למשפחה ממרכז ת"א-מבוקש בדחיפות

למשפחה ממרכז ת"א-מבוקש בדחיפות

המשפחה דתית: אוכל מוכן (כשר בלבד) או יבש סנדלים תנ"כיות לתלמידת תיכון, מידה 38 בגדים צנועים, חצאיות עד הברך וחולצות עד המרפק (מחר אכתוב מידות) ילדה בתיכון, עולה לכתה יב': ילקוט וקלמר (הכנסתי אותה לרשימה) ספרי לימוד וכל הציוד לבית הספר זקוקה בדחיפות למחשב תודה מראש.

Tal Tal4

New member
מיכלוש אילו ספרי לימוד היא זקוקה?

איזה תיק? יש לי 2 תיקי בנות לכיתות נמוכות וגם הרבה תיקים "זרוקים" בקשר לבגדים- אני מחכה למידות ממך- אולי נמצא משהו.....

טלטל יקירה../images/Emo39.gif מדובר בספרי לימוד

לכתה יב' (אני אקבל היום את הרשימה). תיק אני מעדיפה לקבל עבורה חדש שכן שנים היא הולכת עם תיק ישן וזו השנה האחרונה שלה ללימודים, כך שאני רוצה לעשות לה הרגשה טובה. מידות בגדים, גם אקבל הבוקר. תודה מתוקה

אי לבד

New member
אולי אני יכולה לעזור עם הספרים

הגדולה שלי סיימה עכשיו י"ב... רקפת

מדובר בבי"ס דתי כך שאני לא בטוחה

שהספרים יתאימו. עדין לא קיבלתי את הרשימה, אני מקוה שמחר. תודה יקירה, אעדכן.

../images/Emo41.gif להלן פירוט הספרים ודברים אח'

ספרים לכתה יב' תורה - חומ"ש דברים מקראות גדולות איוב, יהושע ותהילים - מקראות גדולות אהבת חסד - חפץ חיים דיני שמירת הלשון - חפץ חיים אנגלית - ספר + חוברת עבודה summit היסטוריה - תולדות ישראל ועמים בתקופות שבין המלחמות- כרך ב' ע"י אברהם חדד תולדות ישראל והעמיך כרך ג' כימיה לבי"ס תיכון כרך ג' מה מתוק מדבש פרקי סוכרים לא על הדשן לבדו (סיפורו של המפעל חיפה כימיקלים - מירי קסנר) כימיה - האתגר תעשיות אמוניה חומרים כבקשתך פולימרים מכון ויצמן סינטתיים - מכון ויצמן ספרות - הסיפור הפשוט - ש"י עגנון בגדים: חצאיות עד הברך או קצת אחרי מידה 38 חולצות עד המרפק מידה M סנדלים תנכיות מידה 38 עם שרוכים
אוכל
מחשב
ילקוט
ציוד לבית הספר התיכון
מיטת נוער במצב טוב
כרטיסיות (4) לנוער לבית הספר - של דן תודה.

יש לי את הספר

היסטוריה - תולדות ישראל ועמים בתקופות שבין המלחמות- כרך ב' ע"י אברהם חדד... צרי קשר

אני מעדיפה חדש, למרות שביום

שאת מגיעה אליהם עם המחשב את יכולה לבוא עם התיק ולשאול את הילדה אם זה בסדר. אני הבטחתי לה חדש כי בכל זאת היא מסיימת את לימודיה ולא היה לה זמן רב ילקוט חדש. תודה.

שיוואנה

New member
ביום חמישי אני אהיה אצלם

ואני אביא איתי את הילקוט ואם היא תרצה אשאיר לה אותו

rikidanon

New member
למיכל. מהי רשימת ספרי הלימוד לי"ב

מיכל. יש לי בבית ספרי לימוד רק שצריך רשימה, והיא עוד מבי"ס דתי אז יכול להיות שזה לא מתאים, אבל בואי ננסה. תשלחי לי מייל [email protected] ויש לי כמה חולצות לבנות עם שרוולים. ואני במרכז תל אביב. ריקי

הפירוט בהודעה המצורפת

אם הספרים מתאימים אשמח עם תיגשי לשם (וכמובן החולצות) ותמסרי להם ישירות. הם ממרכז תל-אביב. תודה.

למעלה