שלך

אני מזמין אותך להשאר, נראה לי שאתה באמת יכול לתרום פה.

טום גיא

New member

בלי קשר להתלוצצות או לא, אני מרגיש שיש כאן אולי איזו החמצה.

אני רואה שנוספו תגובות נוספות של חסרי נסיון שלא רוצים לראות אותנו כאן, והאמת שאני קצת יכול להבין. אולי התחושה שנוצרה היא שאנחנו מעבירים עליהם ביקורת ושזה יוצר אווירה לא נעימה. עם כל הרצון הטוב אפשר להוביל סוס לשוקת אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות (ובטח שלא אם הוא לא צמא). יכול להיות באמת שהנזק רב מהתועלת. בינתיים אני אמשיך לכתוב אבל אני לא רוצה להרגיש שאני איכשהו גורם לאנשים אחרים להיסגר בכתיבה שלהם כאן.

Reyn

New member
לא, זו לא התחושה שנוצרה.

קרא שוב את מה שכתבתי לפני כמה הודעות.

A 26 cm Schlong

New member
אבל אם אף אחד לא יגיד לאותה אחת

שהיא בסטטוס שלך מה היא צריכה לעשות כדי להגיע אליך, אתה כנראה תישאר חסר ניסיון לנצח...

נראה שאתה סובל מנוכחותנו ולפיכך עצתי אליך בעינה עומדת. לך תפתח קומונה ושם תוכל לאשר מי יכתוב בה ומי לא. כל עוד מדובר בפורום, הרי שהוא ציבורי ויש בו מקום לכולם.

אני לא מפקפק בכוונות הטובות

לא נתקלתי בהודעה פוגעת וכד'.
כולם בעלי כוונות טובות.

אבל, זה די פשוט, אנחנו (לפחות אני) רוצים פורום שלנו. של אנשים ונשים כמונו.
זה בדיוק כמו שהילדים בהפסקה לא רוצים לשחק עם המורה, ולא עם אבא ואמא. רוצים לדבר עם עצמנו. לא רק כדי לייעץ ולעזור, אלא פשוט לדבר ולהרגיש יחד.
וכן, גם כדי להכיר בת-זוג, אולי.

(האמת היא שגם אני "חוטא" בזה קצת, כי אני כותב מדי פעם בפורום "חרדים בעל כרחם", למרות שאני לא משתייך אליהם. אמנם עדיין יש לי נגיעה קטנה אליהם, כי קורה שאני חובש כיפה ונכנס לבית כנסת, ואף אחד לא מתאר לעצמו שאני אתאיסט. אבל זה לא קורה ביומיום, אלא פעם ב...)

ברגע שמנהל הפורום יגרש אותנו-נלך...

ואולי רצוי שתעלו פה נושא ששואל את החברים האם נוכחותם של אנשים אחרים מפריעה להם...

אני עדיין טוענת שאתה טועה ובגדול ובהחלט לא מסכימה עם דברייך אבל שיהיה....

אם נוכחותי מפריעה למישהו אני רוצה לדעת.

בהצלחה.

היי ציירת

את באופן אישי - לעולם הפרעת לי ולא תפריעי לי.
להיפך, אני שמח מנוכחותך, ואת יודעת את זה.

מה שכתבתי היה באופן כללי לגבי אופי הפורום, וברור שלא לגבייך באופן אישי.

בשורה התחתונה אני מסכים למה שכתבת, לגבי המשאל שאולי כדאי לערוך. אני, בכל אופן, לא הולך להיות זה שעורך את המשאל הזה. נדמה לי שגם ככה עצבנתי כאן כמה אנשים...

ושוב - אני באופן אישי שמח שאת כאן.

Saladin

New member
לי יש בעיה אחרת.

אחלה רעיון לפתוח את הפורום וזה, אבל למה בתקופת מבחנים?

A 26 cm Schlong

New member
ואיך בדיוק העובדה

שכל חסרי הניסיון ישהו תחת אותה קורת גג, מבלי שאלה שיש להם מעט ניסיון יציצו פה מדי פעם, תעזור לכם להיפטר מהבתולים?

זהו פורום ציבורי וכולם רשאים לכתוב פה, ואם למישהו זה לא מתאים, הוא יכול פשוט לעזוב. רוצה מקום פרטי? תפתח קומונה.

למעלה