מוסיקה ספרים וסרטים

nuritco

New member
מוסיקה ספרים וסרטים

מוסיקה- אני שומעת בעיקר מוסיקה בריטית כמו החיפושיות, קווין, סטינג, פוליס, וגם דברים יותר חדשים כמו REM, מיוז, סיזר סיסטרז, וויט סטרייפס, גארבג' ועוד כל מיני. אבל הכי הכי אני אוהבת את להקת "סווייד" SUEDE שלצערי הרב התפרקה בסוף 2003. בתחילת 2004 הזמר המדהים ברט אנדרסון התחבר שוב לברנרד באטלר, גיטריסט המקורי של סוויד שעזב אותם ב-1994 (!) ויחד עם עוד 3 אנשים הכימו את להקת "הדמעות" THE TEARS ששרדו בקושי שנה וחצי בגלל קשיי חוזה תקליטים, חוסר פרגון מצד תעשית המוסיקה ולחץ מתמיד בגלל הנוסטלגיה... לפני 10 חודשים ברט אנדרסון יצא לקרירת סולו והוציא במרץ את תקליט הבכורה הראשון שלו שנקרא בפשטות על שמו. יש שם בלדות מדהימות בהן הוא פורס בפני המעזינים את קרביו בפעם הראשונה באינטמיות שלא תאמן. פעמים יש קצת בנאליות ויותר מדי פשטות בשירים אבל זה צעד מאוד חשוב בשבילו. ועכשיו לחדשות הכי טובות שיש: הוא אמור להגיע להופעה במועדון הזאפה בתל אביב בתאריך 22.08.2007!!! היו איזכורים באתרי חדשות למיניהם אבל שום דבר בעיתונות המודפסת. המועדון הכחיש את קיום ההופעה עד לפני שבוע אבל עדיין אין איזכור באתר וכול הישראלים שנמצאים בפורום (אנחנו כמעט 10 שם) מתחילים לפתח פסימיות קלה. אני מאוד מקווה שיהיה בסדר. אז אם מישהי פה גם כן מכירה את הלהקות והזמר תהיו איתי בקשר בכל לשון של בקשה! לפני 3 שבועות אני, אחותי ואימנו ביחד אם חברה של אמי וביתה הלכנו לראות את המחזמר מאמא מיה המבוסס על שירי אבבא. היה מקסים! ראיתי אותו בלונדון לפני כמה שנים והיה אחלה כמובן. ואפילו יצא לנו לפגוש את הבן דוד שלי עם אישתו והבן הבכור שלהם. הם יצאו פעם ראשונה אחרי הלידה של הבת השניה שלהם לפני כמה חודשים או משהו (שאפילו לא ידענו על זה)... היה מגניב! עוןד מישהי הלכה במקרה? ספרים- -סיימתי לקרוא את הספר "היער" של הרלן קובן. ספר מתח לא רע בכלל שמעביר שעות קריאה נחמדות ביותר. מדובר על עורך דין שמנסה לפתור את תעלומת רצח והעלמותם של 4 צעירים בהם אחותו הבכורה תוך כדי מאבק על מציאת מידע והוצאתו לאוויר העולם בעוד אחרים מנסים למנוע זאת ממנו. אני ממליצה לחובבות הז'אנר! -*מחכה בכליון עיניים ליום שבת בערב כאשר אלך לסטימצקי לקנות את הספר האחרון בסדרת "הארי פוטר" באנגלית כמובן. אני מאוד מקווה שיהיה להם כבר את הגרסה האמריקאית עם הכריכה הרכה. לפני יותר משנה קניתי את כל הסדרה בהוצאה האמריקאית ומאוד נהניתי לקרוא אותה. עכשיו אני מצטערת שלא קניתי את הגרסה הבריטית שהיא יותר מקורית. לא אמורים להיות שינויים בכלל חוץ מאולי כמה מילים וביטויים פה ושם בהם יש הבדלים בין התרבויות וכמובן הכריכות השונות. לטעמי האמריקאיות הרבה יותר מוצלחות... את שני הסרטים הראשונים ראיתי בטלויזיה. הורדתי את כולם (אני כמעט מסיימת סוףסוף להוריד את הרביעי) ואחרי שאצפה בו אני מתה כבר לראות את החמישי שמוקרן בארץ החל מיום חמישי! שאלה למי שמכירה את הסדרה: האם לדעתכם מוצדק לקרוא להם ספרי ילדים? לדעתי הם נעשים יותר ויותר מפחידים כל פעם ולא ממש מתאימים לילדים מתחת לגיל 12. הסרטים הם ממש כלום לעומת הספרים ומציגים ממש רק את העלילה העיקרית ביותר שהיא עדיין די קודרת ואפילה! נו טוב, מי אני שאחליט... -אני מאוד רוצה לראות את הסרט המצויר החדש "רטטוי" שנראה לי מקסים ביותר מהפרומואים, אבל לצערי הרב לא מקרינים אותו בלי דיבוב לעברית בבאר שבע אז אני לא אלך. במקרה אחי מוריד אותו אז אני כבר אראה אותו על מסך מחשב קטן ומעצבן במקום בקולנוע. ממש חוצפה מצד בית הקולנוע. ביי להפעם, מקווה שתשתפו אותנו גם אתן במה שאתן אוהבות. נורית

nuritco

New member
לא כולן להתפרץ בבת אחת בבקשה!

נו באמת, אני בטוחה שמישהי ראתה סרט טוב או קראה ספר טוב לאחרונה. קדימה!

yaelluu

New member
היי

האמת שלא יצא לי יותר מידי לקרוא לאחרונה בגלל הפסיכומטרי בעיקרון התחלתי לקרוא ספר באנגלית (הוא גם תורגם לעברית ) "ורוניקה מחליטה למות" ספר חביב אבל קצת דיכאוני בהתחלה אז החלטתי אחרי כמה עשרות עמודים לוותר עליו. סרט נחמד שראיתי לאחרונה שאני ממליצה בחום לכולם!!! זה סרט שבעצם מדגים שאדם כריזמטי ושאפתן יצליח להשיג את המטרה שלו אם מאוד ירצה בכך ,אני מאמינה שזה באמת נכון לסרט קוריאם "המרדף אחר האושר " סרט מעולה באמת! אמממ לא מזמן (לפני שבועיים לערך) הייתי גם בהופעה של זמר שאני מאוד אוהבת כבר כמה שנים וזה עברי לידר כמובן :) היה מדהים הוא אירח גם את מטרופולין ונינט שעשו איתו ביצועים יפים ליצירות שלו וגם כמה ביצועים יחד של שירים שלהם (של נינט ומטרופוין) מעבר לזה אין לי משהו מיוחד מידי לספר עוד שבוע הבחינה הפסיכומטרית ואני מתחילה קצת להתרגש,נקווה להוציא את הציון הרצוי זהו בינתיים יום מקסים

למעלה