מותר רק להגיד שלום?

Dark lady

New member
מותר רק להגיד שלום?

לפני כמה ימים התכתבתי עם החבר שלי והוא שלח בטעות אליי את הלינק של האתר שלכם... ונזכרתי... באתר שלכם, בעזרה שלכם ורק רציתי להגיד שלום. אגב, שמעתי רק מחמאות על האתר. בספק אם זוכרים אותי... סנדרה

Dark lady

New member
שלומי? (טריגר)

אני מניחה שכבר בכותרת די ברור שלא הכי טוב. עברתי את זה שוב, הותקפתי שוב. ושקעתי באותו דכאון קודם. אבל עכשיו אני לא לבד, יש איתי אנשים נפלאים שמנסים ורוצים לעזור לי. משוטטת באתר שלכם מדי פעם, אוספת פיסות, כל כל מוזר שבשביל מישהו זה בסך הכל אתר ובשבילי, זה פיסות מהחיים שלי. חזר לי הפחד ממגע, לא נותנת לאף אחד להתקרב אליי, מפחדת לצאת. מרגישה שוב מתה. תודה לכם. ומקווה שזה בסדר שחזרתי

ברור שזה בסדר שחזרת

האם את עדיין בסכנת פגיעה? אם את רוצה, את מוזמנת לפרט קצת, אולי אפשר יהיה לחשוב איתך איך אפשר לעזור לך במצב הזה.

Dark lady

New member
תודה (טריגר)

לא בסכנת פגיעה, אולי עצמית. לפרט? הדחקתי, והכל שוב התפוצץ ליבפנים. הכרתי בחור, שלא הבין מה זה "לא" התנשקנו והיה לי פלאשבק, קפאתי במקום, זזתי ממנו והוא התקרב אליי מאחור, זאת הייתה כזאת טעות מצדו. נשכבתי על המיטה, מכווצת, הוא נשכב לידי והחל ללטף אותי, דחפתי אותו ממני אבל הוא לא הבין את זה... וקרה מה שקרה... מתתי שוב, הנשמה שלי שוב נרצחה לעזור לי? התייאשתי, לא ישנה בלילות יותר, לא מצליחה להרדם, יש לי הזיות והכל נע מרע לרע מאוד... והחשש היותר גדול שלי, לתת לכאב לגבור עליי, כי אני לא כבר לא מסוגלת

Dark lady

New member
מצטערת על ההצפה (טריגר)

ההוא, יצר איתי קשר, רוצה שאני אבוא אליו... דרך האייסיקיו, הלוואי וגם בחיים תהיה רשימת איגנור. אני זונה חסרת ערך זה מה שהוא כתב לי אחרי שסיפרתי לו על הבחור שאוהב אותי אני זונה... זה מה שאני ועכשיו הרבה יותר קל לשים קץ

dark lady../images/Emo14.gif

לא את צריכה להצטער, וזה המקום להציף בו. התרחקי ממנו ושימרי על עצמך. את לא זונה. את הקפאון הזה השיתוק הזה שלא מאפשר להאבק אני מכירה, וחושבת שהרבה מכירות. עדיין זה לא אישור לעשות בנו נגד רצוננו. מקווה שיהיה יותר קל. ר'

רק אם את רוצה לתת לו את הכוח

במלים שלו, לקבוע את גורלך. זה מה שאת באמת רוצה?

Dark lady

New member
לא. אני לא רוצה...

אני אנצח, בסופו של דבר... ואף אחד לא יעשה שום דבר בשביל למנוע ממני את הנצחון. בייחוד לא זבל כמוהו... הצלחתי פעם אחת ואני אצליח שוב. לפחות ככה אני מקווה

אני מאוד מאמינה בהחלטות כאלה

ומקווה שתתמידי בכיוון הזה, שתוכיחי לעצמך שאת יותר חשובה מכל מה שיש לו להגיד.

Dark lady

New member
אבל... (טריגר)

החלטתי, ניסתי והוא ממשיך להתעקש ולהציק לי. לא עשיתי לו דבר, למה הוא ממשיך לעשות לי את זה? נשברתי, ופצעתי את עצמי. נמאס לי, פשוט נמאס לי...

זה כבר לא משהו אחר

את שואלת למה? כי הוא יכול. אם הוא ירגיש שזה עולה לו ביוקר, הוא יפסיק. האם את מרגישה שאת רוצה לעשות משהו כדי שהוא יבין שלא כדאי? שזה לא משתלם לו יותר להטריד אותך? יש כל מיני דרכים להתמודד עם זה - אבל כולן כבר לא כוללות אותך בלבד. צריך לגייס עזרה. אם משטרה או מישהו בסביבה שלך שיכול להשפיע עליו. אבל לפצוע את עצמך לא ממש משנה לו ולא יודעת מה זה נותן לך.

למעלה