מאור פז ?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

מאור פז ?​

אתה כאן ?
יש לי ברירה? האנשים האלו לא יכולים בלעדיי. אני ליטרלי האלוהים שלהם.

1712682109094.jpeg
__צילום מסך_21-3-2024_41059_www.tapuz.co.il.jpeg
לכידת אינטרנט_2-11-2023_224234_www.tapuz.co.il.jpeg
1712682181808.png

הייתי מצרף עוד תמונות, זה לא כאילו שחסר, יש עשרות כאלו (אבל העיקר שאחר כך אנשים מכחישים את עובדת צבא המעריצים שלי |פנים| [לא שזאת בעיה בכל מקרה, דעותיהם לא נחשבות]), אבל כפי מה שאמרו וחשבו עליי הילדים האחרים בימי בית-הספר, אני לא רק גאון, לא רק מוכשר, לא רק סקסי, אלא גם צנוע.

‏‏20170919_021449 - עותק.jpg

בנים אחרים היו מלכי הכיתות שלהם. אני הייתי מלך הבית-ספר. תעמיד פני מופתע |פנים|:rolleyes:

לא נעים להגיד, במיוחד בהתחשב בצניעות שלי, אבל את העובדות הרי אין להכחיש, אז כן, אצבע האלוהים נגעה בי. מודה ומתוודה 🤷‍♂️

בכל מקרה, חוץ מעניין הצניעות, עוד אני לא יכול לשים עוד תמונות של כל המעריצים והסוגדים שלי מעריצים אותי וסוגדים אותי הערצה וסגידה נמרצות, מכיוון שעצם קיום צבא המעריצים, הוא אחת מעשרות ההוכחות לגאונות שלי, והתבקשתי על-ידי אחד הגולשים לכתוב שרשור ענקי על כמה אני גאון וחכם ומושלם כי מסתבר שאני כל-כך נהדר שאתם לא יכולים לקבל מספיק ממני (לא שמישהו מאשים אתכם. אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז למען השם. הבן-אדם הכי מדהים שהילך על-פני האדמה מאז ישו כך מסתבר |פנים|), אז נראה לי שנשמור את כל שאר התמונות לשם.

בכל מקרה, כן, איך אני יכול לעזור לך פי 10 מארס?

אני לא מכיר אותך כל-כך טוב, מה, אל תגיד לי שגם אתה אחד מהמעריצים שלי והסוגדים שלי |פנים|

ואתה פונה אליי וקורא לי כדי להעריץ אותי ולסגוד לי הערצה וסגידה נמרצות בעודי נוכח? |פנים|

הההאאא... (אנחה של עייפות כי זה לא תמיד כזה קל להיות כוכב) |פנים|

טוב, בסדר, אבל תעשה את זה זריז. עוד מעט הפיצה פה.

הזמנתי פיצה גדולה עם תוספת גבינה ותירס.

גם מלכים צריכים לאכול.

pizzzza_sxc_c.jpg
57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

כאילו, אתם יודעים שמתחת לחוכמה האדירה שלעולם אינה נגמרת, הכישרונות שגדולים יותר ורבים יותר מאלו של לאונרדו דה וינצ'י, והסקסיות האדירה, אני בסה"כ בן-אדם רגיל כן? (כמו שאמרנו, גם צניעות לא חסר).

אני לא אלוהים ואני לא מוכן שאנשים ירוממו אותי לרמה הזאת או יראו בי ככזה.

אז כן, מסר קצר לכל הסוגדים אותי כאלוהים (אני מסתכל עליכם, אמא, אבא, אח קטן, סופרמן, סבא של כיפה אדומה, דני אבני, ועוד כמה [בערך חצי מצבא המעריצים שלי זה סוגדים]):

אני דווקא לא אלוהים. תורידו קצת את הקצב. תודה. לא בהרבה. בקצת. אבל תורידו. אני לא אלוהים. אני מלך. יש הבדל. תודה רבה לסוגדים שלי.

Maor Paz

Member

מאור פז ?​

אתה כאן ?
הגבתי לך לפני כמעט שבוע דרך חשבוני העיקרי, hrpbiiapnrpeltework, ופתאום נזכרתי ונפל לי האסימון, שפעם שאלתי אותך מה לא בסדר איתך ואתה נעלבת בצורה מגוחכת כאילו אמרתי משהו שהוא לא נכון או שהוא לא מובן מאליו ליטרלי לכולם (בבקשה אל תגיד לי שאתה באמת חושב שאנחנו לא יודעים ושלא שמנו לב שאתה לא מאה על מאה |פנים|), ושמת אותי על התעלם.

1713195468718.png

תוריד את ההתעלם מעל hrpbiiapnrpeltework. עניתי לך תשובה ארוכה ומפורטת. בכל מקרה, כן כפרה, מה אתה צריך?

ai27

Well-known member
הגבתי לך לפני כמעט שבוע דרך חשבוני העיקרי, hrpbiiapnrpeltework, ופתאום נזכרתי ונפל לי האסימון, שפעם שאלתי אותך מה לא בסדר איתך ואתה נעלבת בצורה מגוחכת כאילו אמרתי משהו שהוא לא נכון או שהוא לא מובן מאליו ליטרלי לכולם (בבקשה אל תגיד לי שאתה באמת חושב שאנחנו לא יודעים ושלא שמנו לב שאתה לא מאה על מאה |פנים|), ושמת אותי על התעלם.

צפה בקובץ המצורף 101890

תוריד את ההתעלם מעל hrpbiiapnrpeltework. עניתי לך תשובה ארוכה ומפורטת. בכל מקרה, כן כפרה, מה אתה צריך?
תגיד - למה דווקא זה החשבון העיקרי שלך?
אפילו לא רואים ממנו שאתה מח"פ...

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תגיד - למה דווקא זה החשבון העיקרי שלך?
כי אני האדם החכם במדינה. ביבשת. בעולם.

כי חוכמתי האדירה אינה נגמרת לעולם.

כי אני חכם יותר מאלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס.

יום אחד אתה תבין.

יום אחד כולם יבינו.

וביום ההוא, האנשים ידעו את שנועדו לדעת תמיד.

את הבלתי ניתן להתחמק ממנו.

את הדבר שממנו אין מנוס.

את האמת הבלתי נמנעת.

שמאור פז, הוא האדם החכם ביותר בהיסטוריה.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

ai27

Well-known member
כי אני האדם החכם במדינה. ביבשת. בעולם.

כי חוכמתי האדירה אינה נגמרת לעולם.

כי אני חכם יותר מאלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס.

יום אחד אתה תבין.

יום אחד כולם יבינו.

וביום ההוא, האנשים ידעו את שנועדו לדעת תמיד.

את הבלתי ניתן להתחמק ממנו.

את הדבר שממנו אין מנוס.

את האמת הבלתי נמנעת.

שמאור פז, הוא האדם החכם ביותר בהיסטוריה.

צפה בקובץ המצורף 101895
אז למה אתה שם פה תמונות של שחקנים
ולא תמונות שלך?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אז למה אתה שם פה תמונות של שחקנים
ולא תמונות שלך?
אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.

קודם כל, זאת לא תמונה, זה ציור. ומכיוון שמדובר בציור בלבד, לא צריך להיות ממש ויכוח על האם מדובר בשחקן המסוים המדובר או הדמות שהוא משחק, זה ברור שמדובר בדמות המדוברת.

גם במקרים אחרים, כשאני באמת שם תמונות של ממש, אני לא מתכוון בתמונות האלו אל השחקנים עצמם, ושים גם לב, שאלו לא סתם תמונות של סתם שחקנים. אלו תמונות של שחקנים, בשעה שהם משחקים דמויות מסוימות, בסרטים ובסדרות שבהם הם משחקים, וכוונתי היא אל הדמות, לא אל השחקן המשחק את הדמות.

והדמויות המדוברות, מתוך הסרטים וסדרות הטלוויזיה הנ"ל, אם תשים לב, אלו תמונות של דמויות של מלכים.

אני שם את התמונות האלו כ"חתימות". זאת דרכי "לחתום" מידי פעם בפעם בסוף או אמצע הטקסטים שלי. הדמויות האלו, של המלכים האלו, הן ייצוגים שלי עצמי.

אני שם את התמונות האלו, ומתכוון "זה אני". אלו מלכים, כמו מה שאני מלך, ואני מתכוון, שאני המלך שבתמונה.

עכשיו ברור?

בנוגע ללמה אני לא שם תמונות של עצמי, למה שאשים?

גם אם הייתה סיבה לשים, ואין, לא הייתי שם. אני אדם צנוע מאוד ופרטי להחריד.

גם כשהפפראצי ירדפו אחריי, כאשר אהיה האדם המפורסם בעולם, אתחמק מהם.

גם כשיזמינו אותי להרצות הרצאות במאות אלפי דולרים לשעה באוניברסיטאות וכנסים, אסרב על הסף.

גם לטקס הענקת פרס הנובל, כאשר אזכה בו מן הסתם, לא אגיע.

לעולם לא תהיה תמונה שלי. לעולם לא תהיה הקלטה של הקול שלי. לעולם לא יהיה ראיון. לעולם לא יהיה סרטון.

אסור. זה יוזיל אותי. אני נועדתי להיות דמות מעורפלת ולא מוגדרת. מסך הערפל נועד להישאר שם לתמיד ואסור שיוסר.

זה הכול חלק מהמיתוס שלי. מהדימוי של כאלוהים בעיניהם של האנשים.

נועדתי להיות דמות מעורפלת ולא נגישה ואסור שהתמונה תתבהר.

אני אגדתי מידי.

אני אגדתי מידי מכדי להיות מוגדר היטב. זה למה אני אלף אנשים בבן-אדם אחד.

השם שלי הוא מאור פז. אני כל-כך אדיר מימדים שמעמדי כמעמדם של אברהם, ישו ומוחמד.

השם שלי הוא מאור פז. אני לא הבן-אדם הכי חכם בעולם. אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה.

השם שלי הוא מאור פז.

אני אור. אני אהבה.

אני חיבוק. אני נשיקה.

אני תקווה. אני נחמה.

אני מוריד הגשם. אני מחולל הניסים.

אני צחוק החיים. אני שמש העמים.

השם שלי הוא מאור פז.

אני סופר. מורה. פילוסוף. גאון. נביא. אלוהים.

The_Catcher_in_the_Rye.png

למעלה