להפליץ מהכוס....

s h a n t e l

New member
להפליץ מהכוס....../images/Emo121.gif

שלום לכולם רציתי לשאול אם אפשר לדעת לפני שזה קורה ואיך זה קורה בכלל כלומר ברור שזה מאוויר שנכנס... אבל זה רק מתנוחות מסויימות זה קורא כמו סיידפאק ודוגי סטייל... איך אפשר שזה לא יקרה... זה ממש ממש לא נעים

אכן...

התנוחות האלה (דוגיסטייל וחברותיה) יוצרות כמו משאבה של אופניים עם תנועות הפין פנימה והחוצה - נכנס אויר למערכת.... זה קורה אצל הרבה זוגות. נשמע לי שזה מביך אותך כשזה קורה לך. אני יודע שכשפותחים ומדברים על משהו הדבר נהיה קל הרבה יותר, הומור הוא גם דרך טובה - במיוחד במיטה - אפשר לצחוק על זה, או שאת יכולה לשאול את הפרטנר שלך ברצינות אם זה מפריע לו - אם כן לעבור לתנוחות אחרות....

alfalf

New member
דיבורים

אם מבינים למה דברים קורים, הם יפסיקו להפריע. אם מדברים על דברים שמפריעים, הם עוד יותר יפסיקו להפריע. פשוט, נכון? ALF

"פפפפפפ" או בומבה של פומפה

שלומלום לכם, מה יש אני מאחל לכל הנשים להפליץ מעונג. לא נעים?? להפך, אישית אני אוהב שבת זוגי נהנת כמה שיותר מצידי שתפליץ לגובה. "פפפפפ" אוי אהובי אתה גורם לי להפליץ מעונג מוכשר שלי.... עוד פלוץ בבקשה.... מה קרה, נהיית פתאום מולטיפלצנית? אפרופו ההסבר המכני המדהים של "איש תחליף" (אך איזה כינוי, פסיפלורה חולה עלייך). בבוקר כבד הייתה לי שיחה אחת עם "המועצה העליונה" נראה לי שצריך עוד אחת. תשמעו הנשים האלה קו היצור.... לא משהו. למה לא עשו את האישה כמו שצריך? שהפתח לא יהיה למטה שלא יטפטף על השטיח, שהבוכנה לא תפליץ, והכי חשוב שיסגרו קצת את הפה כמה רעש עושות..
(זה בצחוק כן שלא כל מועצת גדולות הפמיניזם תנפל עליי.....) שלומלום.

למעלה