מה קורה עם האלבום?

MoonKnightX9

New member
מה קורה עם האלבום?

הי אממ ...שמעתי שהוא אמור היה לצאת בקיץ שעבר ...למה הוא נידחה? ואיך זה ש"מתעורר מחדש" לא קיבלת מספיק הצלחה? (זה ברצינות - אחד השירים המגניבים ששמעתי לאחרונה) . האם האלבום ייצא מתישהו בקרוב?...

אותם השאלות שאנחנו שואלים,איך שיר כ"כ יפה

לא זוכה להצלחה? אין תשובה, אולי מפני שלא קוראים לו הראל
סתםם אממ כרגע לא יודעים אם הדיסק יצא בקרוב,בינתיים לירון מופיע עם שיריו במקומות שונים, אבל בינינו, הדיסק לא נראה לי שיצא בקרוב...

MoonKnightX9

New member
תודה על התשובה! אני חושב ש...

הסיבה היא שזה לא הגיע לקהל הנכון , כלומר הגיע אבל רק חלקית , לא הרבה ידעו על שיצא זה באמת שיר מעולה . מקווה שהאלבום ייצא מתישהו השנה לפחות , אני לא יכול לשמוע את השיר רק באינטרנט , ואם ייצאו עוד שירים שאוהב (בנוסף אליו ול"אי בודד") אני בטוח הייתי קונה... ואוקי , הייתי בא להופעה אבל אני מרושש ועמוס ...

../images/Emo45.gif הייתי בהופעה שלו, לגבי השירים שלו אתה

יכול להיות בטוח שהם מעולים,אחד אחד.. ואני מסימה לגבי זה שאמרת שזה לא הגיע לקהל הנכון..

MoonKnightX9

New member
כן אבל לא כולם בטעם שלי - אה..רגע

בהופעה שלו הוא שר את כל השירים מהאלבום שלו שעוד לא יצא? אגב שאלה אממ אין בשירים האלה מילים גסות וכו' ?

MoonKnightX9

New member
חח אוקי כי חשבתי ללכת להופעה וכן אי רחוק זה -

שיר ממש יפה ""העכברים יוצאים לרקוד כשהספינה טובעת..ובאופק אין סימן לאדמה..." אבל חוץ ממנו מה הוא שר?(הוא שר בדרך כלל את "מתעורר מחדש"?) מתי ההופעה הקרובה? האם יש שם גם בנים בדרך כלל או שכמעט ורק בנות? ובקשר למילים הגסות , אני פשוט שונא את זה (בשירים בעיקר) אז שלא יהיו לי הפתעות לא נעימות חח כל הכבוד שלא

בראיון האחרון לירון אמר שהאלבום ייצא במהלך

השנה העברית הנוכחי.. לגבי מתעורר מחדש....במילה אחת - גלגל"צ
ברוך הבא לפורום

MoonKnightX9

New member
אני לא עוקב אחריי העברית-אז אבדוק מה זה אומר

לא שאני גם עוקב אחריי הלועיזת...לא זוכר כלום , דצמבר , פבואר מרקואניטז ... לא יודע מה הסדר שלהם ...רק מספרים (וגם זה לא תמיד... צריך תמיד להסתכל בלוח שנה במחשב בשבעל זה) מקווה שזה עוד לא הרבה... אה בעצם..זה אומר בין עכשיו לראש השנה הבא 00 לא? נו טוב ממילא אני מרושש

למעלה