לופוס וכאבי מפרקים

ימי6

New member
לופוס וכאבי מפרקים

שלום בנות,

יש לי לופוס כ-6 שנים אני יכולה לומר שאף פעם לא הרגשתי כ"חולה"... (מלבד ההתפרצות). בימים האחרונים אני נתקלת בתופעה שקשה לי מאוד. המפרקים שלי כואבים מכפות האצבעות ביידיים ועד כפות הרגליים כל מפרק ומפרק. הלכתי כבדה ומסורבלת. כואב לי להניח את המרפקים על השולחן, (אני לא נתקלתי בזה אף פעם אני כואבת ומתוסכלת...)
משהי פה מכירה את זה?
בבקשה תספרו לי אני לא רוצה לרוץ לרופאה כולי תקווה שזה יעבור מהר.

ימי6

snear

New member
וואווו כמה שאני מכירה את זה...

ימי חמודה, אני כל כך מבינה אותך, וזה סיוט.
גם אני עברתי תקופה כזאת בתחילת דרכי עם לופוס,
כשבסופו של דבר רק הטיפול הרפואי באמת הביא לרגיעה במצב.

חג שמח
ושבת שלום
נעמה

ל3

New member
מכירה מכירה

וכל כך מבינה אותך . לפעמים כואבים לי הפרקים ברמה שקשה לי להרים את הידיים עד גבול מסוים בגלל כאבים בכתפיים וקשה לי להזיז את אצבעות הידיים. אני הבנתי מדברייך שאת לא אוהבת ללכת לרופאים ( מי אוהב?
) אבל יכול להיות שכאבי הפרקים הם איתות להתעוררות המחלה ובכדי למנוע תופעות נוספות של הלופוס אני חושבת שזה כן יהיה נכון להתייעץ עם הראומטולוג שלך. יתכן שזה איתות של הגוף שלך כן ללכת להיבדק אז בבקשה בבקשה אל תזניחי את זה.
בנתיים מנסיון לחמם לחמם ושוב פעם לחמם את הפרקים הכואבים- אני משתמשמת בתחבושות אלסטיות, כפפות, כריות חימום, כמה זוגות גרביים אחד על השני וכו'. לפעמים זה מעט מקל את הכאב
שולחת לך
. מקווה שהמצב ישתפר בקרוב

ימי6

New member
היי ל3,

זה עצוב אבל שכתבת הבנתי שאת מבינה את מה שאני עוברת ( וגם נעמה מהתגובה הקודמת...) לאמא שלי יש גם לופוס והיא בכלל לא הבינה את מה שאני עוברת... לה אין את זה ואני הרגשתי כמו רובוט.
כנראה שביום ראשון אני אלך להיבדק.

תודה רבה
ימי6

ל3

New member
תלכי להיבדק יקירה

ומקווה שתקבלי טיפול שיקל על הכאב. שולחת לך הרבה
ומחכה לעידכונים...
תרגישי טוב

ימי6

New member
תודה רבה נעמה,

יכול להיות שאני אכן אכן אגש להיבדק בתחילת השבוע...

למעלה