מה עדיף?

ש.נ.

New member
מה עדיף?

בחורה עם כוס קטן קטן קטן ודגדגן גדול גדול גדול שדיים רכים רכים רכים פטמות קשות קשות קשות עור לבן לבן לבן שער שחור שחור שחור שאני אוהב מאד מאד מאד והיא אותי קצת או בחורה עם כוס קטן קטן קטן ודגדגן גדול גדול גדול שדיים רכים רכים רכים פטמות קשות קשות קשות עור לבן לבן לבן שער שחור שחור שחור שאוהבת אותי מאד מאד מאד ואני אותה לא כל כך

בעצם המילה ``עדיף`` הצבעת על היחסיות

מה שעדיף לך לא עדיף עבורה.....כנראה. ומה עדיף לך ? זה תלוי בסיטואציה ובסובלימציה......(יעני, למי חסרה האהבה מבין שניכם)

ש.נ.

New member
אתה לא באמת אמור לענות על השאלה

אלא רק לקרוא את זה כשיר זימה קטן מקסימום לחשוב מה עדיף לך

ketty

New member
מה השאלה??

מכוון שכל הנתונים דומים...רק ש.. אחת נותנת ולא מקבלת השניה מקבלת ולא נותנת הרבה... אתה ממש בבעיה רצינית... כי,לאחת תתן ללא תמורה. ומה השניה מה שתקבל גם לא תהנה. עבור לנושא הבא... סתם... בהצלחה!!

טודלה

New member
זו השאלה..:)

הממם.. יש לי שאלה תמימה, ובאמת בלי כוונה להעליב אף אחד. אתם מפחדים להגיד לו שזה שיר גרוע או שאתם באמת חושבים שהוא טוב? כי אתם יודעים, לא כל מה שנכתב (ואפילו לא כל מה שנכתב בחרוזים) הוא שיר, ואפילו אם הוא שיר, הוא לא בהכרח טוב. (כשאני אומרת טוב, אני מתכוונת מבחינת איכות אובייקטיבית.) ההתייחסות דווקא למכתב זה היא אקראית, יש עוד שירים כאן ש``שיריותם`` מוטלת בספק לטעמי שלא לדבר על איכותם. שוב אני מבקשת, אל תפגעו. רק ענו לי בכנות, כפי שאני שאלתי בכנות. בכבוד (במלעיל) טודלה:)

היה שיר?

כמובן שאין זה שיר כלל ואפשר היה להציגו כשאלה בלבד. הבחור אוהב קטעים עם פואנטות וזו דרכו להביע את עצמו. הוא לא התיימר להיות משורר ואיכות כתיבה היא עניין סובייקטיבי הן לכותב והן לקורא ואל לנו לשפוט איכות מאחר ואיננו פורום ספרות ושירה . הודעותיו של ש.נ. לפעמים עומדות על סף מחיקה בשל קירבתן לפורום הסקס ולא מחקתי בתקווה שיבין את רמזיהם של המגיבים לו.

למעלה