מודיעה בעצב...ובתשוקה

דוקי

New member
מודיעה בעצב...ובתשוקה

חשבתי שכאן בפורום שכל כולו עוסק בפנטזיות... אמצא מענה לתשוקותי...אך לא כך לצערי. עדיין מחפשת את אותו פרש (רוכב על סוס - אם יש עוד כמה שלא הבינו...) שייראה שרירי - אבל ממש - ושיוכל לענג אותי בשרביט הרוכבים שלו בעודנו רוכבים עירומים... כל שקיבלתי היו תגובות דלות וטפיחות עצמיות על שכם מצד כמה מבקרים בפורום שידעו לספר בשבחי עצמם - אך לא העזו לשלוח מייל בו ניתן "לשוחח" עימם, ואולי לממש ביחד תשוקות משותפות. אז...הכפפה עדיין על השביל ואף לא אחד היה שם להרים אותה. עצוב...

sami111

New member
כפפות ../images/Emo35.gif

קצת קשה לשלוח לך מייל כשכתובתך חסוייה . . .

meandu

New member
עברתי במקרה

בשביל וראיתי את הכפפה שלך, אני לא מעוניין לספר בשבחי עצמי, אלא שאת תספרי לי- מה את אוהבת למה את משתוקקת, ואם תהיי הוגנת את תמלאי שבחים עליי ויהיה לך מה לספר... הכדור במגרש שלך- האי מייל שלי לא חסוי

דוקי, היית פעם על גב של סוס?

-- היודעת את אם זה יישים?..היודעת את במה זה כרוך? כלום חושבת שסוס הינו אופנוע או ספסל אחורי ברכב שכור? לו לא ידעתי מה זה סוס..הייתי פונה אלייך בהיסוס בשבת רכבתי ביער נחשון לאחר שעברתי את תל גזר איזה חזיון ובתוך היער בינות לעצים בסבך הצפוף ניתן לעשות הכל ------------------------------------------------ אבל לפני שיקפוץ מאן דהוא לזרועתייך בתשוקה היש בדעתך לאמר למועמד האם את......שווה עוגיה?

רב-און

New member
הי כתבתי והסברתי שאני מוכן

ומזומן,אז כנסי אלי למייל או העבירי מסר איך ניתן ליצור איתך קשר

כתובת המייל שלך

כתובת המייל שלך אינה קיימת. אתה יכול ליצור קשר איתנו כתובת המייל מקושרת לשמנו.

הנה ניתן לשלוח אלי אל המייל שלי...

המקושר לשמי בטעות כתבתי אליכם משם משתמש שונה... אז...מוזמנים להפנות הצעות לכאן.

איימי...

New member
בעצב אני עונה לך אישה,שרביטים

פה חשבתי אמצא גברים לפי ההודעה שלך,מחפשת שרביט לא איכפת לך,מי אוחז בה...עצוב ואני תוהה כמה נואשת את....ולמה? על זה השרביטים לא חושבים העיקר מקפצים לא חשוב על מי מה זה אומר עליכם גברברים? ואני לתומי חשבתי עם גבר כמו מנהל הפורום ילכו עוד כמה בעקבותיו.... אז יאללה שרביטים לפחות שחקו אותה גברים. יום מקסים בלי יוצא מן הכלל ל כ ו ל ם אייקונים שוב מבריזים אז לכולם פה חיבוקים ונישקוקים בלו בנעימים ולא לשכוח את הקנדומים. איימי.

malam

New member
אני

איך אפשר להשיג אותך שהמייל חסוי בכול אופן צרי קשר בכול שעות היום למייל או לאיי סי קיו 39317855 מחכה לשמוע ממך

אסף1

New member
חדש בפורום

בלי הרבה מישפטים. תשאירי לי את הטלפון במייל ואתקשר בהקדם. לא תתחרתי.

למעלה