מה השאיפות שלכם בחיים?

Saladin

New member
מה השאיפות שלכם בחיים?

והאם החסכים המיניים שלכם הפריעו לכם לממש אותן עד כה? אני חייב להודות שלי הם מאוד הפריעו (ועודם מאוד מפריעים) , ושהם תקעו לי את החיים הרבה זמן. הרבה פעמים חשבתי שכדאי לנסוע לחו"ל להרבה זמן, בתקווה שככה אתרחק מהכל ויקרו לי דברים. לא היה נראה לי שאפשר לשלב את מסלול הלימודים ורכישת העבודה הרצינית יחד עם ההתמקדות ב"פתירת הבעיה". יצא שבמשך הרבה זמן נשארתי קרח מכאן ומכאן. היום חזרתי למסלול הישר של לימוד מקצוע רציני (אבל מוצף, נחשו איזה) אחרי שהבנתי שבחיים לומדים רק תוך כדי תנועה.
ובמעבר חד לשאיפות ולחלומות שלי: אני בן אדם "נורמטיבי" למדי, משכיל אפשר לומר. כרגע אין לי שום עיסוק רציני שקשור לשאיפות הגשמה עצמית, אבל אני מניח שאם אהיה משהו "מפורסם", אהיה סופר (פשוט כי לא הספקתי להתמקצע בשום תחום אחר
).
אבל למען האמת, מה שאני באמת רוצה להיות הוא זיין. מכירים את ה"אפסים" האלה, שחושבים מהזין והדבר היחידי שמעניין אותם כל חייהם הוא לזיין עוד מישהי ואין להם שום בעיה לגשת לבחורה? הם אינם זוכים למקום של כבוד בחברה, אבל הם תמיד היו מושאי הקנאה שלי. הם, ולא פוליטיקאים או בעלי הון שבהם קינאתי רק במידה שההצלחה שלהם מביאה להם זיונים. ואם אהיה סופר גדול (לא בתכניות כרגע כאמור), הדבר הבאמת מגניב בזה יהיה שאהיה גם זיין גדול. אומרים שאם מאמינים, חלומות מתגשמים. אני מאמין.
סליחה על הנאום הארוך. עכשיו תורכם.
לחיי הפורום!

Saladin

New member
חח מכיר את זה.

נראה לי שאני מעדיף להיות אוטודידקט...

bobyon

New member
חחחחחחח...

אהבתי הסרט של סטס :)
ולשאלה הנ''ל , מה שאני רוצה לעשות בחיים זה להיות מדריך תיירים בחו''ל, שמצלמת הרפלקס שלי תתלווה אליי כל פעם מחדש, וזה מבחינתי לכבוש את העולם!!
והאם הזוגיות תפריע לי בדרך להגשמה עצמית? נראה לי שכן על אחת כמה וכמה שזה עבודה בחו''ל וזה לראות את הבית בערך פעם בכמה זמן..
אבל,והנה האבל הגדול...זה לא ימנע ממני להגשים את ייעודי!! אני את שלי ישיג, ככה או אחרת, מציע לכולם לאמץ את הגישה :)

helix2

New member
"מה שאני באמת רוצה להיות הוא זיין", הוצאת לי

את המילים מהפה. כן, גם אני הייתי רוצה לפעמים להיות זה שפשוט נכנס לאיזה מקום, נותן חיוך מנצח ובנות פשוט נופלות לי לידיים ולמיטה...

Light18m

New member
לחיים!

השאיפה הכי גדולה שלי היא להיות חוקר מתמטיקה ולגלות דברים חדשים.
החסכים המיניים לא הפריעו לי בדרך, אלא להפך- מאז שבחורות נכנסו לחיי אני פחות משקיע בלימודים.
אבל זה בסדר, כי אני רוצה להנות מהדרך להגעת המטרה, ולא סתם להגיע בכל מחיר.

Saladin

New member
אז אתה הפוך ממני

יותר נכון, רק אם אתחיל לזיין נגלה אם אתה הפוך ממני או שאני חסר תקנה
. יש לי הרגשה שרק זוגיות תתן לי עוגן ויציבות להתמקד בעיסוק מסוים וממש להתמסר אליו באהבה. אתה חנון אמיתי
, לא כמוני. אני חנון רק מבחינת הניסיון המיני שלי. ניסיתי במשך שנים להיות חנון גם במובן השני, להיות "משוגע" לדבר, אבל בסוף הבנתי שאני פשוט לא.

זה בסדר

גם אני רוצה לעשות סקס

אבל יש הבדל בין רצון לעשייה

מה השאיפות שלי? יש לי הרבה
אבל גם את זה אני אשאיר לעצמי הפעם

בפורום הזה אני בפרופיל נמוך

supersonic777

New member
בשביל סקס,את פשוט רק צריכה לבוא...

את אפילו לא צריכה להתאמץ בשביל זה...

נכון מאוד

אבל יש לי מעצורים משלי

הפכנו לפורום של בתולים חרמנים או שזאת רק אני?!

supersonic777

New member
יש לי רעיון מהפכני עבורך...

אבנה לך בטון,תכנסי,ואף אחד לא יוכל להתקרב...
כך גם לא תצטרכי לומר - "חומה"...

Berethor

New member
כפי שאת יכולה לראות בדיון הזה את לא היחידה

אבל מבין הנשים את בהחלט מובילה, שזה כשלעצמו השג, כי לנשים יש סטראוטיפ חסוד בדרך כלל..

לא יודעת

אולי ביום שבו תהיה קומונה סגורה

במקום פורום פתוח שבו יש המון קוראים סמויים

למעלה