לכל מי שהיה לו ספק, למה השתמשתי במילה הזויים בשביל לתאר את

ה כ ל

New member

MotheRonit

New member
בסוף אני עוד אחשוד שאת נגד ברית מילה

שחזור עורלה זה לא משהו חדש
וזה אומר דרשני שיש בכך צורך
את מבינה איזה שירות את עושה בזה שאת מעלה כזה דבר - שיש ביקוש: שיש כאלה שהיו מעדיפים שלא היו עושים להם את הניתוח הזה. שחסר להם האיבר שלקחו להם. שהם מבקשים להשיב אליהם את העורלה

אני באמת לא מבינה את ההתנסחות שלך. הרי את בטח לא מאמינה לעצמך. כי את פשוט ניגוד אחד גדול. אז אחת ולתמיד תגידי מי שייך לאותה כת שהמצאת (בראש שלך זה נשמע הגיוני? את באמת יכולה להסביר? או שאת סתם נהנית לחזור על זה?) ומי זה שלהם? מה קשור יהודים בישראל שלא עושים ברית לפיתוח האמריקאי הזה?

פולספגן

New member
באמת?
רק שלהם?

חיפוש קטן רק בכת שלכם מעלה את שמך בעשרות תגובות בעניין, כאשר זאת האחרונה שלך.

זכור לי מישהו מהכת שלכם שתבע את ההורים שלו על כך וגם עשה את השחזור וזכור לי שמקריאה של הדברים שלו, ראיתי כמה מצבכם קשה ומעורר הרבה רחמים

אגב, הנה אחד שטוען שזה לוקח שנתיים
לא צריך להיות
בשביל זה?

MotheRonit

New member
עדיין לא הבנתי. את בכוונה לא מסבירה?

מי שייך לכת הזאת?
ומה זה הכת הזאת?
פורום מוותרים על ברית מילה? נו שויין. אז את קוראת לזה כת. מזל שיש מספיק בעלי מחשבה עצמאית שבוחרים להצטרף לכת הזאת.
ואת בוודאי מסוגלת להבין (אבל כנראה שלא) שזה שאת החלטת שמצבנו (מצבכם. מצבם) קשה ומעורר רחמים - לא הופך אותו לכזה נכון? שהמציאות שלך, והתפיסה שלך והאמת שלך לא שייכת לכולם, ויש כאלה שלא מעוניינים בה.
ומה את יודעת? זה כל כך נתון לפרשנות שהנחרצות שלך פשוט מגוחכת - את אומרת שצריך להיות טיפש בשביל זה, אני רואה את זה דווקא בצורה הפוכה: שזה מספיק חשוב וחסר על מנת להשקיע בזה אפילו שנתיים. את באמת לא מסוגלת לקבל את זה שיש אנשים שחושבים אחרת ממך?
ורמת הדיון שלך. את פשוט ריקה מתוכן. אין לך באמת מה להגיד. אז את זורקת סטיגמות נבובות בניסיון להכתים את האפשרות. אבל כל אחד בעל קצת בינה בראשו יבין שזה לא יותר מניסיון נואש שלך למנוע פזילה לכיוון כהגדרתך. בהצלחה. אני כל כך נהנית לשבת פה ולשמוע כל הזמן על עוד כאלה שלא עוברים ברית מילה ולדעת ש... בעצם אפחד לא מקשיב לך. או שמקשיבים לך ודווקא לכת שלך הם לא רוצים להשתייך

פולספגן

New member
"שזה מספיק חשוב וחסר על מנת להשקיע בזה אפילו שנתיים" -

לא עדיף במקום זה להשקיע ב-
פסיכיאטריות?

למעלה