מזונות מול משכורת

מצב
הנושא נעול.

עמי52

New member
מזונות מול משכורת

מזונות מול משכורת
בדיון ראשון השופט קבע היום ל 3 ילדי, מזונות זמניים בסך 4800 + שכר למוד החל מיום הגשת התביעה 18.9.02 עד היום (12.11.02) המשכתי מדי תחילת חודש להפקיד את משכורתי כ10000 בחשבון המשותף...שכר הלימוד גם הוא שולם ברובו כבר (גם מהחשבון המשותף). נוצר כביכול הפרש רטרואקטיבי לזכותי. הלא כן? מה עושים? האם אני יכול לתבוע את ההפרש הזה? (לא ניתן להגיע עם אשתי בשלב זה לכל דיבור הגיוני...רק דרך עורכי דין..) תודה על עזרתכם

תשובה

מזונות מול משכורת
בדיון ראשון השופט קבע היום ל 3 ילדי, מזונות זמניים בסך 4800 + שכר למוד החל מיום הגשת התביעה 18.9.02 עד היום (12.11.02) המשכתי מדי תחילת חודש להפקיד את משכורתי כ10000 בחשבון המשותף...שכר הלימוד גם הוא שולם ברובו כבר (גם מהחשבון המשותף). נוצר כביכול הפרש רטרואקטיבי לזכותי. הלא כן? מה עושים? האם אני יכול לתבוע את ההפרש הזה? (לא ניתן להגיע עם אשתי בשלב זה לכל דיבור הגיוני...רק דרך עורכי דין..) תודה על עזרתכם
תשובה
תשלום לחשבון המשותף הוא לא בדיוק תשלום לאשה. תוכל לבקש הבהרה מביהמ"ש אבל בדרך כלל לא פוסקים שכספים ששולמו בעבר גם אם עלו על מה שנפסק יוחזרו. מה ששולם-שולם.

כסף, כסף

מזונות מול משכורת
כסף, כסף
אין בדיוק נוצר ההפרש הזה לזכותך? אתה לא השתמשת בכסף הזה כלל?? אתה יכול לטעון קיזוז לכל מה ששילמת עד כה אך לדעתי, לא יותר מכך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה