מה זה זה

מה זה זה

שבוע מהמפגש ואין תמונות עדיין? שבוע שאין הודעות מעניינות? ויחיה הפורום!

Death Rider

New member
נורא מצטער...

התנתקתי לי לשבוע. לא מהפורום מהרבה דברים:) אז הנה תמונות:

Death Rider

New member
אה.............

איך מעלים תמונות?! זה לא עובד לי זה כותב שחלה טעות

אתה נכנס לאיפה שמוסיפים הודעה,

אבל לא בתגובה המהירה. ואז אתה מצרף כל פעם תמונה בלשונית הכחולה (טיפה למטה) שכתוב בה "צירוף קובץ - קבצים שמשקלם גדול מ 500KB או שאינם מהסוגים המותרים לא יתקבלו (מקם/י כאן את הסמן לרשימת הסוגים) " [למקרה וזה מה שהתכוונת] ותבדוק אם התמונות שלך הן אולי מעל 500KB, אם כן אז תקטין אותן טיפה.

אני כרגיל לא פוטוגני ../images/Emo6.gif

זה כל התמונות?????? אני זוכר שצילמת עוד

Death Rider

New member
נווופ..

זה הכל... ניסיתי לצלם בסוף עוד כמה אבל נדפק לי הכרטיס זיכרון">> אבל לא נורא יהיה עוד:) יש לי שאלה.. איירון מיידן אי פעם בעבר הרחוק או לא רחוק היו ת'ראש?! סתם לידע כללי

evileliran

New member
ראיתם שיש ערב ת'ראש?

זה אדיר, הפעם האחרונה שהיה ערב שהוגדר כהופעת ת'ראש בלבד הייתה למיטב ידיעתי לפני איזה 5 וחצי שנים.

Death Rider

New member
../images/Emo206.gifאה.........................

דחוף דחוף!!!!!!!!!! קישור פרטים טלפון....משהו לגבי הערב ת'ראש בבקשה אני חייב

אה ואלירן

אתה היחיד שאני חושב שאולי יכיר את Dissection הקנדים, להקת הת'ראש. אם אתה מכיר- נכון אחת מלהקות הת'ראש הכי שונות שיש?

evileliran

New member
דייסקשן הם להקת ת'ראש?

ממה שאני יודע נדמה לי שהם קנדים, אבל...הם לא נשמעים כמו להקת ת'ראש. אולי להקה אחרת באותו שם? אה והיה פסטיבל, באמת, אני פשוט...לא נסעתי אף פעם להופעה בירושלים, אז...לא קפץ לי לראש, צודק.

evileliran

New member
תנסי יותר..

חברים חארות שלא רוצים לנהוג לשם... היה לי חבר שהופיע שם אפילו, מהצבא...היום אין לו כח ללהקות וזה ממה שהבנתי...

למה לא לנהוג לשם בעצמך?

ובכל מקרה, קצת מוזר לי שלטוס לברלין להופעה אתה טסת, אבל לירושלים לא יצא לך אף פעם להגיע להופעה.

למעלה