לימודים ועבודה

amazone

New member
בתואר הראשון שלי

טחנתי שחבל"ז - לעבוד 2-3 עבודות במקביל כולל להצליח בלימודים כדי לממן שכ"ל שכ"ד הוצאות מחייה הוצאות רכב וכן הלאה זה כולל הנחיית צ'טים קוליים, שיחות אירוטיות, הקלדות, תרגומים, תפיסה גנבים וכן הלאה אפשר תמיד לבדוק בעירייה שלך - כמו מוקד עירוני, ספריות עירוניות

עובדים בקושי../images/Emo29.gif

-במה אני עובדת?מנקה פעם בשבוע ופעם בשבוע משלבת ילדת CP בבית ספר רגיל -יומיים מסכנים שאני עובדת זה לא נורא.זה חצי יום. זה בקושי מספיק הכסף הזה אבל מה לעשות?אז מפסיקים להשתמש באשראי ומצמצמים בסלולרי ולצאת במילא אין זמן ומגישים בקשת מלגה לכל דבר בערך.. נחיה

July84

New member
עכשיו אני

לצערי כמעט אין זמן לנשום אבל עדיין אני עושה כמה שיעורים פרטיים בשבוע ( אני מלמדת אנגלית) לצערי זה לא מספיק אז ההורים עוזרים. בגלל העומס אני עובדת כמורה פרטית כי זה גמיש והדבר היחיד שאני מצליחה לדחוס אבל זה גם בלחץ... לא מכירה אבל רציתי לעבוד באורנג' עד שגיליתי שמשרהסטודנטית אצלהם זה מינימום 4 משמרות בשבוע !!

עובדת עבודת כפיים בחנות צעצועים...

נשמע כיף ועבודה קלה, אבל זה רק נשמע- לא כך בפועל... לשמחתי יש לי את היומיים של העבודה המעשית שמסיימת מוקדם אז יכולה לעבוד, ויש גם את יום שישי. אני מקבלת החזר מהעבודה הקודמת של אבא שלי בגלל תנאי פנסיה אז זה אומנם לא החזר מלא אבל מקל, למרות שיש הרבה הוצאות מסביב- נסיעות, אוכל, חומרי יצירה.

מיצי007

New member
מואה

מה אתם עושים לפרנסתכם ? עובדים או משונררים מההורים ? עובדת 5 פעמים בשבוע בכדי לממן את עצמי. אני גרה אצל ההורים אז אני משלמת רק חשבונות אישיים שלי, ככה שמרבית הכסף הולך לחסכון ואני לא מבקשת כסף מההורים מהרגע שהתחלתי לעבוד עוד מלפני הצבא. איך אתם מסתדרים עם הלחץ בלימודים בשילוב העבודה ? מקום העבודה שלכם מתחשב בזה שאתם סטודנטים ? בינתיים זה נראה שכן, הם נותנים יום חופש למבחן ואת האופציה להרכיב את המשמרות שלי- רק חייבים להתחייב ל4 פעמים בשבוע לפחות ואני לומדת 4 ימים מלאים בשבוע. מכירים מקומות עבודה שמחפשים סטודנטים ? תגלו למובטלים שביננו. אני עובדת במירס לכל מי שמעוניין, אבל בעקרון כל מוקד שירות תמיד מחפשים עובדים, תמיד. ואם לא, כמו שאמרו- חברות כוח אדם הם פתרון די טוב.

ואוו את עובדת המון!

את לומדת 5 פעמים בשבוע ועובדת 4 פעמים בשבוע ? אני בזמנו, חיפשתי עבודה בביפר (אותו עקרון) ו]שוט לא מצאתי זמן לתת כל כך הרבה משמרות!

מיצי007

New member
מי שמדברת!

את לא ממש עובדת הרבה פחות ממני
תראי בעקרון אין מה לעשות, משכורת רעב, אבל זה עדיף מכלום. ואני בטח שלא יכולה לחיות על חשבון ההורים שלי.

../images/Emo130.gif

מה אתם עושים לפרנסתכם ? עובדים או משונררים מההורים ? העבודה שיש לי כרגע לא מספיקה, אז אני משתמשת גם בחסכונות מהעבודות הקודמות שעבדתי איך אתם מסתדרים עם הלחץ בלימודים בשילוב העבודה ? מקום העבודה שלכם מתחשב בזה שאתם סטודנטים ? אני בלחץ רק בתקופת המבחנים... בעבודה הנוכחית שעובדת, עוד לא יצא לי להיות במבחנים..כי זו עבודה חדשה אבל בכל מקרה לא תהיה בעיה, כי לא מדובר במשרה מלאה מכירים מקומות עבודה שמחפשים סטודנטים ? תגלו למובטלים שביננו. בערך כל מוקדי השירות והסקרים

למעלה